213 Shares 6166 views

Przygotujemy specjalną kolację dla moich urodzin łatwo

Powodem do świętowania dzieje się w naszym życiu tyle. Terminy Ta ogólna święto w kalendarzu i urodzinach, rocznicach i różnych imprez. A kto potrzebuje wszystkie uroczystości mogą być organizowane od podstaw. Przyjrzyjmy się, jak zrobić uroczystą kolację dla moich urodzin. Niech ta szopka będzie zawsze w zasięgu ręki.

zasady ogólne

  1. Nie jest konieczne, aby wymyślić imprezę tematu, ale jeśli już zdecydujesz się na to, wszystko musi być w wybranym stylu, w tym obrusy kolorów i akcesoriów na stole.
  2. uroczysta kolacja na urodziny powinny mieć o tak wielu potraw: 3 sałatki, 2 przystawki, 1 gorący i deser.
  3. Na stole, aby rozszerzyć gamę produktów można również dodać oliwki, śledź z cebulką, kapusta kiszona z żurawiną. Te przekąski są przygotowywane w ciągu kilku minut, a pojawienie się bogatym stole podałeś.
  4. Starają się zadowolić gości. Dlatego nie wszystkie sałatki majonezu. Trzeba być wegetarianinem, a gorąco jest lepiej zrobić uniwersalne. Nie trzeba gotować homara, jeśli nie wiem, jak to będzie reagować na wszystkich znajomych.
  5. uroczysta kolacja na urodziny muszą być zdrowe. Dlatego przygotowania gęsta gorąca, wiele dań bocznych i dwóch z trzech sałatek wytwarza wystarczającej ilości wysokokalorycznych. Trudno sobie wyobrazić, jak karmić dorosłych, w tym ludzi, sałatki z marchwi i kapusty pekińskiej.
  6. Nie jest konieczne, aby ugotować coś nowego w tym dniu. Zostaw eksperymentować następnym razem. Goście niespodzianka od dawna znana, ale testowane potraw.

Zdajemy sobie sprawę z naczyniami

Jak już wspomniano, specjalny obiad dla moich urodzin jest kompletna bez kilku sałatek. Lepiej jest je gotować, jeść to konieczne. Na przykład, sałatka „gniazdo głuszców”: z wędzonym kurczakiem, jajka, ogórki i frytki. Zrób to szybko, i nigdy nie będzie się swobodnie. Jeśli potrzebujesz rozległe i niedrogie sałatki, a następnie zrobić wszystko z kapusty. Odpowiednie sałatki „Alzackich”: oprócz kapusty w nim jeszcze nie gotowanych ziemniaków, pietruszka i smażone boczku. Sałatka, która obejmuje kapustę, pomidory i kurczaka gotowane – również dobrym rozwiązaniem. Obiad na jego urodziny i nie zrobi bez kilku przystawek. A oto ich wybór zależy od rodzaju alkoholu na biurku. Jeśli pijesz wino, to jest dobre i montaż będzie wyglądać szaszłyki nawleczone z serem i winogron. Pod mocniejsze napoje i przekąski muszą właściwe. Jeśli pieniądze na kanapki z kawiorem nie pojawił, wziąć zwykły mintaja ikrę i wymieszać z miękkim masłem – dostać opcję budżetu. Pomidorami i serem na grzance z czarnego chleba – również bardzo tani przekąskę. Od gorąco to zawsze lepiej gotować mięso. Piec wieprzowe z ziemniakami i pieczarkami z serem. Oczywiście, dobra ryba będzie kosztować znacznie droższe, ale też trudno ją zepsuć. Tak więc, pstrąg folią przygotowuje się w 40-minutowych pozostaje soczyste i.

Zwracamy się do candyman

Często mamy siły pozostawione na deser po tych wszystkich przygotowań. Ale jeśli przygotować obiad dla męża urodziny, potem zadowolić swoje domowe wypieki – swój święty obowiązek. Tutaj można zaoferować tę opcję, która pozwoli zaoszczędzić czas i wysiłek. Przygotowanie ciasta parzonego Profiteroles zaliczkę. Można nawet 2 tygodnie, ponieważ są one dobrze Claus w lodówce. Przed jego urodzin, należy je wyjąć z zamrażarki, pozostawić do rozmrożenia. Napełnić farszem i rozprowadzić śmietanę. Ciasto „ladies fingers” Ready bez większego wysiłku!