423 Shares 2112 views

Chłodny Konkurencja – najlepsza rozrywka z przyjaciółmi

Ty lub Twoje dziecko wkrótce święto, i nie wiem jak zrobić to naprawdę zabawne? Chcesz się śmiać z przyjaciółmi szczerze i zrobić naprawdę niezapomniane zdjęcia? Aby osiągnąć te cele, jest jedna korzystna rozwiązanie – zorganizować fajny konkurs. W ramach przygotowań do wypoczynku, to lepiej wymyślić kilka zabawnych gier, które można rozweselić całą firmę. Poniżej można docenić sprawdzonych kilka opcji śmieszne konkursy, które zadowolą nawet najbardziej ponure stron uczestniczących.

Konkursy z tańcem

Doskonała opcja – zorganizować zabawy konkursy dla firmy w czasie tańca. To zazwyczaj pomaga wszystkim być wyzwolony, a potem tańczyć bardziej swobodnie. Tutejsze opcji jest wiele. Na przykład, można zorganizować konkurs, w którym uczestnicy muszą tańczyć do długości odmienne w stylu piosenek. Wesoła piosenka Samba nagle zmieniła się z chanson i tanga – ballady pop. Najlepsza para lub artysty, niech sam określić odbiorców.

Inną nie mniej zabawna wersja – przywiązany do jednej nodze każdego uczestnika na balonie, a następnie każdy z nich musi spróbować rozerwać balony na nogi innych uczestników. Zwycięzcą jest ten, kto będzie z piłką. Normalnie ten taniec stał się jednym z najbardziej zabawnych momentów zarówno dla uczestników, jak i widzów.

Po konkursie pod tytułem „Taniec z tematem” nastrój nawet najbardziej ponury spółki wzrośnie do stu razy – to jest zaznaczone. Jej istota polega na tym, że każdy uczestnik tańczył taniec, istotną kwestią dla niego temat i muzyka gra. Na przykład, kto dostał płetwy taniec tańczyć Funky Chicken, właściciel puszyste ruchów spódnica pod cygańskiej, a ten, który dostał haft, baw się z piosenki folkloru, przedstawiających Kozak.

Konkursy z opatrunkiem

Jeśli zawczasu przygotować różnorodne odzieży i akcesoriów, można zorganizować niezapomniane konkursy dla wesołym towarzystwie. Otrzymany gdy mężczyźni muszą umieścić na ubraniach damskich najfajniejsza, a kobiety – mężczyźni. Dobrym sposobem, aby rozbawić towarzystwo – dzieli uczestników na pary, dać pakiet ubrań i zobaczyć jak będą nosić siebie z zamkniętymi oczami.

Można również spędzić fajny konkurs, który będzie zgadywać zagadki, a na każdą błędną odpowiedź uczestnika należy umieścić na pierwszym dostępnym pakietem rzeczy. Przygotuj się na najbardziej nietypowe elementy garderoby oraz dodatki: kapelusze skomplikowane, kolorowe sukienki i spódnice, śmieszne szlafroki, koszulki, łuków, okulary – krótko mówiąc wszystkich to wystarczy fantazji.

Konkursy z napisami

Bardzo zabawne konkursy są często uzyskane z tabletek przygotowanych w którym różne słowa są napisane. Na przykład, można je przymocować do tylnej części uczestników, którzy będą starać się odczytać inskrypcje w konkursie, ale w celu ochrony przed ciekawskimi oczami napis na plecach. Lepiej towarzyszy muzyka i taniec dzieje.

Konkurs otrzymał także chłodny jeśli tablica przymocowana do elementu czoło, i będzie trzeba zgadywać, co mówi. Stan gry – jest członkiem, co jest napisane na czole, i odgadnąć, kto lub co on stać się on może z pomocą pytania publiczności. Pytania powinny być zadawane w tym przypadku, tak aby odpowiedzieć na nich może tylko „tak” lub „nie”.

Konkursy z przedmiotów

W kategorii „najbardziej zabawnych konkursach” były również gry, w których trzeba wykonać różne manipulacje z obiektami. Wspaniały wpływ na nastrój całego przedsiębiorstwa okazały konkursy, w których pas lub szyi uczestnicy dołączonych kilka przedmiotów, zwisające na sznurku z tyłu lub z przodu, a oni muszą trafić konkretny cel bez używania rąk.

Na przykład, może to być ołówek, i to musi być bez rąk umieszczone w butelce z wąską szyjką. Czy można powiązać jakiś mały twardy przedmiot, z którym się dotolkat piłkę do mety na podłodze. Możliwości jest wiele. Również popularne gry, gdzie każdy temat uczestnicy muszą komunikować się ze sobą bez użycia rąk.

Jak nie wpaść w pułapkę

Święto okazało się naprawdę śmieszne, uprzejmie przygotować dobrze. Nawet najfajniejsza konkurencja w danej firmie nie może być doceniane. W doborze gier należy wziąć pod uwagę wiek, wykształcenie i wychowanie gości, a także okazją, który spowodował wesołość. Na przykład, niektóre konkursy dla dorosłych w ogóle nadaje się dla dzieci. Niektóre gry dla towarzystwie bliskich przyjaciół nie jest całkiem odpowiedni dla stron firmowych.

Zbieranie konkursy na święta, starają się brać pod uwagę interesy większości. Jeśli będzie uczestniczył zarówno dorosłych jak i dzieci, można odebrać grę dla jednej i dla drugiej grupy. Postaraj się, aby wszystkie gry były w jakikolwiek sposób związane z tematem strony. Unikaj tych, które mogą ranić uczucia niektórych osób lub sprzeczne z ich przekonań i zasad. Dbanie o to wszystko, można liczyć na niezapomnianą rozrywkę.