169 Shares 5093 views

Tanie teatrów Moskwa nie są daleko od stacji metra

Każdy okresowo mają ochoty spędzić wspaniały czas w drugiej połowie lub przyjaciółmi, oglądając film w doskonałej jakości. Wycieczka do kina – to zawsze interesujące i przyjemne szansa na ucieczkę od rutyny życia i krótko zagłębić się w świat obcych przygód. Co więcej, dziś jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych form rekreacji miejskiej mieszkańca. Niektórzy ludzie chodzą do kina konkretnie, karmazynowy chęć zapoznania się z arcydzieł światowego kina i nowości. Inni jednak twierdzą bezczynnie, jak dzisiaj by dyskretnie spędzić wieczór z przyjaciółmi.

W każdym razie, nawet jeśli są do oglądania filmów wiedzą tanie kino Moskwa nowoczesny człowiek na ulicy byłoby pomocne. W sumie obecny Moskwa istnieje ponad sto domów i o tej samej liczbie kin. Ale tanie Moskwa teatrów można policzyć na palcach.

Dla miłośników starych

Kino „Sztuka” – jeden z najstarszych nie tylko w Moskwie, ale w całej Rosji. Położony w samym sercu miasta, na stacji metra. „Arbat”. Jego odkrycie sięga 1909 roku. Pomimo tak atrakcyjnej lokalizacji dla odwiedzających, bilety do kina w centrum Moskwy są tanie i są dostępne dla niemal każdego. Ważne jest również, że ceny w ciągu tygodnia iw weekendy meczu. Ponadto, w kinie „Sztuka” to darmowe sesje.

Budynek teatru był wielokrotnie przebudowywany, a teraz ma 5 sal do przeglądania razy film (z których jeden jest duża, tutaj bilety nieco droższy). Warto zauważyć, że sam budynek został zaprojektowany pierwotnie dla kina pokaz filmów kinowych i reprezentuje unikalny zabytek architektoniczny, który jest wart obejrzenia.

dla studentów

Ale jeśli nie można kupić bilet na film, który Cię interesuje jest najstarszą instytucją kinie, warto pamiętać, że istnieją inne tanim Moskwa kino. Dla studentów, aby iść do kina na randkę – klasyka gatunku. Zgadzam się, że to niezwykle romantyczne – półtony, dotyk dłoni ekscytujące w ciemności … Najbardziej ulubiony teatr uczeń jest traktowany jako instytucja „Havana” (m „Riga”.). Codziennie do godziny 17:00 są zniżki w wysokości 50% studentów. To nie jest radzieckie kino, różne wzory zabawa i dobre ceny.

Dla tych, którzy przegapili „Ojczyzny”

Warto też wspomnieć o kinie „Rodina”, w którym studenci mają znaczną zniżkę, ale działają one tylko do 16.00. Kino „Rodina” znajduje się we wschodniej części Moskwy (m. „Semenovskaya”), a także jest cennym przedstawiciel dziedzictwa kulturowego kapitału. Cinema został zbudowany w 1938 roku i jest otwarta dla zwiedzających od czasów radzieckich. Budynek jest przedstawicielem architektonicznym stylu postconstructivism, którego główne cechy zostały zachowane w swoim wyglądzie do dnia dzisiejszego.

Niestety, oryginalne wykończenia został częściowo utracone podczas przebudowy budynku po pożarze, który miał miejsce w 2003 roku. Niemniej jednak, w kinie „Rodina” otworzyć cztery sale kinowe, dwa duże i dwa małe. Pomimo takiej nostalgicznej nazwie, noszące piętno przeszłości, obecne trendy nie zostały uznane przez kino. Wyposażenie techniczne niebieski kina „Rodina” pozwala na oglądanie filmów w 3D. Na terenie kina znajduje się bezpłatny parking.

Idąc przez centrum Moskwy

Mimo obfitości różnego rodzaju atrakcji w centralnej części stolicy, warto zwrócić uwagę, między innymi, i niedrogie kin. W Moskwie, w centrum ich ogromny zestaw. Prawo na Plac Czerwony, można odpocząć od męczące spacery w stolicy kino Moskwa GUM, który składa się z trzech ekranów. Teatr ten ma charakterystyczny repertuar, ponieważ nie jest członkiem jednego z sieci teatralnej. Gdzie można zanurzyć się w atmosferze klasycznego radzieckiego, widok klasyczny film, cieszyć się słynną wodę z syropem, która jest wylana stożka.

Dla wielu Moskali i goście stolicy stał się ulubionym kino „Five Star”, który znajduje się w pobliżu m. „Pavletskaya”. Wycena teatru można przypisać do klasy średniej. Widoczne przyjazny personel, ciekawy design z kina, czystość i porządek. Warto również zauważyć, że „pięć gwiazdek” to cała sieć kin, które są otwarte dla zwiedzających do kapitału, a także do wojewódzkich miłośników filmu.

Kino „Lot” (m. „Schodnienskaja”) jest jednym z najtańszych i najbardziej komfortowych kin w centrum Moskwy. Położony w przytulnym dziedzińcu starego budynku, ma niepowtarzalną atmosferę, której nie można znaleźć w kinach sieci.

Moskwa planetarium

Dla tych, którzy chcą zanurzyć się w fascynujący świat ciał niebieskich, rządzonym przez potężnego i niepojętej siły – grawitacji, najlepszym rozwiązaniem jest wizyta w Moskwie Planetarium (m „Barrikadnaja.”). Tutaj można zobaczyć krajobrazy nieba na największym ekranie kupolopodobnom Europy, a także do zapoznania się z filmami naukowych na temat miejsca w światowym formacie 4D, siedząc w dynamicznym krześle.

Należy zauważyć, że na wspólnym Moskwa Planetarium systemu rabatów i promocji, więc podróż do świata gwiazd jest lepiej zaplanować z wyprzedzeniem.

Dla najmłodszych

Cóż, jeśli jesteś zainteresowany w tanich kin Moskwy na rodzinne wakacje, warto zastanowić się, na przykład, „Vympel” (m. „Babuszkinskaja” m. „Swibłowo”), który znajduje się w północnej części stolicy Rosji. To małe kino odnosi się do sieci „Moskiewskiego Teatru dla Dzieci i Młodzieży”, więc zawsze jest duży wybór filmów i bajek dla dzieci. Oprócz ceny biletów będą Państwo zadowoleni z cenami kawiarnie działające w kinie „VYMPEL”.

Warto też kino zaktualizowaną dzieci „Młodzież” (m. „Włókniarzy”), niedawno otwarty po pięcioletniej renowacji. On jest słusznie uwzględnione w rankingu „najdroższych moskiewskim teatrze dla dzieci i ich rodziców.”

Odejście od centrum

Oczywiście, tanie kin w Moskwie są częstsze na obrzeżach iw obszary miasta śpi niż w centrum. W „Saturn” (m. „Swibłowo”) będzie zadowolić cenę i niezwykły repertuar. Z powodu oddalenia od centrum zawsze jest cichy, wygodny, domowa atmosfera. Wśród innych zalet należy zwrócić uwagę na doskonałą jakość dźwięku i dzień rodziny w niedziele.

Kino „Saturn” zadowoli tych, którzy lubią oglądać stare filmy radzieckie. Na dużym ekranie, wielu znanym obrazie wyglądają szczególnie ekscytujące!

Dla bywalców

Są kina, które jest niedrogie miłośników sztuki. W Moskwie, istnieje wiele małych klubów, gdzie można zobaczyć jesteś zainteresowany filmów zupełnie za darmo. Na przykład, kluby filmowe „ZIL», FILMDOCRU. Zasadniczo, te instytucje znajdują się w Bibliotece Sztuki Filmowej i ośrodków kultury. Repertuar tych pokoi są głównie Auteur filmy, krótkie filmy, filmy – laureaci różnych konkursów i festiwali.

Ponadto, tanie kin w Moskwie – jest to teatr na świeżym powietrzu w ogrodzie Baumana, w posiadłości „Hermitage” w parku „Krasnaja Presnya”. Oczywiście, do oglądania filmów zamknięte budynki powinny być rozpatrywane w sezonie zimowym.