520 Shares 9890 views

Maska do twarzy z płatków owsianych – niedrogi sposób na piękno.

Niestety, gdy nie mamy nawet dwadzieścia i trzydzieści nie jest lustro stopniowo przestaje się podobać, jest niezadowolenie ze swojego wyglądu, który drażni realizacji nieuchronnego upływu czasu na skórze. Jednakże, jeśli sprawa jest wziąć we własne ręce, nie tylko może opóźnić starzenie się skóry, ale także, aby umieścić go w nadchodzących latach. Zwłaszcza z tego powodu, każdy z nas ma wszystkie narzędzia i funkcje: maseczki z naturalnych produktów, które są dostępne w domu.

Doskonały sposób, aby zadowolić siebie w lustrze, zmierzy maskę płatków owsianych. Jest to dość proste i można to zrobić samemu w domu. Użycie tej maski da twojej twarzy zdrowy i promienny wygląd. Dzięki użyciu poprawia strukturę skóry – maska zmiękcza i odżywia ją. Ponadto maska z płatków owsianych jest dobre do mycia i oczyszczanie – jedna z podstawowych zasad urody.

Maska do twarzy z płatków owsianych dla wszystkich rodzajów skóry.

Take 1 łyżka płatków owsianych i śmietany (o niskiej zawartości tłuszczu).

Zmieszać te składniki i dodać 1 łyżkę soku z cytryny, ale tylko herbatę.

Wszystko dobrze wymieszać.

Maska jest gotowa. Na wstępnie oczyszczone wykres otrzymaną mieszaniną. Po 15-20 minutach można spłukać ciepłą wodą.

Jednakże, suchość skóry, ta maska jest zalecany dla właścicieli w innym wykonaniu.

maska z płatków owsianych w suchej.

Wziąć łyżkę płatków owsianych i oleju roślinnego (korzystnie z oliwek). Otrzymaną mieszaninę miesza się i dodaje surowego żółtka świeżych jaj. Po dokładnym wymieszaniu, maska jest gotowy i mogą być stosowane. Po 15 minutach usunięto stosowania z powierzchni za pomocą zimnej wody.

Biorąc pod maskę, spróbuj się zrelaksować, można włączyć łagodnej muzyki i położyć się z zamkniętymi oczami.

Po mieszaniu składników odżywczych do usunięcia z powierzchni, to jest pożądane, aby nasmarować nawilżający.

Tak więc, stosując maskę regularnie, będzie wkrótce zobaczyć, że lustrzanym odbiciem was zadowolić coraz bardziej. Twoja twarz stanie się godną pozazdroszczenia świeżość.

Ale bez względu na to jak dobra maska nie jest konieczne, aby ograniczyć wykorzystanie jednej z realizacji. Dziś wiemy wiele receptur, zarówno dawnej i współczesnej pielęgnacji skóry, które nie przeszkadza spróbować. W tym celu nie jest konieczne, aby uczestniczyć w drogich sklepów i tylko trzeba iść do kuchni.

Daj skórze gładki, oczyścić pory, jak również w celu osiągnięcia efektu wygładzania pomaga maskę składające się z białka jaja. Sprawiają, że łatwo, jeśli nie jest zbyt leniwy, aby rozbić jajko.

Maseczka z białym.

Złamane jaj oddzielić białka. Shake It trochę.

Stosuje się go na skórze po to jest czyszczony. Po pół godzinie do płukania z letnią wodą.

Aby odnowić i odświeżyć skórę, z białkiem, dodać miód, ale nie więcej niż łyżeczkę. Ta maska powinna być użyta tylko raz w tygodniu, aby nie umieszczać więcej niż 20 minut.

W ogóle, maska miodu stały się ostatnio bardzo popularne. I to jest prawda. Używać produktów do pielęgnacji skóry, które zawierają miód bardzo miły i pomocny. Zwłaszcza jeśli używasz miód, efektem ich stosowania nie robi długo czekać.

Skóra twarzy staje się miękka i jedwabista już po kilku zastosowaniach proste i dostępne na konstrukcji maski.

Maseczka z jajka i miód.

Żółtka jaja z jednej zacieru miodu (1 godz. Łyżką)

Dodaj oliwę z oliwek (1 łyżki. Łyżka)

Wymieszać. Może być użyty natychmiast.

Następnie przemyć wodą. Jak zwykle, po 15 minutach.

W skrócie stosowanie maseczek, które są gotowane w domu z naturalnych produktów przyniesie znacznie więcej korzyści w walce o piękno niż stosowanie drogich gabinetach i innych bolesnych zabiegów. Ponadto, jest o wiele tańszy.