275 Shares 1280 views

Długo oczekiwany stopniowanie w klasie 9

Jak szybko minął czas. Jakby dopiero wczoraj przyniósł rączkę dziecka w pierwszej klasie. Był trochę zmieszany, ale jednocześnie bardzo dumny i szczęśliwy. Po tym wszystkim, był całkiem dorosły – za nowy taki i taki „poważny” plecak gospodarstwa piękny bukiet kwiatów, który dał swego pierwszego nauczyciela. On jest dość dorosły, bo była za wylotem w przedszkolu. Ale z upływem lat jak jeden dzień, a że dziecko już skończył dziewiątej klasie. Co zrobi dalej? Pobyt w szkole lub na studiach będzie zapisać lub liceum?

Pewnie już decyzję o wyborze. Ale w niedalekiej przyszłości, dziecko spodziewa się wyczerpać w 9 klasie. W swoim życiu już się takich zdarzeń – studiów w szkole podstawowej. Ale wszyscy byli „zabawka” final – gala poranek z filiżanką herbaty i pożegnanie z jego pierwszym nauczycielem. A teraz się prawdziwym balu w 9 klasie. Studenci najpierw uzyskać własny poważny dokument – świadectwo podstawowego wykształcenia ogólnego. Zwykle wylot w 9 klasie mniej uroczysty niż po zakończeniu jedenastej klasie, ponieważ większość absolwentów spotkają się ponownie w szkole pierwszego września.

Ale to wciąż wydarzenie zasługuje na uwagę. Jak lepiej wydać spalin do 9 klasy? Zwykle absolwenci i ich rodzice wyraźnie sylwetki dwie opcje: porzucić tradycyjny scenariusz, który jest powszechnie stosowany w jedenastej klasie, lub trzymać w rodzaju próby na tę okazję – formalne stroje, restauracja, zaplecze świt, ale trochę bardziej skromne.

Natychmiast nasuwa się pytanie: Czy jest sens trzymać dwa podobne wydarzenia w odstępach dwuletnich? Jednak dzieci należy świętować w restauracji, odpryskami szampana i suknie wieczorowe, ale nie teraz, to później. Podziałka w 9 klasie jest w porządku z ich wyjątkowości i oryginalności. Eksperyment po zakończeniu jedenastej klasie jest mało prawdopodobne, ktoś. Zorganizować imprezę tematyczną ukończenia w stylu piratów i hipisi, biodrówki i gangsterów. Istnieje wiele opcji, po prostu trzeba podjąć decyzję i wybrać odpowiedni jeden.

Można świętować to wydarzenie w przyrodzie. Możesz przejść do wynajęcia rekreacji lub po prostu iść z noclegiem w strefie leśnej części miasta. Pływać w rzece, grać w siatkówkę i koszykówkę, a wieczorem usiąść z gitarą przy ognisku. Mało kto odważy się więc z okazji studiów w jedenastej klasie i dziewiątej klasie na pomysł jest dobry.

Jeśli miasto nie jest możliwe, aby zabrać dzieci do charakteru, należy użyć innego pomysłu – oznaczyć wakacje w kręgielni. Jedyną rzeczą, musimy pamiętać, aby określić miejsce obchodów – dbać o wynajem z góry, zamiast robić to w ostatnim dniu, bo ktoś może być szybszy i będziesz się z działalności.

Jest możliwe, aby połączyć obchody prom z ciekawą wycieczkę do innego miasta lub ograniczyć wycieczkę swojego miasta – wybór należy tylko do Ciebie i Twoich dzieci.