287 Shares 8303 views

Jak wyglądać młodo na 40 lat? Wskazówki i sztuczki


Każda kobieta ma na tyle, ile to możliwe, aby zachować świeżość skóry, ale, niestety, porusza się nieubłaganie naprzód krótki czas, a młodzież jest stopniowo odbywają. Jednak nawet w dorosłym życiu jest bardzo prosta pozostanie atrakcyjny i przyjemny pod każdym względem kobietą. Oczywiście, będzie to wymagało pewnego wysiłku. Ale warto, prawda? Więc, jak szukać młodych do 40 lat, lub nawet w 50-60? Omówmy go w tym artykule.

Właściwa samoopieki

Jeśli zastanawiasz się, jak szukać młodych do 40 lat, to jesteś na właściwej drodze, a połowa sukcesu, można powiedzieć, zostało już zrobione. Czas, aby zdać sobie sprawę, że wiek wzrasta, może się udać się z nim do „walki”. Przede wszystkim konieczne jest, aby zapewnić zdrowy i głęboki sen. To właśnie podczas snu organizm jest w pełni odpoczynku i komórki skóry są aktualizowane. Przed snem zaleca się nie później niż do godziny 23:00, a czas trwania snu powinna wynosić co najmniej 7 godzin. Oglądaj swoje mimiki w ciągu dnia: no no schurtes marszcząc brwi. Ale uśmiech wręcz przeciwnie, będą korzystać tylko i odcień skóry i mięśni twarzy. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne są zalecane co najmniej 2 godziny przed snem, najbardziej optymalny czas – 20: 00-22: 00 godz.

Warunki korzystania z makijażem lub 50, jak 30

Wyglądać młodziej, jak dorośli mogą, jeśli przestrzegać pewnych zasad makijażu. Są bardzo proste. Przede wszystkim, o co niestety wiele nie wiem: ilość zastosowanego makijażu z wiekiem powinno zostać znacząco zmniejszona, a wybrane kolory stają się bardzo powściągliwy. To co doradzić wykwalifikowanych wizażystów i kosmetyczek:

 • środki tonujące powinien mieć konsystencję i lekką konsystencję. Gruby proszek lub krem fundacja jeszcze bardziej podkreślona przez istniejących zmarszczek.
 • Odstąpić brązujące i garbników. Sygnał powinien być jak najbliżej naturalnego koloru skóry.
 • Cienie powinny wybierać lekkie pastelowe odcienie, korzystnie z masy perłowej. Ze względu na odbijające cząstek będzie ukryty oznaki starzenia wiek skóry.
 • Szminka powinna być również jasne, ciepłe kolory.
 • Nie zapomnij o brwi, zawsze oglądać ich gęstość i kształt, ustawić czas.

Podstawowe zasady żywienia

Zastanawiasz się, jak szukać młodych do 40 lat, trzeba mieć na uwadze zasady właściwego odżywiania. Nie jest tajemnicą, że dodatkowa masa jest zawsze dodawana do wieku. Rzadko jest przyczyną kompletności jest poważnym zaburzeniem metabolicznym. Ogólnie rzecz biorąc, stan rysunku wpływa na siłę woli i systemu zasilania. Wiele osób wie, jakie pokarmy są przydatne i jak się prawidłowo odżywiać, ale jakoś nie wszystkie zastosowania tej wiedzy w praktyce. Przede wszystkim ograniczenie, a najlepiej całkowicie wyeliminować użycie mąki i słodkich pokarmów. Zasadą jest, że nadmiar węglowodanów powoduje otyłość. W celu zapewnienia, że skóra jest gładka oraz elastyczna, że zawarte w nich żywności menu bogate w omega-3 i omega-6 kwasów tłuszczowych (olej roślinne surowe, ryby). Zachowaj młodość i urodę, aby pomóc specjalne dodatki, które są obecne w składzie żelaza, wapnia, kwasu foliowego, witaminy E i C.

Fryzury i fryzury, czyli jak wyglądać młodziej 50

Włosy odgrywa ważną rolę w tworzeniu harmonijny sposób. Nie jest konieczne, aby zmienić obraz dramatycznie, tylko trochę Regulacja szczegółów. Jak wyglądać młodo na 50 lat i nie tracą swój własny styl? Przede wszystkim, należy:

 • podczas malowania nie należy używać ciemnych kolorów. Blondynka niekoniecznie odmalowane. Można po prostu o 1-2 tonów rozjaśnienia koloru włosów lub dokonać tonowania kilka pasm: włosy dostanie blask i lśniące refleksy.
 • Zachować naturalne w całym. Oczywiście, potrzebna jest do stylizacji. Ale nadmierne stosowanie narzędzi do stylizacji, oczywiście, nie powinno być. Włosy muszą być naturalny wygląd, delikatnie kaskadowe i kadrowania twarz pięknie.
 • Cut grzywką. Wybuch – atrybut nie tylko fryzury młodzieżowe. Dzięki nim można ukryć zmarszczki na czole i podkreślić oczy. Najważniejsze – aby wybrać prawidłowo formularz.

Jak się ubrać

Styliści Zalecamy:

 • przylegają do klasycznego stylu ubioru;
 • szafa musi istnieć spódnica połowie długości spodnie i rygorystyczne;
 • bluzki i kurtki – darmowe cięcie;
 • Sukienka – Elegancki i dyskretny;
 • buty – szpilki platformy czyli wdzięczne;
 • Dodatki powinny wybrać jasne i niezwykłe, ale wiele z nich nie powinno być.

pozytywne nastawienie

Długi czas, aby utrzymać pozytywne nastawienie pomoże młodzieży do wszystkich zdarzeń: zobaczyć piękno w małych rzeczach, uśmiechnąć się, aby zobaczyć świat z błyszczącymi oczami, aby dać innym ciepło, miłość, radość – to główne tajemnice młodości i urody. Po tym wszystkim, kwestia tego, jak wyglądać młodo na 40 lat, całkowicie bez znaczenia, gdy czujesz, 20!