359 Shares 2048 views

Smartphone Samsung Galaxy A3: opis, charakterystyka, opinie właścicieli

Dziś mówimy o smartphone, który jest zdefiniowany przez południowokoreańskiego producenta w linii produktowej „Galaxy”. Przedmiotem tego przeglądu – Samsung A3. Cóż, zaczynamy, jak zwykle, z odrobiną tle i jednostki pozycjonującej na arenie międzynarodowej telefonii komórkowej.


wejście

2014 dla firmy z Korei Południowej został oznaczony przez gwałtowny spadek sprzedaży smartfonów, są w średnim segmencie cenowym. Na które były bardzo konkretne powody. Na przykład, jedna z nich zostały uśrednione cechy, które nie są po prostu odstawia się do potencjalnych nabywców. Bo jak się okazało: istnieją dwa urządzenia podobnej cenie, ale „Samsung” oferuje niższą wydajność niż inne urządzenia nawet mniej znane marki. Co sądzisz, na rzecz której wszystko jedno wydał decyzję kupującego?

Tu znalazł miejsce do wędrować, chińskich firm takich jak Lenovo i ZTE. Mówiąc o niskiej popularności pierwszego, nawet w porównaniu z południowokoreańskiego producenta byłby głupi na tyle, jeśli pamiętać, jakie ambicje Chińczycy dotarli na rynku smartfonów. Wynika to z faktu, że „Samsung” start podjeżdżaniu ceny swoich urządzeń, wyłącznie z powodu znanych firm na świecie, duża część publiczności odwróciła się od Koreańczyków, po dokonaniu kolei do Chin. Niech po prostu być jasne jedna prosta rzecz: Chipsety odpowiednie urządzenia są prawie takie same, jak materiały wytwarzania powłok. Należy wyraźnie wyjaśnić, dlaczego widzowie nie chcą płacić więcej pieniędzy.

korekcja błędów

Samsung Galaxy A3 został zaprojektowany przez spółkę jako sposób powrotu i poprawy sprzedaży. Stał się jednym z przejawów polityki zagranicznej spółki w rynku smartfonów, który został sporządzony w 2015 r. A co się stało, a dokładniej? Widzimy, że strategia południowokoreańskiego producenta obsłużyła od początku do końca, postanowił porzucić rozwój i dostarczanie na arenie międzynarodowej ogromnej liczby różnych modeli. Zamiast tego zdecydowano się wydać w każdym segmencie oryginalnego „bohatera”, który w rzeczywistości, i miał przyciągnąć uwagę.

A przed firmą czekał na prawdziwego triumfu. Urządzenie jest wydany na arenie międzynarodowej urządzeń mobilnych, stało się prawdziwym masa nabyte w świecie, bardzo popularne i bardzo popytu. Ale to, patrząc z punktu widzenia jedynym segmentem. Nie możemy powiedzieć, że smartfon może konkurować z urządzeniami innych nisz, byłoby nielogiczne. Uwaga jedną bardzo interesującą rzeczą pozostawiając opinie Samsung A3, klienci telefonów często zauważyć rzekomo stylowy i oryginalny design. W rzeczywistości, nic w nim naprawdę oryginalne, wszędzie, niezależnie od siebie i niezależnie od kąta patrzymy na urządzeniu będzie widać dość typowe cechy smartfonów jest południowokoreański producent.

Różnica pomiędzy linią modeli

Seria daje nam wyobrażenie o asortymencie, który składa się z trzech jednostek: A3, A5 i A7. Różnica między tymi trzema urządzeniami jest w przeważającej części, tylko w sprzęcie. Ale oprócz tego, oczywiście, jest i rozmiar ekranu. Cóż, bardziej konkretnie, smartphone Samsung Galaxy A3 jest wyposażony w ekran o przekątnej 4,5 cala, A5 ma 5 i A7 – 5,5 cala. Co do reszty, nie zauważyłem żadnej różnicy. Projektowanie, stosowane do wszystkich trzech urządzeń są absolutnie identyczne, a na wygląd możemy powiedzieć to samo. W rzeczywistości, ze względu na takie cechy, te smartfony i stworzył jedną serię, który jest sprzedawany jako prawdziwy asortymencie.

ogólny

Co jeszcze mogę powiedzieć o prezentacji Samsung Galaxy A3 SM na arenie międzynarodowej? Być może powinniśmy po prostu do czynienia z tą serią. Linia produktów „A”, która zawiera smartphone Samsung Galaxy A3, wydaje się linijki, które urządzenia są wyposażone w najnowszą wersję systemu operacyjnego w momencie wydania. Korpus jest wykonany z wystarczająco wysokiej jakości materiałów wytrzymałych. Jednak pod względem wydajności nie jest najlepsze smartfony. Nawiasem mówiąc, o tym teraz mówić bardziej szczegółowo, w odniesieniu konkretnie do tematu dzisiejszej recenzji.

powiązanie

Samsung A3, opinie , z których jesteśmy na końcu tego artykułu, pracuje w pasmach GSM i UMTS. Ponadto, urządzenie jest osadzony moduł LTE jest niezbędna do czwartej generacji sieci komórkowych. Do współpracy z międzynarodową siecią 3G i 4G zapewnia standardy, a także EDGE i GPRS. Wbudowany modem może być wykorzystywane do tworzenia punktu dostępowego Wi-Fi. Na to będzie w stanie połączyć się z innymi smartfony, tablety i laptopy. Dzięki funkcji „Bluetooth” w wersji 4.0, można wymieniać dane multimedialne z odpowiednimi urządzeniami.

Moduł Wi-Fi działa w zakresach B, G i N. W oprogramowaniu Samsung Galaxy A3, opinie, o których można przeczytać w przeglądzie, obecnego klienta e-mail. Po prostu niezastąpiona rzecz dla ludzi, którzy są aktywnie korzystających z funkcji e-mail. Do synchronizacji z PC właściciela telefonu będzie musiał użyć portu i standardowy kabel microUSB – USB 2.0.

pokaz

Przekątna Samsung Galaxy A300F A3 jest 4,5 cala, jak wspomniano to trochę wcześniej. Przypomnijmy, że w każdym kolejnym modelu przekątnej zwiększany o 0.5. Poprzez odpowiednie ustawienie rozdzielczości ekranu jest tylko 960 przez 540 pikseli. Matryca wykonana w technologii Super AMOLED, wykazując dobre (chociaż zadzwonić do nich najlepiej po prostu nie będzie działać) kąty widzenia. Odwzorowanie kolorów pozwala na ekranie, aby wyświetlić maksymalnie szesnastu milionów kolorów. Ekran dotykowy, odnosi się do typu pojemnościowego. Ze względu na obecność funkcję o nazwie „multi-touch” skala obrazu w niektórych zastosowaniach jest dość wygodne.

kamera

Rozdzielczość głównego modułu – osiem megapikseli. Tak więc, aparat daje nam dobre strzały. Jednak ideałem byłoby zadzwonić do nich, oczywiście, trudne. Obrazy uzyskane z szybkością 3248 do 2448 pikseli. Nie ma automatycznej regulacji ostrości na obiekcie. Nie daleko od wbudowanej lampy typu LED. To pozwala nosić i robić zdjęcia i wideo w kompletnym braku oświetlenia lub gdy krytyczny brak. W tym przypadku wyniki są całkiem dobre. Rozdzielczość wideo – 1920 przez 1080 pikseli (tzw jakość Full HD). Smartfon posiada przednią kamerę (5 MB). Nie jest to zła opcja, oczywiście, dla fanów Pictures „autoportretów”.

edytor

Jako wypełnienie sprzętowej prezentowaliśmy chipset Qualcomm „rodziny”. Dokładniej, ten model Snapdragon 410. Jako część urządzenia ma cztery rdzenie, które rozwijają częstotliwości do 1,2 GHz. Cóż, silnik graficzny nie jest niczym innym niż Adreno 306.

pamięć

Domyślny katalog do przechowywania informacji osobistych dostarczanych przez nieco mniej niż 16 gigabajtów. Jest to miejsce, gdzie możesz zdobyć zdjęcia, zdjęcia, filmy, muzykę, filmy, e-książki. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie, które chcą tylko właściciel smartfonu. Urządzenie ustawione RAM 1024 MB. Część z nich dla siebie chciwy wybiera system operacyjny, ale na całej pamięci wystarczy nawet używać smartfona do wielu zadań. shell zwyczaj jako systemu operacyjnego jako całości, działa całkiem sprawnie i szybko, nie ma prawie żadnych skarg. Czasami (bardzo rzadko) może wystąpić lagi i listwami. Jednakże, problem rozwiązany jest za pomocą zwykłego restartu długości urządzenia. Aby rozszerzyć zakres pierwotnego pamięci nieulotnej umieszczono gniazdo microSD formatu przeznaczonych do odpowiedniej pamięci zewnętrznej. Maksymalna obsługiwana ich rozmiar – 64 gigabajtów.

Wnioski. Samsung Galaxy A3: opinie klientów

Co może nam powiedzieć właścicielom jednostki przejmowanej, które w odpowiednim czasie i miał czas na test? Dobrze, posłuchajmy pierwszym (i jedynym) doświadczenie na smartphone.

Na wysokim poziomie okazała się czysta pod względem jakości i głośnym dźwiękiem moc połączenia głosowego. To jest, w zasadzie, cechą charakterystyczną wielu, prawie wszystkich urządzeń południowokoreańskiego producenta, zwłaszcza nie ma nic dziwnego. To rozmówca słychać dobrze, a właściciel telefonu – nie mniej dobrze przenoszone na drugim końcu brakujący drutu. telefony Lokalizacja dopasowane idealnie. Nawet głośne sytuacja wokół nie przeszkodzi udane i wyraźne rozmowy telefonicznej. Warto powiedzieć o dobrej objętości stanie w słuchawce? Prawdopodobnie nie.

Na terytorium Federacji Rosyjskiej modelu podczas rozpoczęcia oficjalnych sprzedaży kosztowała 17 tysięcy rubli. Wznosi się nad znak jest mało prawdopodobne. Wśród braków należy zwrócić uwagę nie jest najbardziej produktywny sprzętu farsz. Tak i funkcjonalność kuleje trochę, szczerze mówiąc. Za te same pieniądze można znaleźć urządzenie jest znacznie bardziej wydajne niż przedmiot naszego dzisiejszego przeglądu. Inną rzeczą jest to, że ciało będzie nie tak premia, i nie będzie miał takiej niezawodności. Ale nie było potrzeby, aby jednoznacznie wybrać jeden z dwóch krzeseł, które następnie usiąść potencjalnego nabywcy.