107 Shares 2058 views

Funny tosty na korporacyjnej. Co należy rozmawiać z pracownikami

Kto z nas nie marzy, aby błyszczeć na firmowych? Jasne grzanki – jeden sposób, aby pokazać się. więcej niż odpowiednie nie tylko poważne, ale także zabawne tosty stworzyć świąteczną atmosferę.

Ważne jest, aby nie popełnić błąd i powiedzieć schłodzić tak, że był to sposób. Chcesz zabłysnąć dowcipem, nie robić sobie wrogów. Wszystkie firmy świętować Nowy Rok, 23 lutego, 8 marca, a ich profesjonalną wakacje. Co może być udany żart? Mówimy o tym w tym artykule, a także przygotować zabawną tosty na korporacyjnej.

nowy rok

Tradycyjnie podsumował rok. Zadanie to jest wykonywane przez szefa, ale także zwykli pracownicy mogą mówić po kolei. Na przykład, w postaci zabawy zauważyć osiągnąć zbiorowego. I życzę powodzenia i dobrobytu w przyszłości, firma i jej pracownicy: „przed jego skrzydła rosną, trzeba wiedzieć, gdzie masz zamiar latać. Wznosimy toast do naszych dzielnych kolegów, którzy nigdy strayed z oczywiście! "

Dobra wola tosty na imprezach firmowych na Sylwestra z figlarnym odniesieniu do symbolu w nadchodzącym okresie. Jeśli komponować wesołych wierszy, które proszą symbol roku, aby chronić swój zespół, sukces jest gwarantowany. Bez tosty z głównych stron firmowych nie dzieje. Najważniejsze – nie śmiej się z szefem i nie dać się ponieść przez pochlebstwa: „Blind myśli, że nikt nie widzi, że nikt nie myśli głuchy słyszy egoistę myśli, że mu się nie podoba. Wypijmy do naszego spokoju Chef! Jest w każdym z nas i na oczach, jak i na rozprawie, aw naszych sercach! "

Słów o personelu mogą być zarówno objęte konsultacjami i ogólny, ale niekoniecznie – pozytywne! Można powiedzieć, zabawa tosty na firmowe, koledzy drwi komplement opisać jedność zespołu i jego zdolności do przezwyciężania wszelkich trudności: „Wszyscy wiemy, że 90% z poruszonych kwestii zostaną rozwiązane niezależnie, pozostały roztwór po prostu nie może być. Koledzy, podnieść okulary na fakt, że nie jesteśmy martwi z powodu nonsens! "

Znajdą wyśmienite tosty na imprezach firmowych na Sylwestra dla drużyny, dla wzajemnej pomocy dla wspólnego sukcesu.

Dwudziesty trzeci lutego i marca ósmego

Osobliwością tych zdarzeń jest to, że gratulacje nie skierowana do firmy i do ludzi. Praca jest lepiej wspomnieć tylko na marginesie – czy nie wspomniano w ogóle. Najważniejszą rzeczą w toast Dzień Mężczyzn – nie podkreślać biznesowe i osobiste cechy swoich kolegów. Tutaj, bardziej niż odpowiedni zabawnej tosty na firmowych, komplementy i pochlebne światło.

Wyobraź sobie, jak dumny jestem,

Co mam kolegów ty!

Pracuję z łatwością,

Ty mi zawsze pomaga!

I to święto, mój drogi,

Unoszę szkła!

Na coś dla nas zawsze było!

I nie zawsze zostawić!

Przygotowanie śmieszne tosty na imprezie firmowej dla mężczyzn, należy podkreślić swoją siłę, odwagę i gotowość do obrony.

Gratulacje koleżanki

Kobiety intonować piękna, czułości, delikatności i kobiecości. Można nawet zrobić to w wersie. Najważniejsze – nawet humorystyczne grzanki były po prostu dobre!

Dajemy wam gratulacje

Na wiosnę, fajne, Dzień Kobiet!

Mamy nadzieję, że nastrój

Kwitło jak bzy!

Życzymy szczęścia

I wielka miłość!

I przekazanie naszych pań

Te wspaniałe kwiaty!

Niewielka grupa będzie komponować wspaniałą adres humorystyczny pozdrowienia dla każdego pracownika. Zachęcając naprawdę miło!

profesjonalny wakacje

Funny tosty na imprezie firmowej na cześć obchodów zawodu, będą wykonywane głównie na pracy. I wszystko, co jest z nią związane, too. Przeprowadzone genialnie złożone projekty, niezawodny sprzęt, klienci i klienci mogą być doskonałym tematem dla humorystycznych grzankami. Warto wypić drinka i zespół specjalistów zdolnych żartuje sobie z każdym problemem.

Kredytowych i debetowych aktywa okablowanie.

Znajomych – kalkulator i raporty.

Gotówka znasz wynik

Niech zbiega raport roczny!

Księgowy dzisiaj mówimy „Bravo!”

Szef sprawozdań finansowych – dzięki!

O niepowodzeń, trudności lub innych nieprzyjemnych rzeczy, które nie powinny żart. Ale profesjonalny humor bardziej niż odpowiednie, a także humorystyczny tosty na użyteczność korporacyjnej pracy i godziwej za nią zapłacić. Bądź pewny, to spalanie wątek blisko swoich kolegów jak ty.

zalecenia ogólne

1. Wymyślić zabawnych toastów wcześniej. Nie każdy okazuje się natychmiast, bez przygotowania, błyszczą dowcipem. Lepiej jest błądzić.

2. Liczba grzanki zależy od wielkości zespołu. Im mniej osób będzie na festiwalu, tym więcej masz do powiedzenia, jako pracownik dużej firmy i przygotował toast oka wystarczy.

3. żarty nie boli. Nikt, nigdy. Nie powinno się żartować z kolegami, a zwłaszcza szef. Humor powinien być dobry tylko.

4. Należy pamiętać, że w stosownych przypadkach, nie wszystkie tematy. Wiele z ulubionym tosty najlepiej zastrzeżone dla firmy przyjaciółmi lub rodzinny urlop.

5. krótko mówić. Słuchać długich przemówień na korporacyjna jest bardzo nudne. Lepiej jest zrobić kilka fraz pojemne.

Spróbuj, że wszystko było dobrze, to zależy od ciebie. I wtedy każda uroczystość zostanie pomyślnie przeprowadzono i pozwalają zabłysnąć i mogą przewyższać władzom. Byłoby to przydatne dla Twojej kariery. Powodzenia strona korporacyjna!