680 Shares 6241 views

Vladimir atrakcje

Władimir – miasto, że urodził się na przełomie naszej ery. Wykopaliska archeologiczne wykazały powstawanie miejscowości w pobliżu południowo-zachodniej miasta Cape Górze należała ugortsam. Około X wieku słowiańskie ludzie z Nowogrodu i Smoleńska Krivichy Słoweńców. Silne przywiązanie do miejsca osadników, podniósł wysoko nad przepełnione Klyazma, określona przez obecnego naturalnego chronione i względnej niedostępności: okolica jest łatwo widoczne, a elewacja rzeki i nie pozwalają wróg wkraść niezauważone.

Dziś jest to nie tylko duże miasta w Rosji, ale także regionalnym centrum, które przyciąga turystów przez cały rok z całego świata, którzy chcą zobaczyć zabytki Vladimir. A wielkie miasto naprawdę ma coś pochwalić.

Być może główne atrakcje Vladimir – jego zabytki, zachowany w fascynujący, pierwotnej formie. Ta katedra złota kopułą (Uspienski i Dmitrievsky) i klasztory (Boże Narodzenie i Knyaginin) i majestatyczne kościoły (Trinity, Nikita, Nicholas Kremlu założeniu St. George). Człowiek, który widział całe to piękno i wielkość jeden dzień zostawić jej duszy na zawsze. Niezwykle jasne i czyste miasto, pławiąc się w blasku kopułami, bierze swoją powitalnego uścisku wszyscy, którzy chcą zanurzyć się w atmosferze to naprawdę boskie.

A jeśli weźmiemy pod uwagę atrakcji Vladimir sobie wszystkich korzystających z tego piękna, bez opieki gwarnych prowadnice, należy tu jeszcze przez co najmniej tydzień. Ale być może nawet nie jest to wystarczająco dużo czasu, aby zbadać wszystkie powyższe.

Tutaj do Państwa dyspozycji – Hotele Vladimir, od najbardziej podstawowych, dwie gwiazdy, do najbardziej komfortowe. Każdy z nich jest wyjątkowy i charakteryzuje się zarówno lokalizacji (centrum miasta, na marginesie), a na oferowane usługi, numery jakości, stylów. Są hotele w Vladimir, stylizowane klasycyzm i mocy, a pod rosyjskim przestronnym domu. Ale większość hoteli wciąż mają nowoczesny styl ( "Vladimir", "Golden Ring", "Golden Gate", "Monomakh", "Vladimir Yard", "Książę Vladimir", "Rosyjska wieś").

I pamiętaj, aby odwiedzić takie atrakcje jak Vladimir Łunaczarski Teatr Dramatyczny, zbudowany w 1164; Muzeum Historyczne, założony w 1854 roku; galeria sztuki z dużym kolekcji składającej Vasnetsova oryginały Savrasova, Shishkin Tropinina Ayvazovski, Venetsianov. Galeria posiada trzysta unikatowych obrazów.

Do zabytków Vladimir i niemożliwe jest, aby nie obejmują Golden Gate, które są rzadkie i niezwykle piękny i zarazem ścisłym pomnika wojskowej architektury rosyjskiej. Są one zbudowane z wielkiej Andrew Bogoliubsky w czasach wzrostu m.st. Vladimir, na wysokości Vladimir księstwa.

Golden Gate był częścią zachodniej linii murów miejskich wzniesionych z 1158 na 1164 gg.

wały boczne zostały zniszczone w XVIII wieku. Unikanie urządzenie do tego celu. Zamiast tego, po obu stronach bramy były lozhnogoticheskie okrągłe wieże. Jednocześnie zmieniony zestaw bramy do kościoła, górując nad nimi.

Jednak wielkość architektury jest to wyraźnie nie wpływa i nadal inspirować awe niezrozumiałe każdy koneser piękna jest już przy wjeździe do miasta.

Vladimir pomniki nie pozostawi obojętnym …