725 Shares 6720 views

Braun Trymer dla tych, którzy są przyzwyczajeni do monitorowania wygląd

Trymer – innowacje technologiczne, które pojawiły się na rynku, zdobył serca kobiet i mężczyzn na całym świecie. Podobieństwo golarki elektrycznej, ale z cienkiej dyszy. Trimmer służy do przycinania nawet wąsy, brodę, włosy cięcia włosy na głowie i trudno dostępnych miejsc.


Istnieje wiele różnych firm, które produkują nożyce. Jeden z nich – Braun.

Braun

Braun – to niemiecka firma założona z powrotem w 1921 roku jako inżynier Maksom Braunom. W jego imieniu i nazwisku marki. Początkowo firma opracowała komponenty do urządzeń elektrycznych, a następnie przeniósł się do tworzenia własnych radia.

Na Brown nie miał lęk doświadczeń oraz wprowadzanie innowacji. Był pierwszym inżynier, który użył wyrobów z tworzyw sztucznych. Co więcej, wykorzystywane podczas maszyn shtampovalnye własnej produkcji.

Po 7 latach firma znacznie się rozrosła i orzekł prywatnego fabryki. Ich zasięg rozszerzył się proporcjonalnie do wzrostu bazy klientów: sprzedaż, nowe modele radiowe, odtwarzacze, radiogramy. Kilka lat później ujrzała światło pierwszego trymera Braun.

logo firmy pojawił się w 1935 roku. Duża litera „A” oznacza rur radiowych, który przypomina kształtem.

Odmiany Trymery Braun

Linia trymer jest bardzo zróżnicowana. Braun Trymer przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Tutaj można znaleźć urządzenia dla różnych rodzajów pracy:

  • strzyżenia włosów na głowie (modele Braun HC 5090, Braun HC 5030);
  • maszynki do strzyżenia włosów z nosa (model Braun EN 10);
  • do cięcia włosów w nosie i uszach (model Braun NT 3160);
  • brody (Braun BT 7, 7050);
  • Maszynka do kobiet (model Braun FG, 1100).

Rozważmy teraz je specjalnie.

Braun Trymer. Recenzje i funkcje

Braun cruZer 5 Beard – Trymer, która jest przeznaczona do cięcia wąsy i brodę. Jest to możliwe do uzyskania suchej fryzurę. Długość może być przymocowana mechanicznie, od 1 mm do 11 mm. Istnieje 6 różnych ustawień. Ta maszynka do Braun ma LED stanu akumulatora, a jeśli urządzenie zabraknie, to będzie od razu widoczna. Akumulator jest przeznaczony do działania na 40 minut, a następnie naładować urządzenie zajmuje około 8 godzin. Trymer również może być używany w sieci poprzez podłączenie go do 220V gniazdka.

Recenzje opisują takie cechy. Braun cruZer obudowa trymer 5 Broda wykonana z tworzywa sztucznego, a gumą, aby zapobiec ślizganiu się w dłoni. Pochodzi z niezbędną oleju do smarowania, dyszy i szczotka do czyszczenia ostrzy, tak że re-buy tych urządzeń nie jest konieczne.

Istotną wadą trymera – nie golić „pod zera.” Konieczne przestrzeń spada dobrivat korzystania z urządzenia. Ostrza ogrzewa się do bardzo wysokich temperatur, a cięcia włosów bolesnej (ale nie jest odczuwany w dyszy). Mała moc – jest także wadą. Maszynka do golenia niekiedy bezlitośnie ciągnie włosy, tworząc silny dyskomfort. Można usiąść na szpilkach czekając na kolejną porcję bólu.

Braun NT3160

Trymer do strzyżenia włosów w nosie i uszach. Długość wynosi od 3 do 5 mm. Ostrza wykonane ze stali. Istnieje funkcja ochrony przed odpryskami do stosowania pod prysznicem. zasilanie autonomiczne. Zawarte dyszy 2, grzbiety brwi kołpak ochronny dla ostrza.

Jedną z głównych zalet urządzenia – praca na baterii. Własne zasilanie Trymer Braun pozwala wziąć w każdej podróży i nie trzeba się martwić o obecności gniazda. Procedura usuwania włosów odbywa się płynnie ze względu na optymalnym kątem i ochronę przed skaleczeniami.

Braun FG 1100

Bikini Trymer Braun FG 1100 pomaga płeć piękna wyglądać jeszcze piękniej. Urządzenie jest przeznaczone do usuwania włosów na twarzy i ciele i stworzyć intymną fryzurę. Objęte są pokrowce ochronne oraz dysza 4: Usunięcie włosów w okolice bikini, na prostych linii 2 i długości dyszy ogranicznikiem 5 a 8 mm. Urządzenie wyposażone jest w mocnym baterii, przez które może być zasilany do 120 minut w trybie autonomicznym.

Poniższe opinie. Kupujący podkreślić, że kobiece Trymer Braun wystarczająco mały, aby zmieścić się w każdej torbie wielkości. Dzięki jego pracy w trybie autonomicznym, można zabrać ze sobą na długie wycieczki, a nawet w tych miejscach, gdzie nie ma wylot. W zestawie znajduje się pokrowiec ochronny, który można umieścić trymer i nie martwić się o jej bezpieczeństwo. Oprócz bezpośredniego celu, urządzenie może być wykorzystywane do zmiany kształtu brwi.

Wśród kilka wad: dysza do usuwania plam z włosów jest bardzo słaba, że niewiele usuwa. Chwiejne struktury i jest prawdopodobne, że trymer złamie w pierwszych miesiącach użytkowania.

Braun HC 5090

Trymer do strzyżenia włosów na głowie. Ostrza wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, więc żadne dodatkowe smarowanie nie jest wymagane. Bateria pracuje przez 50 minut. W ładowania trwa około 8 godzin. Długość ostrza może być regulowana w zakresie od 3 mm do 35 mm. Istnieje funkcja ochrony przed plamami pod prysznicem. Specjalny system zapamiętać swoje ustawienia nawet po wyjęciu dyszy. Na trymer jest wskaźnik ładowania. Dołączonej ładowarki grzbiety kablowe w różnych długościach, szczoteczka do czyszczenia.

Z dodatnim sprzężeniem zwrotnym: bardzo wygodne, że trymer pamiętać moje ustawienia – niekiedy absolutnie żadnego czasu, aby umieścić je na nowo. Noże i prawdziwa jakość przez długi czas są przechowywane w ostrym stanie. Można użyć specjalnego pędzla lub regularnych wody z kranu do mycia – stal nierdzewna od tego czasu. Dobrej długości, które w każdej chwili mogą zostać skorygowane. Cięcie może być wykonane w 50 minut, a następnie ładować trymer lub wstępnie podłączyć go do gniazdka elektrycznego, a nie być ograniczone w czasie. Wskaźnik naładowania – poręczne rzeczą, to jest zawsze widoczny, gdy urządzenie jest rozładowany. Trymer Braun HC 5090 może być używany na długich trasach.