144 Shares 6417 views

Restauracja „Typografia” – miejsce, gdzie są podłączone pokolenia

Bardzo przytulna restauracja w Moskwie „Typografia” – restauracja stacja „Belorusskaya” metro. W tym miejscu, zwiedzający mogą znaleźć wszystko, czego potrzeba do zabawy, oderwanie się od codziennych trosk i kłopotów. To nie jest tylko zwykłym knajpka, gdzie ludzie przychodzą do obfitego obiadu, a teraz przestrzeń kulturowa, która jednoczy ludzi różnych pokoleń i postaw. Restauracja „Typografia” – cała ta koncepcja, która łączy w sobie 4 różne obszary przeznaczone bar, karaoke, sala koncertowa i restauracja rodziny.


Karaoke „Typografia”

Nie ma miejsca na nudę i samotność. Każdy miejsca, użytkownik może pokazać innym swoje prawdziwe talenty w śpiewie. Sala ta będzie najlepszym rozwiązaniem dla organizacji imprez firmowych. Restauracja Administracji przygotowało niespodziankę dla swoich gości – Karaoke, który urzeczywistnił amerykańskim stylu. Co to znaczy? Gości instytucje mogą w pełni przyzwyczaić do wizerunku popularnych gwiazd, przykłady strojów i peruk. Dla wydajności oferuje prawdziwą scenę koncertową, z którym można przyjrzeć się zadowolony tłum krewnych i przyjaciół, czekając na oklaski. Zbiór piosenek karaoke pozwalają zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Ten znany na całym świecie hitów retro, i bardziej nowoczesne kompozycje, ale kochany przez wielu.

sala koncertowa

„Typografia” restauracja wiele wybrać z powodu obecności oddzielnej sali koncertów. To przyciąga popularne rosyjskie i zagraniczne gwiazdy, które wykonują swoje największe przeboje w dobrze urządzonym pokoju. Doskonała akustyka sprawia, że goście zanurzyć się w świat muzyki i całkowicie rozpuszczają się w przestrzeni. Sprzęt audio tworzy efekt, że sprawca działa osobiście do klienta.

Bar „Typografia”

Młodsze pokolenie nie wybiera rodzinną restaurację „Drukowanie” i osobne pomieszczenie z barem. To tutaj, że odtwarza niepowtarzalną atmosferę, która popycha klientów do refleksji filozoficznej i dialogu na temat najbardziej nietypowym tematem. Friendly spotkania odbywają się na wysokim barze shestnadtsatimetrovoy. To osłabia atmosfera przyjemna muzyka, która brzmi ze starego gramofonu. Każdy klient może wybrać kompozycję według smaku, ale jeśli nie to, że personel do następnego przychodzi zdecydowanie wyszedł i przyniósł najcenniejsze rekord. muzyka niesamowite, wykonywane Elloy Fittsdzherald i Franka Sinatrę, zastąpiony przez współczesnych hitów muzyki elektronicznej, który utrzymuje gości w przyjemnym tonem.

rodzinna restauracja „Typografia”

Restauracja w pobliżu stacji metra „Belorusskaya” wybiera się pary z dziećmi. Jest tu dla najmniejszych gości jest pokój dla dzieci, gdzie mogą się bawić, spotkać się z rówieśnikami. W dni powszednie w pokojowej pracy opiekunki dziecięcej, które odgrywają rolę wychowawców w czasie, gdy rodzice zjeść. W weekendy i święta są różne warsztaty dla dzieci i animatorzy pracy. Usługi te świadczone są całkowicie bezpłatnie, co przyczynia się do popularności tej instytucji.

Restauracja „Drukowanie” zadowoli dużą różnorodność menu: tutaj są skoncentrowane zakres kuchni, w tym angielskim, włoskim, japońskim i tajskim. Dla dzieci są menu dodatkowe Dzieci, który jest pełen przydatnych zbóż i słodyczy.

„Typografia” Restauracja jest korzystne dla spokojnych rozmów zaciszne, hałaśliwe i romantycznych spotkań terminach. Uprzejmy personel zna i kocha swoją pracę, która zapewnia wysoki poziom usług. A wielkie obiekty rekreacyjne pozwoli bawić.