344 Shares 4150 views

Bani Kaluga: adresy, zdjęcia, opinie

Od czasu do czasu, organizm ludzki nie powiedzie, i aby w pełni odzyskać, po prostu trzeba się zrelaksować i odprężyć. A najlepszym sposobem, aby osiągnąć ten relaks – wizyta kąpieli lub saunie. Zastosowanie pary już dawno zostało udowodnione podczas takich procedur.

Nasi przodkowie wierzyli, że kąpiel – najlepszego uzdrowiciela wszystkich dolegliwości. Wierzyli, że para oczyszcza duszę i ciało, a kopnięcia miotłę ludzkich złych duchów. Cokolwiek to było, z właściwego wykorzystania jej wizyty w łaźni parowej jest po prostu bezcenne.

I nic o rosyjskiej łaźni przez długi czas są legendarne! Nawet w Unii cudzoziemców przyjść do Rosji, aby wziąć kąpiel parową w nim.

Teraz kąpiele są bardziej komfortowe, oferują więcej usług i procedur. Ale nadal zachował funkcję podstawową – aby oczyścić organizm i przywrócić zdrowie ciała.

Do najbardziej znanych rosyjskich kąpiele Kaluga. W tym pięknym mieście w centralnej części Federacji Rosyjskiej znajdują się łaźnie i sauny dla każdego smaku. Dziś chcę wam opowiedzieć o najbardziej popularne i interesujące.

Cechy łaźni rosyjskich w mieście Kaługa

Tradycyjnie rosyjski kąpiel z użyciem pary mokrej. Wilgotność w łaźni parowej zbliża prawie 100%, a temperatura wzrasta do prawie 80 stopni. Inną cechą instytucji – walić miotłę.

Procedura ta jest bardzo przydatna dla gorącego ciała. Pat miotła poprawę przepływu krwi i oleju zawartego w liściach, doskonale odżywiają skórę i normalizuje procesy metaboliczne.

Kaluga znane kąpiele, które zapewniają klientom trochę poruszać rosyjskie tradycje i cieszyć się orientalną ciepła w łaźni tureckiej. Różni się on od sposobu kąpieli oszczędnym zwykle (nie wyższej niż 33 °). Pozwala to na parę do ludzi, którzy chcą uniknąć wysokiej wilgotności i temperatury. Tak, to jest świetne lekarstwo na bezsenność, choroby zwyrodnieniowej krążka i chorób układu oddechowego.

Firma sauny Kaluga „Wodnik”

Sparowane „Wodnik” najbardziej rozpowszechniona w mieście. Tutaj można znaleźć nie tylko tradycji narodowych, ale także elementów różnych kultur ludowych, które dają Łaźni szczególny akcent. A co najważniejsze – na tyle przystępne ceny. Telefon do rezerwacji – +7 (4842) 79-16-15.

Motto kąpiele – „przyjemność i zdrowia”. To jest dokładnie to, co oni dostać klientów odwiedzających restaurację „Wodnik”. Oferuje on trzy różne rodzaje kąpieli: rosyjski tradycyjnych, orientalnych (turecki) i rzymskich. To jest zawsze bardzo czyste i wygodne. Efektem wizyty oszałamiające:

• korzystne i działanie lecznicze na ciele mokrej pary wodnej, oleje aromatyczne;

• po kąpieli przychodzi uczucie czystości, spokoju, oderwania się od problemów;

• uczucie ciężkości i znika lęk.

Goście, którzy odwiedzili kąpiele „Wodnik”, zawsze doskonale mówić o tym „magicznym” miejscu i często stają się lojalni klienci instytucji.

„Kaluga Plaza»

Kompleks Bani Kaluga „Plaza” – to nie tylko „siedziba czystości”, to prawdziwy raj!

Kompleks oferuje swoim gościom trzy rodzaje kąpieli rosyjski, japoński i tureckiej łaźni. W tej kąpieli nie można po prostu wziąć kąpiel parowa, a także do prowadzenia spotkania korporacyjnej lub z okazji urodzin. W wannie, istnieją cztery luksusowe pokoje mogą pomieścić do 20 osób: Boyar parowa, japoński kąpielowe, łaźnie rzymskie i perski hammam. Każdy z nich jest piękny na swój sposób.

Eleganckie wnętrze nie pozostawi obojętnym żadnego konesera. Każda kąpiel ma gejzer ciepłą wodą, czystym basenem. Temperatura jest ustawiana przez klienta. W zakładzie znajduje się świetna obsługa. akcesoria łazienkowe są dostępne za darmo dla każdego gościa indywidualnie: ręcznik frotte i sauna spódnica. Klapki są 100 rubli. Minimalny czas użytkowania hali – 2 godziny. Są kąpiele i wiele innych usług. Na przykład, restauracja, jedzenie i napoje porządek w szatni, miotły i inne sprzedaży. Instytucje telefonów – +7 484 221-21-80.

Od kąpieli „Kaluga Plaza” bardzo drogie (1500 RBL. / Godzina), które sobie pozwolić tylko bogaci ludzie mogą z nich korzystać. Ale ci, którzy są na tyle szczęścia, aby odwiedzić tę właściwość, są zadowoleni z niego, i wrócił tam ponownie i ponownie.

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić łaźnie Kałudze, zdjęcia, przedstawione w artykule pomogą Państwu dokonać ostatecznego wyboru.

Kompleks kąpiel „Lukomorye”

Również dość drogie restauracja z doskonałą obsługą i godnej wnętrza. W „Lukomorye” istnieją dwa rodzaje kąpieli: rosyjski i fiński, jak również salę VIP z sauny.

Kolejny kompleks zapewnia hydromasaże w basenie, karaoke, salon, stół bilardowy oraz bar z fajki.

Więcej niż tylko „Lukomorye” jak wakacje dla rodzin z dziećmi. W opinii rodziców, ich dzieciaki cieszyć ciepłym basenie. I dorośli wolą rosyjskiej łaźni i rozrywki w barze. Aby uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu 910 910-74-40 – +7.

Sauna "Brigantine"

Sauna jest dość mała. Składa się tylko z jednej rosyjskiej łaźni z łaźni parowej i basenie.

Ale ze względu na fakt, że istnieją dodatkowe usługi jako świetlica, bilard, basen z podgrzewaną wodą oraz bar karaoke, jego koszt jest wysoki. Ale mimo to, odwiedzający kocham to przytulne miejsce i chętnie spędzają wakacje, weekendy, a nawet urodziny. Telefon – +7 920 871-24-89.

Kąpiel „Zielona kupiec”

Po prostu chcę wspomnieć o bardzo przystępnej cenie kompleksu łaźni. Płatna za godzinę będzie miał tylko 300 rubli. Instytucja „Zielona kupiec” składa się z dwóch pokoi z rosyjskiego i sauną fińską. Wydajność – do 10 osób. W salach dużym basenem z zimną i ciepłą wodą. Niektóre pokoje posiadają w tenisa stołowego i piłki nożnej. Jest też bar z fajki i salonów. A wszystko to w dość rozsądnej cenie. Oznacza to, że zgodnie z gości, najbardziej przyciąga ludzi. Wspaniałe wnętrza, dobra obsługa i niska cena – idealne warunki dla amatorów kąpieli rosyjskich. Telefon – +7 484 257-72-25.

miasto

Oczywiście, dla zwykłych obywateli mają wannę Kaluga. Miejskie kompleksy dla osób o przeciętnych dochodach, również są bardzo popularne. Jest to w zasadzie narodowy rosyjski kąpiel, które dostarczają listy Usługi standardowe: hammam, basen, saunę oraz bar miotłę. Dodatkowe usługi – salony i masażu. Instytucje te obejmują taką parę jako „Monako”, „łaźni dwór”, „Złota rybka”. Większość z nich nawet nie mają nazwy. Średni koszt uczestniczenia w nich – do 500 rubli / godz ..

Klienci, którzy mieli szczęście odwiedzić łaźnie Kałudze, o nich pozostawiając tylko pozytywne opinie, a nawet podziwiany. W mieście sauny nie można po prostu umyć. Tutaj jest to możliwe do przeprowadzenia rytuału, aby oczyścić organizm.

wniosek

Teraz wiesz, dobrą kąpiel Kaluga. Telefony i zdjęcia z tych instytucji zostały przedstawione w artykule.