788 Shares 7207 views

Rozmiary Banner: co wybrać?

Jednym z najbardziej popularnych sposobów promowania Internetu jest baner reklamowy. Wymiary banerów do umieszczenia na wszelkiego rodzaju stronach internetowych mogą być bardzo różne. Ale klasyczny baner reklamowy jest uważany za prostokątny graficzny obraz utworzony w oparciu o formatach JPG lub GIF.


W ostatnich latach jednak, wszystkie bardziej popularne banerów na podstawie nowego formatu, który jest nazywany „Rich Media”. Wielkość nowej generacji banerów różni się od „starej” ich „złym”, oryginalność i dynamizm. Z reguły mają one dźwięk, animacje i „reakcji” na najmniejszy ruch myszą. Koszt tworzenia tych banerów czasami przekracza koszt prac na klasycznych obiektów, jednak, jak cena za ich zakwaterowanie.

W niektórych miejscach, rozmiary banerów, które są umieszczone w na zasadach komercyjnych, mają fundamentalne znaczenie. Oznacza to, że pierwszą rzeczą do zrobienia przy podejmowaniu decyzji, które z nich będzie reklamy banerowe – uczyć się od administracji zasobów, gdzie planuje się umieścić tu informacje o sobie, jaki rozmiar reklamy transparent podjąć. W większości przypadków, z pewnością można zgodzić się, w jaki sposób mają swoje reklamy w formie, w jakiej chcesz, ale będzie musiał zapłacić. Pomyśl o tym, te dodatkowe koszty są wymagane?

Koszt reklamy banerowe zależy od wielkości grafiki, zasób, w którym zostanie on umieszczony, w czasie trwania stażu, a miejscem, które ma blok na miejscu. W niektórych przypadkach, wykonawca może być wliczone w cenę i liczbę kliknięć dokonanych przez tych mediów.

Jeśli mówimy o wielkości, najdroższe, oczywiście, – duży baner. Średnia wielkość transparent z „największa” – 728 x 90, gdzie 728 – szerokość w pikselach, a 90 – wysokość. Taka reklama jest również nazywany rozciągania. Ma optymalną widoczność i to wyraźnie daje maksymalną liczbę przejść. Ale umieszczenie długoterminowy tej opcji może latać „ładny grosz”, a krótki okres wykazania takiej reklamy nie przyniesie pożądanego efektu.

Dlatego rozważ to: może to być korzystne, aby umieścić baner mniejszy rozmiar, ale na dłuższy okres. Jednym z najbardziej popularnych formatów w dzisiejszym rosyjskojęzycznej Internecie – Banner 468 x 60. Ma bardzo mały rozmiar, ale nadaje się do organizacji długich zdań. Ponadto, jego zaletą jest to, że może być umieszczony w dowolnym miejscu na stronie, więc łatwo jest dopasować do projektu.

Ale banner 240 × 350 sprawia, że jest to możliwe do zrealizowania zadanie lyuboyu klienta graficznego, ale ma znacznie gorsze przeliczniki. Cała materia jest zła, „pojawiają się”, ponieważ jest on umieszczony, co do zasady, w lewej kolumnie pod menu lub prawej kolumnie serwisu. I to nie jest najbardziej „Fish” miejsc.

Ale, niezależnie od wielkości banerów przez które promują swoją stronę lub firmy, nakazując tworzenie banerów reklamowych, odnoszą się do jednego dewelopera. To twój skrypt stworzy kilka obiektów graficznych o różnych kształtach i rozmiarach. Zatem nie można zapisać tylko w projektowaniu, ale także w lewo, aby szukać bardziej korzystnych ustaleń z różnego rodzaju zasobów kilka opcji.