357 Shares 4699 views

Ręczne czyszczenie twarzy w domu

Każdy wie, że skóra twarzy wymaga szczególnej opieki. To jest codziennie narażona na negatywne skutki dla środowiska, wielokrotnym praniu, dotykowym. Te i wiele innych kolor staje się matowa, staje się przyczyną wad, jak i przedwczesne starzenie. Aby uniknąć tego wszystkiego wymaga regularnego czyszczenia domu lub osoby w przedziale pasażerskim. Można to zrobić ręcznie lub przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Wyróżnić niektóre z technik jest trudna, ponieważ skuteczność każdego z nich można określić tylko osobę. Główną kwestią wszystkich ludzi: jak często czyszczenia twarzy? W normalnym rodzaju skóry powinna być ograniczona do jednej procedury co sześć miesięcy. Jeśli skóra jest tłusta lub problemem, można zwiększyć do 2 – 3 razy.

Wszelkie Facial Cleansing rozpoczyna się od demakijażu – usunąć makijaż ze skóry. Proces oczyszczania odbywa się za pomocą specjalnych narzędzi, dobierane są indywidualnie. Następnie delikatnie zarośla, usuwa zanieczyszczenia. Powierzchnię naskórka muszą masować co najmniej jedną minutę. Dla skóry tłustej i problemu Peeling przeciwwskazane, więc trzeba dać pierwszeństwo do filmowania maski. Następnie przygotowano łaźnię parową, która otworzy pory. Ponieważ jest potrzebny do zagotowania około 2 litrów wody w niewielkim rondla. We wrzącej wodzie, można dodać zioła, które mają korzystny wpływ na osoby. Główka jest opuszczone na pot i pokryte w dużej ręcznikiem, tak że nie ma żadnych przerw. W tej pozycji, trzeba zatrzymać się na 15 minut. Po 3 minutach, człowiek zaczyna się pocić się obficie, powinien być mokry z czystym ręcznikiem, natomiast nie można natrzeć lub po prostu wytrzeć, ponieważ mogą one uszkodzić skórę. Po tym zaczyna rzeczywiście bardzo ręcznego mycia twarzy, to znaczy dopóki jest to konieczne pory maksymalnej jawności, aby usunąć je z istniejącego zanieczyszczenia ściskając je jednocześnie z obu stron. Ważne jest cała praca na tym etapie, aby przeprowadzić czyste ręce, że otarła wacikiem z alkoholem. Idealnie, palce muszą być pakowane w gazą nasączoną roztworem alkoholowym kwasu salicylowego. Pozwoli to zapobiec skórę przed dostaniem się bakterii, które mogą spowodować nieodwracalne konsekwencje.

W końcowym etapie jest usuwana tonikiem zwęża pory, a następnie nakłada się maskę. Jeżeli czyszczenie twarzy odbywa się w domu, możliwe jest, aby przygotować się. Będzie to wymagało chipy dziecka mydła i sody oczyszczonej. Mydło zmiękczona w wodzie i stosować do twarzy, następnie delikatnie położył go soda. Całą mieszaninę utrzymywano przez 20 minut. W tym momencie istnieje niewielkie mrowienie i pieczenie skóry, które następnie znikają bez śladu. Po maski należy przemyć gorącą wodą i stosuje się śmietany na twarzy. Po zakończeniu czyszczenia nie jest zalecany do trzech godzin, aby wyjść. Skóra powinna odpocząć i zrelaksować się, bo w tej chwili to najbardziej narażone na środowisko. Jest ważne podczas procedury wycierania twarzy od czasu do czasu z trzema procentowego roztworu nadtlenku wodoru. To rozluźnia komórek skóry i pomaga ją oczyścić.

Czyszczenie można przeprowadzić w domu i za pomocą specjalnego urządzenia próżniowego. Jest sprzedawany w sklepach. Zasada jego działania jest podobna do zwykłego odkurzacza. On wyciąga zanieczyszczenia z powierzchni skóry za pomocą podciśnienia. Jest mechaniczne analog urządzenia próżniowego, który jest znacznie tańszy. Jego stosowanie nie wymaga specjalnej wiedzy, ich brak może mieć negatywny wpływ na skórę i doprowadzić do katastrofalnych skutków. Właściwie czyszczenia twarzy może dać zdrowie skóry i urody.