515 Shares 7454 views

Metody leczenia skóry i włosów

Sucha skóra i włosy suszy się, zwykle powoli stają się brudne, ale wiele kosmetyków, a każdy wpływ na nich działa agresywnie. Dlatego konieczne jest, aby umyć włosy tylko wtedy, gdy jest to konieczne, nie codziennie. Po użyciu szamponu należy użyć odżywkę lub balsam-odżywka. Również spłukać włosy wodą i sokiem z cytryny, doda matowy połysk włosów. Nawilżać skórę głowy przed mycia zaleca się stosowanie produktów nawilżających przeznaczonych do pielęgnacji skóry twarzy. Bardzo skuteczny w tym przypadku zastosowanie odżywczego kremu nawilżającego na bazie ziół – można wybrać tani naturalny krem z gamy produktów farmaceutycznych. Krem stosuje się łagodnie na skórę głowy, a następnie pozostawiono na pół godziny. Po odpowiednim czasie, umyć włosy i spłukać jak zwykle uwarunkowana.


Tłusta skóra głowy musi również zachować szczególną ostrożność. Po pierwsze, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie wolno myć włosy codziennie, aby uniknąć uzależnienia, powinniśmy powiedzieć, że skoro mówimy o pięknie, nie może być powodem, dla którego kobiety wychodzić z brudną głowę. Dlatego, tłustej skóry należy umyć, ile potrzeba, a to zazwyczaj zachodzi potrzeba na co dzień. Suche włosy w tym samym czasie, oczywiście, jest o wiele bardziej narażone na negatywne skutki, dlatego należy koniecznie używać klimatyzatora i zrobić maski.
Tak, jak dbać o suche włosy? Jest oczywiste, że potrzebują stałego nawilżenia i odżywienia. Po pierwsze, ważne jest, aby regularnie używać odżywkę po umyciu. Należy pamiętać, że klimatyzatora – jest to specjalny środek do pielęgnacji włosów, a w każdym razie nie na skórze, tak aby umieścić w klimatyzację, odżywcze maski, balsamy powinny być na masę włosów, omijając skórę głowy – jak wiemy, ma swoje własne leczenie skóry.

Po drugie, to jest – regularne stosowanie redukcji maski. Wszelkie mask można kupić w aptece, sklepach kosmetycznych, lub stworzyć własną. Oprócz kosmetyków, nie należy zapominać o ziół, ekstraktów i witamin. W każdej części maski aby wzmocnić efekt jego wpływ, można dodać witaminy A i E, które są sprzedawane w każdej aptece, a regularnie stosowany do płukania zioła – szałwia, krwawnik pospolity, pokrzywa, rumianek.