643 Shares 1660 views

Google Adwords: Treść ustawienie

Jednym z najbardziej skutecznych nowoczesnych sposobów promowania swojego biznesu w Internecie jest stosowanie reklamy kontekstowej. Jest to szczególnie widoczne w reklamie, że użytkownik widzi, kiedy wprowadzi zapytanie w Google wierszu „Yandex”, oraz wszelkie inne wyszukiwarki. Dlatego oczywiste jest główną zaletą tego rodzaju wiadomości – są one skierowane. Człowiek widzi reklamę na zainteresowanie jego temat, a zatem jest prawdopodobne, aby odwiedzić zasób docelowy. Jakie inne zalety tego podejścia i jak skonfigurować treści w Google Adwords ma być przeprowadzona, więc przyniosła największy ruch na stronie?

Zalety reklamy kontekstowej

Oprócz wysyłania dokładny adres, reklama kontekstowa ma kilka niezaprzeczalnych zalet:

  • jest to zauważalne i przyciąga uwagę użytkownika od pierwszych sekund po otrzyma on wyniki, więc to, że zapewnia 100% pokrycie grupy docelowej;
  • to jest o wiele bardziej ekonomiczne niż druku, telewizji i reklamy radiowej, a płacisz tylko za kliknięcia (przejścia) użytkowników, a nie dla wykazujący całość, a tym samym zminimalizować koszty tych ludzi, którzy nie są zainteresowani w reklamie;
  • taka reklama jest szybka, działa przez cały dzień, i tak samo szybko naprawione;
  • Google ma ogromną publiczność, która będzie niewątpliwie zwiększy liczbę odwiedzin na swojej stronie;
  • Skuteczność takiego rozmieszczenia jest łatwo śledzić za pomocą Adwords Google, konfiguracja z których zostaną przedstawione poniżej.

Co do tej konkretnej wyszukiwarki w Google, można nawet wybrać, jaki byłby skłonny zapłacić – dla widoków, kliknięć lub konwersji (czyli tych użytkowników wprowadziliśmy pewne działania inne niż oglądanie – .. umieścić w koszyku towary zostały rejestracja, kupić coś, itp n.).

Jeśli te korzyści przekonany można przystąpić do pierwszego etapu tworzenia treści. W ogóle, cała praca jest podzielona na fazy przygotowawczej (wybór kluczowych i wykluczających słów kluczowych, tekstu reklamy i tworzenia wizualizacji do niego) i realizacji, tj. E. Umieszczenie reklamy Google Adwords, ustawianie wybór odpowiedniego budżetu, i tak dalej. N.

Krok pierwszy – Wybór słów kluczowych

Aby znaleźć słowa kluczowe – te, na których użytkownik będzie w stanie znaleźć swoją reklamę, należy użyć specjalnego programu planującego. Można go znaleźć w ustawieniach Google AdWords. W celu odebrania „klucze” nie jest koniecznie puzzle nad tym, jak mógłby wyglądać dla konkretnego produktu do potencjalnych nabywców. Wystarczy wpisać imię i zobaczyć, jakie odmiany, według statystyk, zainteresowani użytkownicy najczęściej. Na przykład wyszukiwanie wyrażenia „produkty dla dzieci” są również szuka „zabawek”, „Krzesło Shop”, „Dzieci Świata”. Klucze będzie bliżej do tego, co oferujesz, tym więcej masz szanse na uzyskanie nabywcy.

Drugi krok – wybór negatywnych słów kluczowych

Ustawianie reklamę w Google Adwords będzie oferować również określić wykluczające słowo kluczowe, t. E., w których ci użytkownicy nie znajdziemy reklamę, więc nie trzeba płacić za niekierowane przejściami. są one na tej samej zasadzie co klucza. Na przykład, jeśli masz sklep dla dzieci w Kemerowo, zapytanie «dziecinnie» dla ciebie «zabawki dla dzieci kupić Moskwa» – dlatego nie być jednym z negatywnych słów byłoby «Moskwa». Wyłącza, co do zasady, nie tylko kryteriów geograficznych. Może to być zakres, który nie handlowych (np inwalidzkie lub rowery dla dzieci), kombinacja „dostawy”, „bezgotówkowych” i wiele innych.

Krok trzeci – Wybierz budżet

Po zidentyfikowaniu słów kluczowych dla reklamy, a to składa się, można przejść do najważniejszych parametrów jego lokalizacji. Aby to zrobić, przejdź do Google Adwords, ustawiając kartę „Kampanie”, w „Stawki i budżet”. Tutaj określamy maksymalny CPC i szacunkową liczbę wyświetleń, z którego będzie rozwijać swój budżet reklamowy. Tutaj możemy wybrać, co chcemy płacić – za poglądy, kliknięć lub konwersji oraz wskazać rodzaj kampanii reklamowej, czyli gdzie wyświetlany jest to – .. W środowisku wyszukiwania lub reklamowej.

wprowadzić reklamę

Istotne jest to, że w każdej chwili można zmienić tekst i stawek za reklamy. Po tym wszystkim, regularnie analizuje statystyki, można określić dla siebie to, co najlepsze, aby przynieść wam wyniki.

Wielką zaletą dla udanych reklam pod względem CTR jest możliwe obniżenie kosztów ze strony Google. Co to oznacza? Faktem jest, że „Google” jest korzystne umieszczenie tych reklam, które są w dużym popytem. W związku z tym, im większa liczba przeskoków w stosunku do demonstracji, tym wyższa stawka, a zatem im wyższa pozycja przekaz reklamowy na stronie i poniżej jego ceny.

Krok czwarty – ustawienia geograficzne

Jak wspomniano powyżej, można wyeliminować położenie geograficzne za pomocą wykluczających słów kluczowych. Ale, oczywiście, wykluczyć wszystkie miasta, nie nadaje, to jest trudne. Aby to zrobić, łatwiej skonfigurować, aby ustawić region lub miasto, w którym będziesz pracować i znaleźć Cię w priorytecie użytkowników tego obszaru. Oczywiście, jeśli to ustawienie w Google Adwords firmy franczyzowej, to lepiej wybrać większy obszar, takich jak kraje WNP, zwłaszcza jeśli masz dużo oddziałów i przedstawicielstw.

Inne ustawienia

Więc, co jeszcze oferuje Google Adwords? Ustawienie ma inną ciekawą funkcję. Oprócz zapowiedzi odniesienia zasobów mogą uczestniczyć numery kontaktowe, adres. Można określić wiele udoskonaleń, takich jak „zniżki” lub „wolnej żeglugi”. Jeśli masz dość szeroką gamę produktów z kilku grup, można określić kategorie w reklamie.

Pamiętaj, aby ustawić początek i koniec pokazów reklamy kontekstowej.

Oczywiście, szczególne miejsce zajmuje samej reklamy, bo jak będzie to stanowić źródło i ile zainteresowanie użytkownika, będzie zależeć w dużej mierze od sukcesu kampanii jako całości. To może być ciekawy nagłówek lub jasny, przyciąga uwagę obrazie, a może zaoferować kupującym.

Jeśli wątpisz w swoje własne umiejętności, które będą mogli tworzyć reklamy wysokiej jakości, może być zainteresowany w tworzeniu Google Adwords reklamy Justclick. Co to jest? Jest to prosty i skuteczny system, który pozwala na tworzenie stron dla sprzedawców internetowych, aby dostosować reklamy, system pocztowy, aby monitorować i analizować skuteczność kampanii, w tym tych, które można skonfigurować w Google Adwords.