157 Shares 3529 views

receptury kosmetyczne: Mask of banana

Banana – owoc, który już dawno opuścił szeregi egzotycznych i pewnie dołączył do kohorty dostępny i wszystkie swoje ulubione potrawy. Nie tylko mają niesamowity smak, banany można również znaleźć szereg różnych przydatnych właściwościach. Ze względu na fakt, że w ich konstrukcji istnieje wiele różnych pierwiastków śladowych i witamin, wiodących producentów kosmetyków i salonów piękności przyjęły przepisy i umiejętnie zrobić bananowy maskę na twarz i ciało.

maska bananów mogą używać żadnej z płci. Te owoce są doskonałym źródłem komórek dostaw i nawilżania. Jest to prawdopodobnie dlatego wiele kobiet zaczęło korzystać owoce do produkcji różnych narzędzi do pielęgnacji i regeneracji skóry twarzy.

Klasyczny maska twarzowa bananów jest zawiesina, która obejmuje bezpośrednie owoców i śmietanę. Opcja ta jest idealna dla kobiet z suchym rodzaju skóry. Ważne jest, aby przygotować środki, które zapewnią wykonanie proporcjach i starannie zagnieść banana. Jeśli dodać dużo śmietany, maska po prostu spuścić z jego twarzy i przynieść wiele niedogodności, a nawet uderzyć swoje ulubione ubrania. Zazwyczaj, zawiesina jest nakładana na powierzchnię w krótkim czasie, około dwadzieścia minut. Następnie wyjąć mieszankę przy użyciu ściereczki lub po prostu po praniu. W celu osiągnięcia widocznych rezultatów, zaleca się, aby nie zatrzymać się na jednorazowego użytku. Jest to najlepsze dzieło banan maseczka jeśli zastosować je codziennie lub co drugi dzień.

Te wskazówki odnoszą się również do balsamów odżywczych, w tym maskę bananów nie jest ostatnie miejsce. W skład receptury wchodzi oprócz klasycznej składniki dobrze i miodem. Jest bardzo ważne, aby dać mieszaniny jednorodnej konsystencji, dokładnie wymieszać wszystkie składniki. Jest to najlepiej radzić sobie z nim mikser lub blender. Odpowiednie takie maska jest nie tylko dla jednostek, ale także dla wrażliwej skóry w górnej części klatki piersiowej i szyi. W ciągu pół godziny to z komórek witamin, równoważenia kolorów, a także radzi sobie z powierzchownych zmarszczek, czyli wygładza je.

Właściciele tłustej skóry twarzy maskę typu banana posłuży jako ratownik. Obowiązkowa składnikiem receptury jest retinol, lub w prosty witaminy A. Z tej maski można oczyścić pory, pozbyć się tłustych, wzbogacają skórze niezbędnych pierwiastków śladowych, a także poprawić jej koloryt. Główne składniki – banany, miód, sok z cytryny i retinol – być dobrze wymieszać, a następnie umieścić to, co stało się z osobą. Zaledwie 20-25 minut z użyciem ziołowych infuzji rumianku, nagietka i szałwia, środki niezbędne do zmywania, to jest pożądane, aby rozszerzyć twarz jasnokremowej.

Wybielanie maska na twarz banana zawiera tylko dwa składniki – owoce się bezpośrednio, a korzystnie małe wymiary i około pięciu gramów (około łyżeczki), świeżo wyciśniętego soku z cytryny. Nie jest konieczne stosowanie mieszaniny całej twarzy, na tyle, aby traktować tylko najbardziej ekscytujące obszary i pozostawić Obiektu 20 minut. Kiedy termin ten przechodzi, resztki miazgi, który nie jest wchłaniany przez skórę, jest to konieczne, w celu usunięcia tkanki lub ciepłą wodą.

Za doskonałą pomocą starzenia się skóry zmierzy maskę banana przez długi czas na receptę. Jej wytwarzania powinny być zgniecione owsiane (około łyżeczki), dodać do niej banan przygotowany puree, płynnego miodu i śmietany. Następnie dokładnie wymieszać wszystkie składniki. Konieczne jest, aby doprowadzić je do uzyskania jednolitej konsystencji. Tylko w ten sposób maska idealnie spaść na skórze będą mogli w pełni ujawniają swoje właściwości i działają poprawnie. Spłukać tej kompozycji powinny być, w przeciwieństwie do innych recepturach, ochłodzić, a nie ciepłą wodą. Aby uzupełnić efekt może używać kremu.