384 Shares 4722 views

Spray opalanie "Melanotan": opinie

Smooth bogate opalenizna – to nie tylko piękne i atrakcyjne. Naukowo udowodnione, że garbowanej skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Aby uzyskać kolor brązowy, ludzie są skłonni do korzystania z różnych środków. Ostatnio wśród fanów garbowania jest bardzo popularny lek „Melanotan”.

Co to za narzędzie?

Melanotan – peptyd, który jest stosowany do stymulacji garbowania skóry. On jest dwojakiego rodzaju: "Melanotan-1" i "Melanotan-2". W rzeczywistości, te dwa peptydy nie różniły się od siebie. Należy zauważyć, że zazwyczaj użyć „Melanotan-2”. Recenzje potwierdził silne zapotrzebowanie na tego typu peptydu. Zdaniem ekspertów, jest to zmodyfikowana wersja stymulant tan.

Ostatnio popyt na „Melanotan” aktywnie wzrosła. Młodzi ludzie coraz częściej kupuje tego peptydu w celu osiągnięcia szybkiego i piękną opaleniznę. Cóż, jak wiadomo, wzrasta popyt zaoferowania. Producenci proces opalania peptydy produktami w różnych postaciach: w postaci tabletki, zastrzyki i preparatów do stosowania zewnętrznego. I dla ludzi, którzy boją się zastrzyków lub obawiają się pigułki, zaczęli produkować „Melanotan” w postaci sprayu do nosa.

O sprayu "Melanotan-2"

Unikalne narzędzie do szybkiego opalania – tak można opisać „Melanotan” (spray). Opinie ludzi, którzy próbowali narkotyków, jego skuteczność jest potwierdzona.

Spray „Melanotan” to syntetyczny środek który ułatwia syntezę melaniny. Z powodu tej ekspozycji możliwe jest osiągnięcie pewnego opalanie.

Zewnątrz cieczy, która wygląda jak zwykły wodny roztwór przezroczystego koloru i bez szczególnego zapachu.

Głównym efektem działania leku:

 • Tan farmakologiczne ze względu na naturalne syntezy melaniny;
 • poprawa funkcji seksualnych;
 • Utrata masy ciała – środki obniża apetyt i spala tłuszcz.

Badania medyczne dowodzą opisane wpływ na body spray „Melanotan-2”. Opinii na temat środków o szerokim zakresie działania są różne. Zasadniczo kupujący zauważyć doskonały efekt na tan.

plusy lek

Użycie sprayu „Melanotan” ma następujące zalety:

 • Równomierną opaleniznę, która trwa długo jest doskonała.
 • Łatwy w użyciu. Wielu ludzi, którzy wcześniej brali peptydów w postaci tabletek i zastrzyków przełączane na „Melanotan” aerozolu. Opinie o poręczność narzędzia tylko pozytywne. Aby stymulować syntezę melaniny kilka razy dziennie, aby rozpylać spray do nosa.
 • Okazja, aby rzucić kilka dodatkowych kilogramów. Dowody naukowe wskazują, że peptyd „Melanotan” zmniejsza apetyt.

 • Ochrona przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Ze względu na silne syntezy melaniny tworzy tarczę ochronną przed promieniowaniem UV. Spray ryzyko pożaru w słońcu zredukowane do minimum.
 • Zapobieganie niektórych chorób skóry. Spray producent twierdzi, że urządzenie chroni organizm przed rozwojem raka skóry i czerniaka.

brak funduszy

 • Potencjalne reakcje alergiczne. Wielu użytkowników skarży się na kichanie, co powoduje, że lek.
 • Tan od Spray odwraca nieco słabszy w porównaniu z zastrzykami.
 • Małe okres trwałości.
 • Wysoki koszt.

„Melanotan” kup pomimo tych wszystkich braków, ludzi z ufnością. Opinie klientów są dowodem.

Jak Stosować zraszanie

Aby uzyskać dobry wynik, ważne jest, aby stosować leku zgodnie z zaleceniami. Jeśli wszystko jest wykonane prawidłowo, to jest możliwe, aby osiągnąć stabilny naturalnej opalenizny w każdym sezonie.

Spray „Melanotan” muszą być wstrzykiwany do obu nozdrzy dwa lub trzy razy dziennie. Jeden otrzymaniu kurs powinien trwać co najmniej dwa tygodnie. W ten warunek jest solarium lub po prostu opalać się na słońcu. Bez ekspozycji na spryskiwanie ultrafioletowego nie ma żadnego wpływu.

Wyniki z wykorzystaniem sprayu pojawiają się stopniowo. Korzystnym kolor, zazwyczaj już utworzony na trzecim tygodniu leku.

Temat do dawkowania i zaleceniami producenta oznacza, pozwala na sprawne i długotrwałą opaleniznę. I nie potrzeba żadnego makijażu. Wszystkie istniejące opalanie zastępuje "Melanotan-2" (spray). Opinie potwierdzają jego skuteczność.

Zalecana dawka

Osoby o masie około 100 kg, konieczne jest, aby unikać zabrudzenia nos trzy razy dziennie. Jeżeli ciężar jest w zakresie 75-90 kg, wystarczy wykonać dwie natrysku w obu nozdrzy. Osoby o niskiej wadze zaleca się stosować spray tylko raz dziennie. Bardziej szczegółowe omówienie dawkowanie może być ze specjalistami, którzy sprzedają „Melanotan”. Recenzje oznacza kupujących potwierdzają potrzebę wcześniejszej konsultacji ze specjalistą. Sto razy lepiej wyjaśnić swoją dawkę niż leczyć skutki uboczne.

skutki uboczne

Zaczerwienienie skóry, wyglądu moli, utrata apetytu, pogorszenia stanu ogólnego – efekty uboczne mogą powodować „melanotan”. Odpowiedzi potwierdziły również częsty objaw nudności. Aw przypadku przedawkowania ludzie skarżą się na ciężkie zawroty głowy. Aby nie zaszkodzić organizmowi, przed użyciem „Melanotan” powinien dokładnie przestudiować instrukcje i przestrzegać dawkowania ściśle.

Sporadycznie mogą wystąpić skutki uboczne, nawet w przypadku prawidłowego stosowania. W takich przypadkach zaleca się dzielić pojedynczą dawkę lub w dwóch dawkach. Po użyciu sprayu może podnosić ciśnienie krwi w rzadkich przypadkach. Niektórzy ludzie mogą wystąpić podrażnienie błony śluzowej nosa.

Jeśli po zastosowaniu aerozolu jest spadek zdrowia, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Według lekarzy

Co oznacza „bezpieczeństwo” opinii Melanotan Lekarze są mieszane. Lekarze nie oficjalnie wypowiedzieć się na temat narkotyków, ale nacisk na skutki uboczne. Przede wszystkim możliwych reakcji lekarzy ostrzec osoby z zaburzeniami zdrowia. Tak więc, oprócz zaczerwienienie i pojawienie nierównych miejscach może pogorszyć nastrój, a nawet podnieść ciśnienie krwi. Dlatego osoby z nadciśnieniem nie zaleca się stosowania leku „Melanotan”.

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma szczególnych zakazów medycznych. Ale niepokojący fakt, że niektóre kraje zaczęły zabraniać tym podobne. Muszą mieć dowody naukowe obalić bezpieczeństwo tego leku. W Rosji i wielu innych krajach, wiele osób korzysta z „Melanotan” Sun. Opinii na stronach internetowych dowodów wysoka popularność syntetycznego peptydu, pomimo skutków ubocznych i przeciwwskazań.

opinie klientów

Wielu ludzi na całym świecie próbowali wyobrazić sobie, w jaki sposób syntetyczny lek „Melanotan”. Opinie o Jedyną pozytywną skutecznością. Prawie wszystkie nabywcy tych funduszy były w stanie osiągnąć dobry równomierną opaleniznę. Wiele peptyd regularnie wykorzystywane.

Wcześniej ludzie używali „Melanotan” w iniekcji. Ale wraz z nadejściem sprayu wiele opuszczonych nieprzyjemnych procedur medycznych i przełączony na aerozole do nosa.

W odniesieniu do działań niepożądanych, wiele osób uważało, zawroty głowy i nudności natychmiast po zakończeniu leczenia. Ale po pół godzinie do normalnego stanu. Mężczyźni i kobiety zauważyli zwiększone libido.

Niektórzy ludzie w czasie stosowania „Melanotan” wzrosła mocno ciśnienie. Dlatego przed zakupem takich produktów ważne jest, aby skonsultować się z lekarzami, aby nie zaszkodzić ich zdrowiu.

Wielką wartość dla dobra, a przede wszystkim bezpieczny tan stymulacja ma szacunek dla dawkach. Ludzie, którzy ściśle przestrzegać zalecanych dawkach, prawie żadne działania niepożądane były obserwowane. Ale ci, którzy zignorowali instrukcję skarżył ciężką zdrowia chorego.

Należy także pamiętać, że każda osoba może mieć różne nosić ten sam lek. Lepsze informacje, na których orientu, którzy chcą spróbować „Melanotan” – opinie. Zdjęcia i liczne komentarze pozwalają nam oszacować wpływ leku.