110 Shares 2707 views

Restauracja „Pyatkin” (Niżny Nowogród): opis, opinie

Niżny Nowogród – największy ośrodek przemysłowy w regionie Wołgi i oczywiście atrakcyjne dla turystów oraz osób podróżujących kierunku. Każdego dnia, trwa tysiące osób, w tym nie tylko ciekawskich turystów, ale także podróżujących, biznesmenów, studentów. Miasto nie cierpi na brak rozrywki, jak i restauracji, w których można nie tylko smaczne do jedzenia, ale także mieć wielki czas z przyjaciółmi i bliskimi. Ale jest to szczególne miejsce, rodzaj atrakcji, które każdy powinien wiedzieć. Jedną z tych instytucji jest restauracja „Pyatkin” (Niżny Nowogród). Jeśli mieszkasz w mieście, ale nigdy nie słyszałem o tym miejscu, nadszedł czas, aby pojechać tam osobiście i upewnij się, że jest wyjątkowy.


historia

Restauracje Niżny Nowogród imponują ich liczby i różnorodności. W mieście można znaleźć zakłady rosyjski, ukraiński, japoński, rasy, a nawet kuchnia meksykańska, każdy znajdzie miejsce, w oparciu o ich preferencje smakowe.

Ale chcemy skupić się na unikalnej instytucji „Pyatkin”, która stała się świąteczne dekoracje ulic. Sam budynek jest przedmiotem podziwu wszystkich odwiedzających miasto. Ale tak naprawdę w 19 wieku należał do kupca Pyatov Niżny Nowogród. Autorzy projektu postanowili utrzymać budynku, jego architekturę, nawet atmosferę zamknięty we wnętrzu został zrekonstruowany. Idea ta znalazła oddźwięk w sercach Niżnym Nowogrodzie, tuż po otwarciu zakładów, które chcą ocenić wysiłki zespół specjalistów wystarczyło.

Wiele z przeszłości był w stanie odtworzyć i zapisać: okiennice, sklepione sufity, łuki, ręcznie malowane, masywne podwójne drzwi – zdecydowano się pozostawić nienaruszone. Ze względu na to, restauracja udało się zachować atmosferę 19. wieku, tutaj czujesz się bardzo ważną osobą, chcę, aby dopasować ducha czasów. Ale wnętrze – nie tylko godność tej instytucji.

Koncepcja projektu

Restauracja „Pyatkin” (Niżny Nowogród) – miejsce, pozbawione patosu, luksusu, lecz obdarzony wyjątkowym nastroju i serdecznej atmosferze. Gości trzy przestronne pokoje oferowane. Każdy z nich może pomieścić dużą towarzystwie przyjaciół lub spędzić czas w spokoju, siedząc w starym fotelu, ciesząc się wspaniałe widoki na centrum miasta. Tutaj można skosztować potraw tradycyjnej kuchni rosyjskiej. Jeśli uważasz, że coś takiego jak „rosyjskiej kuchni” nie istnieje, należy wziąć czas, aby odwiedzić tę restaurację.

menu

Oczywiście, chęć zapoznania się z kulinarnymi prawdziwego rosyjskiej kuchni zadowoli „Pyatkin” (restauracja, Niżny Nowogród). Menu jest przeznaczony do preferencji smakowych nawet najbardziej wyrafinowane smakoszy. kapuśniak, zupa i słone, zupa z ryb rzecznych, faszerowane szczupaki, pieczone prosię, kaczka z jabłkami, galaretki, pierogi, pikle, Pies samolepnye … To tylko mała część tego, co oferuje restauracja „Pyatkin” (Dolna Nowogród). Recenzje instytucji jest tak entuzjastycznie, że każdy po prostu musi odwiedzić tutaj.

Goście mogą korzystać z tradycyjnego rosyjskiego danie – owsiankę, skosztować pysznych deserów i przyprawione z jagód i owocowych nadzień. Autorzy projektu pokazał całą swoją wyobraźnię i kreatywność, wymyślanie nazwy dla kulinarnych. Jak Ci „zupa diem iz kvashonoy kapusta” lub, powiedzmy, „baranek lumtikami w ragute na shkvorchaschey karmidło”? Na pewno masz apetyt!

Napoje – oddzielny temat restauracji. Tylko tutaj można skosztować prawdziwe jabłkowy cydr Kwas, kompot ze świeżych jagód i cieszyć domowe nalewki prezentowane w wystarczającej różnorodności i różnorodność gatunków. I, oczywiście, każdy będzie mógł zorganizować prawdziwą herbatę z bułeczki i suszenia.

polityka cenowa

Restauracja „Pyatkin” (Niżny Nowogród) – punktem miasta. To jest miejsce, gdzie można skosztować potraw tradycyjnej kuchni rosyjskiej. Większość z nich po prostu przestał się gotować w domu. Oczywiście, przeciętny obywatel naszego kraju nie może sobie pozwolić, aby jeść tutaj codziennie, ale czasami dać sobie taki luksus może być.

Wiele osób, po zapoznaniu się z opisem restauracji, pewnie myślą, że jego wizyty – to marzenie nierealne. Ale chcemy rozwiać to wrażenie. „Pyatkin” – nie tylko unikalna instytucja, jest również przystępne. Przekonaj się sam. sałatki koszty zaczynają się od 300 rubli za porcję, ciepły posiłek na średni koszt 400 rubli, pikle, przekąsek – koszt to około 100-300 rubli. Zgadzam się, w wielu instytucjach miasta są znacznie wyższe ceną.

podsumowując

Jeśli nigdy nie byłeś w restauracji „Pyatkin”, należy poświęcić trochę czasu, zarezerwować stolik i tam z przyjaciółmi i rodziną. Nie popełnij tego błędu, można spędzić czas w najlepszych instytucji miasta, uzyskać estetyczną przyjemność i cieszyć się niesamowite kulinarne przez wykwalifikowanych kucharzy.