83 Shares 1550 views

Telefon komórkowy Senseit: wzory i reakcje

Rynek urządzeń mobilnych, oprócz „klasycznych” firm, istnieje innych producentów, które specjalizują się w konkretnej niszy. W szczególności, twórcy i urządzenia chronione. Tylko jeden z nich zostaną omówione w tym artykule.


Co więcej, byłoby to krajowy producent – Senseit. Jest to duży asortyment produktów elektronicznych, które obejmuje, oraz urządzeń mobilnych. Co różni telefony Senseit, opinie z najbardziej popularnych modeli, jak również inne przydatne informacje na temat dewelopera opiszemy w tym przeglądzie.

Rozmieszczenie

O firmach, które czynią smartfonów chronionych, mamy wymienione nie są daremne. W rzeczywistości Senseit jest tylko przedstawiciel jednego z nich. Przynajmniej całej gamy swoich urządzeń, dostępnych dziś, składa się wyłącznie z tego rodzaju telefonu. W szczególności, jak wskazano na głównej stronie dewelopera, to takie inteligentne telefony są najlepszym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy mają do czynienia z trudnymi warunkami pracy w życiu codziennym. Na przykład, konstruktor, badacz, sportowiec, itd. Nie będzie już musiał martwić się o bezpieczeństwo urządzenia. Teraz wystarczy, aby dostać telefon Senseit, który nie boi się zmian temperatury, wstrząsy i krople, wilgocią i kurzem.

A to nie wszystko …

Ponadto chronione telefon Senseit także szeroką funkcjonalność, stylowy design, przyjazny dla użytkownika ergonomię.

Generalnie, aby dowiedzieć się więcej o następujących modeli oferujemy porównanie i podać krótki przegląd niektórych z nich.

urządzenia liniowe

Wszystkie produkty firmy dzieli się na dwie grupy. Pierwszy nazywa się przygoda, która w tłumaczeniu oznacza „przygoda”. Nawet nazwa jest łatwo się domyślić, że jest to bardziej bezpieczne smartfony, mają zwiększone próg zdolności do konfrontacji, a zatem wyższy stopień ochrony. Więc nie ma – są to modele, które naprawdę nie boją się wilgoci, kurzu, wpływ siły fizycznej. Linia ta zawiera R390 +, P3, P4, P7 oraz modelu P101. Warto zauważyć, że niektóre z tych zmian są prezentowane w różnych kolorach (zwykle czarny, żółty i zielony).

Drugi kierunek – Życie jest grupa modeli ( „życie”). Linia ta reprezentuje urządzenia E400, E500, L100, L108 i L301. Tutaj są telefony, które są przeznaczone do stosowania w życiu codziennym. Zewnętrznie wyglądają podobnie jak wielu innych znanych nam Soup (w przypadku nie jest powłoką gumą, szorstkie odcinki, zagęszczony szklany ekran).

Grupa urządzeń, „bezpiecznego”

Na przykład linia składająca się z „chronionego urządzenia reprezentowany przez dwóch smartfonów z ekranem dotykowym i klawiaturą dwoma urządzeniami. Najdroższe i tym samym bardziej funkcjonalny tutaj – to R390 +. koszt wynosi 11 tysięcy rubli. Według opinii, że jest to urządzenie najbardziej funkcjonalny wytrzymywać niekorzystne warunki pogodowe. Tutaj ma potężny aparat 8 megapikseli, procesor MT6572 dla systemu operacyjnego smartphone budżet 4.2.2.

Drugie miejsce w rankingu to kolejny model – telefon Senseit P4. Jej aparat jest słabsza (tylko 5 mln pikseli), system operacyjny – starsze (2.3.6), procesor jest jeszcze starsza. Ale ten model będzie kosztował tylko 10 tysięcy rubli. Jednak opinie o nim niezbyt pochlebne powodu słabej wydajności.

Dwa kolejne urządzenia należące do grupy z „chronione” – telefonu komórkowego Senseit P3 i P101. koszt jest o rząd wielkości mniejsze – około 4-5 tysięcy rubli, ale ich wiarygodność jest większa niż to, co można zadowolić żadnej z inteligentnych telefonów. Urządzenia te mogą być nazywane „dialer” z minimalnym zestawem funkcji dodatkowych. Sądząc po opiniach, telefony te wykonują swoje zadania znakomicie; przynajmniej trzymać baterię o wiele dłuższe smartfonów. Ten telefon Senseit się nieodłączną rzeczą w kampanii lub podczas wykonywania sportów ekstremalnych.

Linia „dla życia”

Inną grupą urządzeń – tzw Life-komórkowych. Składa się z trzech smartphone (z dużym ekranem dotykowym), a także dwóch klawiatur devaysa (typowy „dialer”). Oczywiście, te urządzenia mają duży margines funkcjonalności niż „chronionym” zupa opisanych powyżej, ale nie są one w stanie wytrzymać destrukcyjnych czynników, które mogą je znaleźć nawet w życiu codziennym.

Najbardziej zaawansowany tutaj – jest to telefon komórkowy Senseit E500. Ma komorę 13 Mn dużej pojemności baterii procesora 4000 mAh MTC 6582M. Rzeczywiście, ten model można nazwać najbardziej zaawansowanym wszystkim, choć kosztuje to tylko 10 rubli.

Obserwowani E400 – telefon komórkowy Senseit słabszy aparat i mniejszy ekran. Jednakże składnik techniczne są takie same (jak widać, model jest prekursorem E500, a tym samym koszt jej poniżej) – tylko 9000 rubli.

Trzeci smartphone – L301 – jest wyposażony w jeszcze bardziej prosty procesor, aparat 5 megapikseli i kosztów tylko 5000.

Drugi „skrzydło” linii – klawiatura L100 i L108 urządzenia. Pierwszy charakteryzuje się tym, że jest bardzo duży (objętościowo) akumulatora 2100 mAh, w którym takie urządzenie w stanie działać przez kilka tygodni bez pracy. Drugi jest wyposażony w obsługę dwóch kart SIM.

opinie

Oczywiście, opisując wszelkie urządzenia i jego charakterystykę, należałoby odnieść się także do zaleceń pozostawionych utroystvo odbiorców danych. Co zrobiliśmy w przygotowanie tego przeglądu.

I okazało się, że cały telefon Senseit ma wiele zalet – niska cena, dobre budować, dobrze dobrane akcesoria. Jednak ma pewne poważne wady. W szczególności nie charakteryzuje się bardzo stabilne działanie. Według niektórych raportów, maszyna może nagle stracić sieci, wyłączenia lub ponownego uruchomienia podczas rozmowy. Użytkownicy ostrzegł również, że smartfony Senseit czasami „stracić” niektóre moduły, na przykład, wyłącza się i przestaje działać aparatu lub systemu GPS. Istnieje wiele przykładów, a wszystkie one mówią o niestabilności telefonu.

Szczególną uwagę należy zwrócić na wsparcie. Telefony komórkowe, które są okresowo tracą sygnał sieci i wyłącza bez powodu, są w potrzebie naprawy – to jest oczywistym faktem. W tym przypadku, jak opisany przez gości, w każdej próbie skontaktowania się z firmą dostarczającą mają nic dostaje kupujących. Wszystkie dane kontaktowe podane na stronie nie ma znaczenia ze względu na fakt, że każdy zabieg nie zostanie odebrany absolutnie żadnych informacji.

odkrycia

Pomysł uruchomienia krajowy producent smartfonów nie jest nowy (w rzeczywistości, wszystkie komponenty pochodzą z Chin do telefonu). Jest to, aby „plus” można przypisać niskie koszty, dostępność takich urządzeń.

Z drugiej strony, nie jest kwestia stabilności i niezawodności. Cokolwiek nie była interesująca rozwoju firmy, telefon komórkowy Senseit (Opinie potwierdzić) pozostaje niepewna. Ze względu na to, aby pracować z nim niewygodnie, a lepiej – zwrócić się do zaufanego dostawcę (z których wiele do dziś).

To samo odnosi się do wsparcia. Jeśli odkryjesz błędami wykonawczymi w postaci niestabilnej lub niskiej jakości smartphone (specjalnie opracowanego przez rosyjskiego przedsiębiorstwa), masz oczywistą chęć z nią skontaktować i jakoś rozwiązać ten problem. Ale to, sądząc po komentarzach, można zrobić.

Trochę przeglądu,

Na koniec chciałbym dać jeszcze jedną wyjaśnień dotyczących zaleceń. W procesie opinii poszukujących znaleźliśmy wzór: wielu użytkowników często kupić gadżet, koncentrując się na dobrych opinii o nim. Okazuje się, że kupujący miał kłopoty z powodu fałszywych czysto komentarze. Jest to pytanie retoryczne: „Kim są nieprawdziwe opinie potrzebne?”

W związku z tym, będąc w poszukiwaniu informacji na temat urządzenia, sprawdzić wagę źródła. Jeśli widzisz, że strona jest albo bardzo dobre lub złe komentarze – mieć na baczności. Być może pierwszy będzie wykonane na zamówienie i nieprawdziwe, a drugi – że będzie czekał na ciebie w rzeczywistości.