190 Shares 7728 views

Włosy tatuażu brwi. Troska po skórze tatuażu

Nie wszystkie dziewczyny na charakter piękne i gęste brwi. Wiele z płci pięknej codziennie mają do czynienia z nimi podrisovki i wyrównanie. Skorygowania wad fizycznych i zaoszczędzić czas na makijaż pomoże włosy tatuażu brwi. Troska po tatuaż jest bardzo ważne dla prawidłowego gojenia i uzyskać dobry wynik. Te pytania o procedury i pielęgnacji skóry głowy, należy rozważyć artykuł.

Co to jest tatuaż włosy

Ta korekta brwi metoda została doceniona przez wielu kobiet. Dlaczego on się tak popularne? Brwi po zabiegu przez kilka lat wyglądać pięknie i naturalnie – to cała tajemnica.

Pozwala tatuaż włosy podkreślają naturalne piękno. Wzorcowej, za pomocą specjalnych maszyn lub igły pobiera małych rowków i wypełnia je kolorem. Efektem jest imitacja prawdziwych brwi. Jasny obraz pozostaje przez długi czas, pigment nie jest łatwo zmyte, w przeciwieństwie do innych technik kształtowego makijażu. Najważniejsze – doświadczenie mistrza i właściwa pielęgnacja skóry po tatuażu brwi.

Wykwalifikowany technik narysować włosy tak, że nie można odróżnić od prawdziwych. Tylko blisko nasion z nieprzyzwoicie krótkie odległości pozwoli nauczyć tatuażu. Ze względu na metodę dziewcząt włosy mogą odmówić z cienia, ołówki i inne narzędzia kształtowania brwi.

Rodzaje tatuaż włosów

Kontur makijażu dzisiaj odbywa się w kilku technik, a każda z nich ma swoje zalety. Niezależnie od sposobu, w jaki włosy są wykonane brwi tatuażu, opieka po zabiegu będą takie same.

(Lub povoloskovy) Metoda europejskiego. Ruchy są wykonywane równolegle w równych odstępach pomiędzy nimi. W ten sposób włosy są narysowane na tej samej długości i grubości. Rezultatem jest czysty, ale nie tak naturalny.

Wschód (lub technika japoński). Jest to bardziej nowoczesna wersja projektu i naturalne brwi, dokładne przeciwieństwo metody Europejskiej. Długość i grubość poszczególnych uderzeń sporządzony przez włosy mogą przeplatać i wygląd w różnych kierunkach. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że w wyniku zaniedbania. Ale nawet jak on daje naturalny wygląd brwi. Właściwie jest to dzieło, które wymaga dużej umiejętności zawodowe.

Bardziej wykwalifikowanych kosmetologów stosowanie kombinacji tych technik. Ponadto, wykwalifikowany specjalista doradzi sobie bardziej odpowiednie techniki, aby powiedzieć, jak to zajmie brwi miejsce tatuowania. Troska po tatuażu i korekty – warunki konieczne do dobrego wyniku.

Kiedy zrobić tatuaż włosów?

Ta technika konturowe makijaż odbywa się w następujących przypadkach:

 • skorygować asymetrię rzęs;
 • do korekcji kształtu lub koloru;
 • w celu zamaskowania blizn;
 • z niedoborem lub nadmiarem włosów;
 • przy braku włosów.

Nawet jeden z tych problemów jest wskazaniem do zabiegu. tatuaż włosy ścisłe blizny, łyse plamy lub obszary rzadki. Brwi będą dokładnie takie same i najdoskonalszy. Wynik będzie pasował swoje pragnienia, o ile, oczywiście, doświadczony mistrz. Najważniejsze – prawo opieki po brwiach tatuaż. Metoda włosów pomogą uczynić osoba atrakcyjna, nawet jeśli wiele żarówki zostały zniszczone.

Przeciwwskazania do procedury

Nie ważne jak atrakcyjna tatuaż włosy, to nie wszystko pasuje. W niektórych przypadkach, to absolutnie nie można zrobić:

 • skłonność do choroby skóry;
 • obecność molami i brodawki w obszarze rzęs;
 • Naczynia bliskie położenie w stosunku do górnych warstw skóry;
 • obniżonej odporności;
 • obniżonej lub podwyższone ciśnienie krwi.

Odpowiedzialny master, zawsze upewnij się, że tatuaż, nie mają takich problemów.

Jak przygotować się do tatuowania

Wielu mistrzów nam powiedzieć o sobie tatuażu brwi, tatuaż po starannością, ale zapomnij wspomnieć, że trzeba dbać o siebie i przed zabiegiem. Jednak to zdecydowanie wpływa na wynik końcowy.

Kilka dni przed tatuaż jest porzucić niektóre z przyjemności, które będą przeszkadzać w jakości pracy mistrza.

1. Alkohol. To rozrzedza krew, z powodu których podczas nakładania farby mogą pojawić sanies.

2. antybiotyków. Zakłócać osiąść pigmentu i dlatego kolor brwi jest nierówna lub białawe.

3. solarium. Jeśli mu się nie poddawaj się, skóra może stwardnieć i stać się odporny na wprowadzonych pigmentów.

4. brwi. Na tydzień przed tatuaż nie jest konieczne, aby usunąć nadmiar włosów. Zapobiega to master ocenić ich długość, grubość, gęstość i kierunek wzrostu.

5. kofeina, tłustych i innych szkodliwych produktów.

Ponadto, dobrze się zastanów przyszłego koloru brwi, a następnie naprawić to będzie bardzo trudne i kosztowne. Brunetki nadaje się czarne lub brązowe, blond – światło kawy lub szare i czerwone dziewczęta lepiej pozostać na miedzi i brązowych odcieniach.

Zastosowanie Procedura tatuaż

Właściwy Mistrz nie będzie od razu wbić igłę w kliencie. Po pierwsze, zapytać o swoich problemach zdrowotnych, pożądany kolor, kształt brwi, opowiedz o sobie tatuażu brwi, tatuaż po starannością. Tylko wtedy przystąpić do specjalisty procedury.

Po pierwsze, skóra jest oczyszczona z oleju i kosmetyków. Następnie specjalny ołówek wyciągnąć kształt brwi, i uzgodnione z klientem. Następnie powtarza się dezynfekcję i znieczulenia. Następny kosmetyczka już pracują maszyny lub specjalnych igieł.

W procesie wprowadzania pigmentu uszkodzonej skóry, są małe zmiany, a krew jest uwalniana. Zawsze jest zaczerwienienie i niewielki obrzęk. Oczywiście, po takim zabiegu jest koniecznością należytej ostrożności, aby uniknąć wszelkich problemów zdrowotnych i uzyskać ładny tatuaż brwi.

Opieki po zabiegu

Po tatuażu brwi tworzą skorupę krwi i potrzebują one odpowiedniej opieki. Trzymają się średnio w tygodniu, aw tym czasie nie mogą zrywać lub odebrać. Należy poczekać, aż strupy odpadają siebie. W przeciwnym razie, pigment będzie nierówna.

Po zabiegu, ważne jest stosowanie maści gojenia. Mistrz sam doradzi co jest najlepszym rozwiązaniem. Zwykle maść przed oparzeniem lub żel na bazie roślin bez alkoholu. Nałożyć krem potrzebę brwiami i wokół zapaleniem skóry. Kiedy jest wchłaniany, należy powtórzyć procedurę. Zaleca się również przed nałożeniem maści w leczeniu skóry i brwi „chlorheksydyny” co kilka godzin. I tak, dopóki nie zostaną wyleczone.

Troska po tatuażu brwi w pierwszych dniach powinny być sterylne. Zwykłą wodą z kranu nie nadaje się do prania, w przeciwnym razie istnieje ryzyko wnieść infekcji. Zastosowanie gotowany z antybakteryjnym mydłem lub specjalnego balsamu do oczyszczenia.

Czego nie robić podczas okresu gojenia

Zabronione jest:

 • uszkodzić skorupę;
 • wizyta w łaźni parowej, sauny lub na twarz;
 • pocierając twarz i zarysowania brwi;
 • użyć ręcznika z twardym włosiem;
 • usunąć włosy na brwi;
 • stosowanie alkoholu;
 • stosuje makijaż brwi, maska brązowy proszek, kremów lub innych środków.

Jeśli nie są zgodne z tymi zaleceniami, istnieje ryzyko, aby uzyskać podrażnienie, zapalenie lub niskiej jakości rezultatu. Jeśli naprawdę chcą zatuszować brwi lecznicze i nie można siedzieć w domu, tym razem, tym niższa huk będzie ratować sytuację.

Pielęgnacji brwi po uzdrowienie tatuaż

Gdy strupy odpadają, brwi będzie jasne. Nie bój się, tak jak powinno być. nasycenie kolorów może utrzymywać się przez kilka miesięcy po pigment staje się białawy. Jeśli to konieczne, po uzdrowieniu skórze mogą ponownie zwrócić się do pana o korektę.

Oczywiście, tatuaż brwi łatwiejsze do pielęgnacji, ale nie wyrzucaj ich. grzebienie do brwi z grubym pędzlem, przycinanie całą długość nożyczek do paznokci. Włosy są wyrwane tylko poza zastosowanej farby.

Tatuaż zazwyczaj trwa od kilku lat, więc nie można używać ołówka lub cień do jasności. Oczywiście, jest to pod warunkiem, że procedura została przeprowadzona prawidłowo, a na uszkodzonym pielęgnacji skóry była słuszna.