837 Shares 9037 views

Maść „Uroderm”: opinie, instrukcje obsługi, składu i analogów

Preparaty, które mają działanie keratolityczne, często stosowany w kosmetyce i medycynie. Są one sprzedawane bez recepty i mają przystępną cenę. Jednak korzystanie z takich środków powinien być ostrożny i tylko zgodnie z instrukcją. Dzisiejszy artykuł będzie wprowadzenie do jednego z tych leków – maści „Uroderm”. Cena leku i sposób jego stosowania – wszystkie opisane poniżej.

Opis: opis

Zanim się zorientujesz, które mają „Uroderm” Opinie maść, należy zapoznać się z tym narzędziem. Produkowany jest lek w objętości rury dziesięć gramów. Każda rura jest umieszczona w kartonowym pudełku wraz z instrukcją. Zauważ, że adnotacja jest z jakiegoś powodu. Należy przeczytać przed użyciem starannie. Struktura środków zawierać następujące składniki: 0,3 g mocznika, parafinę, wosk, glicynę, etanol, glicerol i woda. Jak widać, wszystkie składniki są tak proste i wystarczająco bezpieczne. Cechą charakterystyczną tego leku jest jego ostry i nieprzyjemny zapach.

Lek można kupić w aptece. Aby to zrobić, nie trzeba iść do lekarza i poprosić o przepis. Wystarczy odwiedzić sklep farmakologicznego i płacić za leki. Będzie to kosztować około 150 rubli.

Zakres stosowania leku

Pomimo faktu, że środki „Uroderm” (maści) Przegląd ma inny lek jest szeroko stosowany w kosmetologii, dermatologii, chirurgii i innych dziedzinach medycyny. Krem efektywnie radzić sobie z tymi stanami patologicznymi, takimi jak:

 • ichthyosiform skóry i rybiej łuski;
 • łuszczyca i keratodermia;
 • przewlekłej egzemy i suchość skóry;
 • grzybicze postać hiperkeratotycznymi;
 • choroby Daverzhi;
 • brodawki;
 • wrastanie paznokci;
 • onychodystrofii i paznokci.

Eksperci twierdzą, że jest to bezpieczne maść „Uroderm”. Opinie lekarskie: przeciwwskazania do użycia narzędzi, praktycznie żaden. Jednak w przypisie oznacza, że żaden środek nie jest wykorzystywany przy wysokiej czułości do jego części składowych. Ponadto, nie zajmują dużych powierzchni w niewydolności mięśnia sercowego, nerek i wątroby. W razie potrzeby użyć maści podczas ciąży i karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem, aby ocenić zalety i wady.

Skuteczność: działa jako leku

Maść „Uroderm” opinii jest przeważnie dobra. Są one spowodowane pracą leku. Krem ma działanie keratolityczne. Lek rozluźnia rogowej skóry, złuszczają i zmiękczają.

Natychmiast po zastosowaniu leku, można zauważyć pozytywny wpływ. Należy pamiętać, że lek zwiększa działanie innych leków. Jeśli równocześnie stosować antybiotyków, mogą one przenikać do głębszych warstw.

Sposób z zastosowaniem mieszaniny keratolitycznym „Uroderm”

Przed użyciem „Uroderm” maść, opinie o nim będzie przydatny do zbadania każdej osoby. Ale nie ślepo ufać rady. Pamiętaj, aby użyć jako leki tego rozporządzenia.

PODSUMOWANIE zaleca się nałożyć cienką warstwę leku na zrogowaciałej skóry. Jeśli powierzchnia jest pęknięta lub uszkodzona, są traktowane wstępnie środek antyseptyczny. Wielość zastosowań jest dwa razy dziennie. Jeśli istnieje silny peeling, następnie bandaż lek. Mamy możliwości narkotyków i zastosowanie:

 • Choroby grzybicze z dużym maści coarsening skórę nanosi się na 20-30 minut przed użyciem, środki przeciwgrzybicze;
 • Przed wyjęciem brodawki krem nakłada się na okres od 2 do 8 godzin, w plastra;
 • do podcięcia lub usunąć wrastanie paznokci (jak również infekcje grzybicze) preparat podawano dwa razy dziennie pod bandażem usunięto, po czym odpowiedniej części płyty.

Okres stosowania terapeutycznego zależy od rodzaju patologii. Regularne stosowanie może trwać kilka tygodni. Jeśli używasz maści 2-5 razy w miesiącu do leczenia szorstkiej skóry stóp i paznokci przycinania, takie leczenie nie jest ograniczony do czasu.

informacje dodatkowe

Pomimo faktu, że maść „Uroderm” ma dobre opinie, lek może powodować nieprzyjemne skutki uboczne. Najczęściej jest to alergia. Jeśli zauważysz, swędzenie, zaczerwienienie lub pieczenie, należy tymczasowo zaprzestać stosowania leku. Należy unikać równoczesnego stosowania środków, zapewniając działanie keratolityczne. Popularne analogi leku to: krem „Doktor mocznik”, salicylowy maść „Evo” śmietanka i tak dalej.

Nie zidentyfikowano przedawkowania narkotyków. Nie powinno to jednak zachęcam do przekraczać norm określonych przez instrukcję. Należy zwrócić uwagę na sposób przechowywania leku. Maści powinny być przechowywane w lodówce w temperaturze nie wyższej niż 8 stopni. Wielu konsumentów są składane takich leków do góry podziałem drzwi, ale to jest błędne. Temperatura w tym obszarze jest większa niż 8 ° (zwykle 10-12).

"Uroderm" (maść): Opinie

Cena leku, według konsumentów demokratycznych – od 120 do 160 rubli. Wiele z tych narzędzi i różnych skórek zdecydowanie bardziej kosztowne. Innym ważnym czynnikiem jest dostępność leku. Na jego zakup nie jest wymagana recepta. Objętość rura wystarcza na krótką metę – to, że użytkownicy państwowych. Ale jeśli stosuje się lek kilka razy w miesiącu do przycinania paznokci, to będzie trwać bardzo długo.

Konsumenci mówią nam, że lek jest skuteczny w swojej pracy. Ma silne działanie zmiękczające. Lek przenika do głębszych warstw, a następnie można usunąć obszary zastygnięte łatwo. Jeśli nękane przez odciski, a następnie przyjść do maści pomocy „Uroderm» (Uroderm). Instrukcja użycia analogów nie polecam wybrać własną rękę. Jeśli masz alergię na opisanych środków, należy udać się do lekarza, aby wybrać odpowiednią opcję.

Konkludując

W artykule wprowadzono do skutecznego kosmetyku „Uroderm” (maść). Cena i oceny skuteczności leku, a sposób jego zastosowania opisane są dla Ciebie. Wielu użytkowników nie może korzystać z funkcji ze względu na zapach. Rzeczywiście, maść nie jest bardzo atrakcyjny smak. Jednak leczenie jest uznane za skuteczne w swoim działaniu. Ponieważ musi być stosowane częściej, w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu może znieść. Jeśli zapach oznacza zniesienia, po czym razem z ekspertem odebrać analog.

Zwróć uwagę na ich wygląd, należy użyć maści „Uroderm”, jak jest to wymagane, ale najpierw skonsultować się z lekarzem. Wszystko co dobre!