136 Shares 2075 views

Urządzenie iPhone 4: jak odblokować?

Wielu użytkowników gadżetów jabłoni mają do czynienia z różnymi wadami, które bardziej niż kompensowane za jakość urządzeń. Jeden z tych niedogodności mogą mieć odniesienie do operatora. Najczęściej tak się dzieje, jeśli kupisz urządzenie z Ameryki. Jeśli po zakupie nie można w pełni korzystać z wszystkich funkcji telefonu iPhone 4, jak go odblokować – staje się poważnym problemem.


Dlaczego lock

Przyczyny blokowania gadżet może być kilka, ale większość użytkowników często spotykają się z nimi:

  1. Zablokować użycie simok jednego operatora.
  2. ustawienia regionalne za pomocą iTunes, jeśli zgubisz telefon.

Najczęściej jest to pierwszy raz, ponieważ wyjście z elektronicznych gadżetów w Ameryce są często sprzedawane w kabinie AT & T w specjalnej ofercie. W tym przypadku, jest to prosty chwyt marketingowy, co jest wygodne dla tych, którzy są zadowoleni z jakości usług operatora.

Hakerów na całym świecie borykają się z jak obejść tego typu zamka. Obecnie istnieje kilka sposobów. Na przykład, zastosowanie dzhelbreyk. To hacked firmware z alternatywnym sklepu z aplikacjami, które nie zostały zatwierdzone przez Apple Inc. Nie znajdziesz wiele przydatnych narzędzi. Istnieją także inne sposoby, aby odblokować, szczegóły wszystkich możliwości zostaną omówione poniżej.

Alternatywnym sposobem, aby odblokować Michael Kapotsi

Często nie jest to problem IPhone 4: jak go odblokować, a to będzie możliwe korzystanie z gadżetu. Hacker Przewlekła Dev Team Team znalazł rozwiązanie tego problemu. Jak widać na filmie, zamieszczone na popularnym serwisie „YouTube”, miał kilka minut, aby rozpocząć korzystanie z karty SIM T-Mobile. Jednak, gdy jest to możliwe, aby pamiętać znaczącą wadę tej metody – trzeba mieć pod ręką kartę SIM operatora AT & T (jeśli blokada jest warto).

Brak opinii jeszcze decyzji, czy proponowana wersja problemu blokowania innych krajach karty SIM, ale wielu użytkowników próbowało go. Odblokowanie uzyskuje się przez „zapominając” sieci priorytetowej. Jednak po restarcie, to znowu będzie konieczne, aby rozwiązać problem jak odblokować iPhone 4. Jest to bardzo niewygodne, bo czasami nie ma czasu na wykonanie algorytmu. Szczegółowy opis tej metody nie będzie, bo nie ma pewności, że będzie działać. Oczywiście właściciele zablokowana IPhone 4 stracić prawie nic, ale nie powinno pogorszyć sytuację. Jeśli nie rozwiąże to problemu, jak odblokować iPhone 4 się, zawsze można skontaktować się z centrum serwisowym, gdzie na pewno pomoże.

Korzystanie Gevey-SIM

To urządzenie jest włożona wraz z kartą SIM. Testowane na super-Sim firmware 4,2-4,3. W sieci wiele pozytywnych opinii na temat tej metody. Używali go w Rosji i na Ukrainie, w obu przypadkach z powodzeniem.

Po włączeniu telefonu z nowych kart (na gorąco do ich instalacji nie jest pożądane, gdy wyłączysz gadżet nie powinien w trybie samolotowym), trzeba zgodzić się z licencją. Po tym widać tylko możliwość nawiązywania połączeń alarmowych. Trzeba natychmiast zrobić tarczę 112 i reset (zrób to jak najszybciej zobaczyć znaleziony sieci). To może być wyświetlona kilka wiadomości o niemożności użycia karty SIM. Jest to całkowicie normalne, po wybraniu trzeba będzie trochę czasu, aby włączyć tryb samolotowy, trochę poczekać i wydostać się z niego. Jeśli sieć nie zostanie znaleziony, należy powtórzyć tę procedurę kilka razy. Tak szybko jak nazwa usługodawcy, problem jak odblokować iPhone 4 rozwiązany.

IPhone 4: Jak odblokować poprzez SAM

Przede wszystkim, trzeba zainstalować na swoim dzhelbreyk telefonu w Cydia znaleźć Binger oraz swoją listę pakietów – SAM. Następnie trzeba zainstalować aplikację na swoim gadżecie. Potwierdź składnika List pobierania i po zakończeniu instalacji, wykonać Restart Wiosna forum.

Trzeba zrobić instalację poprzez Wi-Fi. Raz można zalać na gadżetem nową aplikację, należy włożyć kartę SIM. Zacznij SAMPrefs. Ustaw metodę na pozycji Auto Detect. Wykonaj wyszukiwanie sieci za pomocą przycisku narzędzia. Jeśli to operator ręcznie ustawić urządzenie nie zostało usunięte. Aby to zrobić w aplikacji od kraju i Carrier z listy rozwijanej wybierz swój kraj i usługodawcy. Następny będzie trzeba aktywować urządzenie z nowymi ustawieniami.

Co zrobić ci, którzy zmienili firmware iOS 7.1.2

Wielu z tych, którzy wcześniej nie udało się rozwiązać problem z iPhone 4 (jak odblokować) na firmware iOS 6, po aktualizacji nieprzyjemną niespodziankę. Telefon przestał działać z sieci i ponownie wziął go odblokować. Nie pomaga dzhelbreyk i firmware zmiany odwrotny, jak z resztą systemu operacyjnego, nowa wersja oprogramowania modemu i jego wycofywania nie jest wykonywana.

Niezależnie odblokować iPhone 4 IOS 7.1.2 możliwe przy Gevey-SIM. Ta metoda jest najbardziej bezpieczny i nie masz nic do stracenia. Jeśli nie można tego zrobić z podszewką, konieczne jest odwołanie się do mistrzów centrum serwisowego. Będą one w stanie szybko i sprawnie Unlock. To wszystkie informacje, chcieliśmy podzielić się jako część materiału.