351 Shares 7920 views

HTC Desire 200: Przegląd modeli, opinie klientów i ekspertów

HTC jest aktualnie ustawiony jako producent sprzętu związanego z klasy premium. Związany z tym jest ich stosunkowo wysoki koszt. W 2013 roku firma zdecydowała się podzielić swój bieg na dwie serie modeli – One i pożądania. Jeśli pierwszy z nich są bardziej kosztowne i prezentują modyfikacji, drugi – niskie koszty urządzenia. W tym artykule skupimy się tylko na smartphone HTC Desire 200. Recenzje właścicieli większościowych modelu w kilku słowach opisać jako małe urządzenie z opatentowanym skorupy od renomowanych producentów.


ogólny opis

Urządzenie zapewnia tylko dwie możliwości wyboru kolorów – biały lub czarny z ciałem. Pierwszy przykład wykonania (HTC Desire 200 Biała) posiada eleganckie wykończenie błyszczące, więc bardziej popularne wśród klientów. Co do czarnej wersji, jego ciało jest nieprzejrzysty, więc urządzenie jest uważane za bardziej praktyczne. W dolnej części przedniego czujnika ma trzy podstawowe klawisze sterujące. Należy zauważyć, że rozwiązanie to nie jest typowe dla firmy, jak jest obecnie wykorzystywana przez dwóch kluczy w większości swoich urządzeń. Co więcej, nie ma i oświetlenie. W przedniej części urządzenia posiada metalową wkładkę na ekranie, która jest charakterystyczna tylko dla modyfikacji przewodnich.

HTC 200 zdejmowana pokrywa tylna ma nieco falistej powierzchni, tak, że nie zbierają się pozostałości, zwłaszcza nie psuje się podczas pracy. W jego górnej części otwór na kamerę, a po lewej – głośnik. Poniżej można zobaczyć logo korporacyjnej firmy. Na dole znajduje się otwór pasek, a na górze – nie bardzo wygodne mieszkanie przycisk zasilania i gniazdo słuchawkowe.

Aby zainstalować lub wymienić kartę SIM, należy wyjąć baterię, blokując dostęp do odpowiedniego gniazda. Jeśli chodzi o złącza dla opcjonalnej karty pamięci, to na boku.

ergonomia

Przez jego wymiarach telefon jest mały. W szczególności, wymiary urządzenia wysokości, szerokości i grubości odpowiednio stanowić 108h61h12 mm i wagę – dokładnie 100 gramów. Wszystkie końcówki są gładkie i płaskie, tak że palce użytkownika szczelnie przylegać powierzchniami bocznymi rozmowy. Ze względu na kompaktowe urządzenie można łatwo obsługiwać jedną ręką. Tak więc, HTC Desire 200 model może być nazywany ergonomiczne, lekko pulchna i dość wygodne do wykorzystania w życiu codziennym.

Kluczowe cechy

Urządzenie wykorzystuje procesor Qualcomm lwia paszcza MSM7227A, pracujący przy częstotliwości 1 GHz. Model ten ma 512 MB RAM i 4 GB pamięci stacjonarnych. W razie potrzeby, wielkość drugiego wskaźnika może być zwiększona poprzez zainstalowanie dodatkowej zdolności nośnej do 64 GB.

Zastosowany w modelu Adreno 200 grafika nie mogą być przypisane do mocnych HTC Desire 200. Użytkownicy urządzeń Odpowiedź nazywają ją bardzo słaby. Co więcej, wiele z nich skarży się na nieaktualnych wersji oprogramowania, aktualizacje, które najprawdopodobniej nie stanie.

Jeśli chodzi o wydajność, model żartobliwie odpowiada na wszystkie wnioski, jednak podczas pracy z dużymi aplikacjami charakteryzuje się tryska.

pokaz

Ze względu na niewielkie rozmiary urządzenia nie jest zbyt duży i wyświetlacz. W szczególności, wielkość ekranu 3,5 cala, a jego rozdzielczość – 320×480 pikseli. Jeśli używasz smartfona w jasny obraz słońce na ekranie zanika. Z drugiej strony, jak dla urządzenia z segmentu budżetowego, kąty widzenia są tu bardzo dobre. Aby wyświetlić HTC Desire 200 charakteryzuje się bardzo miernej jakości przesyłanego koloru. Dokładniej, dźwięki nie są przesyłane bardzo dobrze, natomiast tanich urządzeń innych producentów w tym zakresie różnią się lepszą wydajność. Ponadto, ze względu na niską gęstość pikseli wyświetlany obraz jest ziarnisty. Ekran jest pokryta ochronnej, która może być dość łatwo oczyścić z palców.

Połączenia i wiadomości

Ogólna lista pokazuje absolutnie wszystkie pokoje na karcie SIM, w pamięci urządzenia, a także social networking. Kiedy przed użytkownik otwiera nowy rekord kontaktu dużą liczbę pól do wypełnienia różne informacje. Wszystkie istniejące użytkownicy mogą być podzielone na grupy i przypisać każdej z nich zdjęcia i melodie. W historii połączeń w jednym liście obejmuje wszystkie rodzaje połączeń w celu uproszczenia nawigacji można podzielić na kategorie. Wygodne na ekranie klawiatura pozwala szybko wyszukać zarówno cyfry i litery.

Telefon HTC Desire 200 umożliwia wysyłanie wiadomości bezpośrednio z dziennika połączeń lub książki telefonicznej. Ponadto, użytkownik ręcznie ustawić czcionkę, a urządzenie obsługuje przywracanie i archiwizację, wiadomość sortowania i wyszukiwania wśród nich. Pomimo skromnych parametrów ekranu, klawiatura jest bardzo wygodna. Charakteryzuje się wysoką czułością, zatem błędne naciskając na jej prawie niecharakterystyczne.

kamera

Moduł wyposażony jest model do 5 megapikseli. Aparat nie ma lampy błyskowej i auto focus, więc obrazy wysokiej jakości nie mogą być brane pod uwagę. To jest tak niska, że możemy mówić o braku kamer w urządzeniu w ogóle. W zależności od położenia w ręku smartphone HTC Desire 200 automatycznie wybiera kierunek fotografowania. Jeśli chodzi o film, to jest wykonywane z rozdzielczością 640×480 pikseli, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, niż w dzisiejszych czasach nikogo zaskoczyć.

autonomia

W roli baterii w telefonie korzysta z wymiennego typ akumulatora, którego pojemność wynosi 1230 mAh. Biorąc pod uwagę stosunkowo skromne parametry monitora urządzenia, liczba ta jest dość mało. Dokładniej, urządzenie w trybie telefonu można używać intensywnie przez cały dzień, natomiast w ciągłego odtwarzania filmów to będzie trwało około pięciu godzin.

odkrycia

Podsumowując, powinniśmy skupić się na tym, że model rynku jest obecnie droższa niż wielu podobnych urządzeń. Jeśli mówimy konkretnie o kosztach HTC Desire 200, cena jednostkowa w naszym kraju jest obecnie około 5,5 tys. Rubli. Za te pieniądze można kupić bardziej wydajne smartfony. Jednak nie należy zapominać, że istotną rolę w wyborze takich urządzeń odgrywa marki i projektowania powłoki.