617 Shares 8314 views

Gofry domowej roboty przepis

Pomimo faktu, że teraz można kupić jakieś ciastka w żadnym sklepie, a czasami naprawdę chcesz coś His, domowy. Najbardziej rozpowszechnioną formą domowe ciasta są domowej roboty gofry. wafle przepis może pożyczyć od matek i babć. Z pewnością dziecko Państwo z wielką przyjemnością było jedzenia na obu policzkach takie cukierki. A jeśli masz pod ręką specjalną żelaza wafel, sprawa jest uproszczona w kilka razy. gofrownice są w dwóch smakach i lepsze wykorzystanie energii elektrycznej. Konieczne jest jedynie, aby przestrzegać wszystkich zasad bezpieczeństwa i przestrzegać wszystkich instrukcji podanych do niego.

Każda gospodyni domowa może zaoferować oryginalnej receptury. Cóż, jeśli nie wiem, radzimy zwrócić uwagę na receptur sugerowanych w tym artykule. Stawiamy na fartuchach iz powrotem, aby przygotować domowe gofry!

Przepis pierwszy

Łatwe i proste do wypieku gofrów, stosując naturalne śmietanę. Powinno być tłusta, gęsta i słodka. To zajmie jej o tyle, ile jaj zajmie i ile mąki. Na przykład, 5 jajek, 5 łyżek śmietany, 5 – mąki. Jeśli chcesz dostać słodkie wafle, Następnie trzeba umieścić więcej cukru niż pięć łyżek. Ale jeśli masz zamiar dodać do farszu mielone mięso, cukier jest zbędne, lepiej jest sól.

Wytwarzanie testowej. Delikatnie oddzielić białka, chłodny i trzepaczka miksera. Robimy to samo z żółtek, mieszając je z cukrem i solą. Przed świetności ubij śmietanę, dodać mąkę, gotowane żółtka. Teraz ubij wszystko razem, aż będzie gładkie. Przy końcu odlewania białek, przygotowane w sposób opisany powyżej.

Kolejny krok – ogrzewanie żelazka waflowe do żądanej temperatury (zazwyczaj określane kroplą wody, gdy woda odparowuje natychmiast gotowy waflowej) oraz wszelkie oleje smarowe pochodzenia roślinnego. Wypełnij formularz i upiec ciasto cienko, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi na wafel żelaza. Pieczony wafel w taki sposób, pyszne nadziewane, i bez niego.

Wafle do domu, drugi przepis

To przepis na wafle do pieczenia na podstawie śmietany. Przed lekkość masło mikser miotełka (3 łyżki. L.), zmieszane z cukrem i solą do smaku. Bez przerywania procesu, dodać surowe jajka, 2-3 kawałki, kubek śmietany i tyle mąki. Nie martw się, jeśli ciasto będzie grubawy, można go rozcieńczyć z odrobiną mleka, ponieważ ciasta na wafle być płynny. Dalszy proces pieczenia zazwyczaj odbywa się podczas pieczenia gofrów.

Upieczone gofry na ten przepis w domu bardzo dobrze z serem i nadzieniem jabłkowym. Wystarczy ugotować. Take jabłka, czyste, przeciąć na pół i zacieru, w których jest to konieczne, aby położyć kawałek sera, orzechy (najlepiej smażone) i, oczywiście, cukier.

I wreszcie, delikatne wafle domowe, trzeci przepis

Do wytwarzania takiego testu jest konieczne branie pakowania margaryny (200 g), szklanka cukru, mąki, 5, surowe jajka, pół łyżeczki sody octem uwodnionej. Margaryna należy stapia się, miesza z mąki i sody kaustycznej. Wszystkie te dodać do jajku z cukrem. Mieszając, doprowadzić do stanu jednorodnego. Rozłożone na rozgrzanym i naoliwiona gofrownica w małych porcjach.

Wiele gospodyń domowych są proszeni o jak określić gotowość do pieczenia wafli „ cewki”. Przepis zwykle oznacza, że są one pieczone do 5 minut lub jak gofrownice postojów parowych go natychmiast wyjąć. Można okresowo zerka, otwierając żelaza wafel. Kiedy piec kilka sztuk na raz zrozumie, ile czasu jest wymagana dla każdego wafla. Upieczone gofry nie może zostać dodany do stosu, to lepiej rozplanować oddzielnie. A jeśli mają położyć farsz, to powinno być zrobione szybko, nawet w gorących gofrów, aby ułatwić składanie, w przeciwnym razie twardnieje podczas chłodzenia i po zminimalizowaniu złamie.