435 Shares 4650 views

Piękna plaża Emelyanovo: zdjęcia i opinie

Każdego roku coraz więcej zbiorniki są lepsze i poprawy dla relaksu i komfortu mieszkańców Krasnojarska. Mimo obfitości jezior i rzek, nie wszędzie można pływać w upalny dzień. Gdzieś w jakości sanitarnej wody pozostawia wiele do życzenia, w innych miejscach niebezpiecznych plaż, więc pojawienie się nowych miejsc odpoczynku nie można zadowolić obywateli.

Jezioro marzeń

Nowa plaża Emelyanovo, wieś w pobliżu Krasnojarska, znajduje się na drodze do lotniska, teraz w siódmym roku, wita gości. Nie tak dawno temu tutaj zbudowali kompleks tego samego akwenu, znanego jako „Jezioro Marzeń”. W lecie 2014 Yemelyanovsky ale komfortowych kabin, wygodne leżaki i gastronomii, był park rozrywki dla dzieci. Na brzegu posadzono 300 sadzonek Syberii znaków – Wild Cherry. Właściciele nie planują na tym poprzestać. Projekt – rozbudowa i organizacja nowych form rozrywki i rozwoju rekreacji zimowej. Plaża Emelyanovo ma jedną wadę – są wypłacane, które w naturalny sposób ogranicza liczbę odwiedzających. Nie każdy może sobie pozwolić, aby zapłacić 300 rubli dla dorosłych i 200 rubli za bilet dziecka każdy weekend. Ale można znaleźć więcej opcji budżetowych.

Plaża Emelyanovo

W drodze na lotnisko kilka lat temu zaczęliśmy wyposażyć dla potrzeb wczasowiczów inny staw, mając tę zaletę, że prowadzi do utwardzonej drogi. Atrakcją jeziora jest wyspa w środku. Po sporo pracy projektantów krajobrazu, zaczął przyciągać wielu turystów, którzy nazwał go miłośników wyspy.

Poza tym romantycznym komponentu lokalna plaża jest inna i czysto praktyczne dodatki: miejsce na wakacje jest wyposażona w leżaki i 1 000 specjalnych siedzeniach zamontowane stacjonarne toalety, samochody można zaparkować na parkingu asfalt. Dużo uwagi poświęca się kwestii bezpieczeństwa. Plaża w pobliżu Emelyanovo na całym obwodzie jest wyposażony w kamery CCTV i ratowników zatrudnionych pracowników. Regularne sprzątanie terytorium. Plany rozwoju – poprawa kortów tenisowych i boisk do piłki nożnej, budowę zasadzie przez cały rok i placówkach gastronomicznych. Dla takich obiektów będzie również musiał zapłacić.

Plaża nad jeziorem Semiradsky

Nowe miejsce spoczynku na tysiąc miejsc pojawiła się na dawnym stawie w celach rolniczych, sztucznie stworzonych do pojenia zwierząt gospodarskich, nawadniania oraz innych potrzeb, a nazwany dyrektora gospodarstwa. Podczas przesiedleń obszaru jeziorem w Emelyanovo plaży, która może pomieścić ponad 1000 osób, zostało całkowicie usunięte, importowane piasek na brzegu, pokryte trawników. Dodatkowo przewidziane są do tenisa, piłki nożnej i siatkówki, i ustanowił platformę ratowniczą jest wyposażony medpunkt. Na wyposażonym parkingu może pomieścić 1100 samochodów. Plany – utworzenie lądowiska dla organizacji wyjazdów turystycznych.

Safari Park

Ekskluzywne miejsce planowania wypoczynku zorganizować na jeziorze Yemelyanovsky okolicy w pobliżu rzeki Elovka (dwa kilometry od wioski). Będzie to park o powierzchni 50 hektarów, na terenie której zostanie utworzony sprzyjające warunki dla życia i hodowli niektórych gatunków dzikich zwierząt, których życie będzie można nie tylko obserwować, ale także komunikować się bezpośrednio i je nakarmić. Planuje się zajmować strusie i wielbłądy, bawoły i bizony, jelenie i inne gatunki. Wszystkie z nich zostaną umieszczone w odpowiednich zagrodach za płoty. Zwiedzający będą mogli karmić i robić zdjęcia z mieszkańcami. Wzdłuż rzeki planuje się wyposażyć staw zamieszkaną przez kolorowe karpie, kaczki i gęsi.

Nie daleko od strefy przeznaczonej dla planowanego parku safari, znajduje się plaża w Emelyanovo z centrum rozrywki i atrakcji, więc jego użytkownicy mogą łatwo dołączyć do świata dzikich zwierząt.

Dalszy rozwój właścicieli centrów rekreacji zobaczyć budowę domów jednorodzinnych i cały hotel dla rozstrzygnięcia kilkudniowe. Dla Uniwersjada-2019 planowane jest stworzenie pełnoprawnym kompleks, w stanie zaspokoić wszelkie prośby gości przez cały rok. Zostaną one określone szlaki zimowe skuterach śnieżnych i jazda na nartach, zjeżdżalnie ułożone dla Kongresu na sanki i bułki na jeziorze podczas zimnej okresie planowane jest, aby lodowisko. Reszta będzie dostępna dla wszystkich chętnych.

Opinie turystów

Plaża Emelyanovo – bardzo popularne miejsce wypoczynku w Krasnojarsku, pomimo konieczności opłacenia wpisu. Ale z roku na rok, nie ma informacji o indywidualnych przypadkach, pojawienie się reakcji alergicznych niektóre tak zwane „swędzenie kąpiących się na skórze, a nawet gryzą Marks. Ofiary przeznaczone pasożytów skórnych wpływ, co prowadzi do wód zanieczyszczonych. Jednak oficjalnie fakt zakażenia nie została potwierdzona, więc nie możemy stwierdzić niczego bez dowodu.

Jeziora w okolicy Yemelyanovsky, które mogą być osiągnięte w drodze na lotnisko, ponieważ ich własnych pojazdów i autobusem, ułożone wygodnie płacić plaże, gdzie można nie tylko opalać, ale także grać w piłkę nożną lub tenisa lub udać się na przejażdżki.