95 Shares 8812 views

Sałatka „Głuszec Nest”: przepis na kapuście

Sałatka „gniazdo kuropatwy”, którego receptura zawiera kapustę, okazuje się nie tylko smaczne i pożywne, ale także wyjątkowe i piękne. Należy zauważyć, że sposób przygotowania potraw jest tak wiele, ale są one wykonane w ten sam sposób, w pełnej zgodności z jego niezwykłej nazwie.


Sałatka „gniazdo głuszców”: klasyczny przepis z liści kapusty

Niezbędne składniki:

 • każdy produkt mięsny – 250 g;
 • marynowane pieczarki – 1 mały słoik;
 • zakup frytki lub frytki (można zrobić je samodzielnie) – 250 g;
 • średnia cebula – 3-4 sztuk,.
 • Jaja kurze średnie; – 3 szt.
 • puszkach domowych ogórków – 2 szt;.
 • odmianą sera stałe – 140 g;
 • Świeży czosnek – 1,5 ząbki;
 • rafinowany olej słonecznikowy – 2 duże łyżki;
 • Koreański liść kapusty – 8-9 szt;.
 • gałązek koperku i pietruszki – do dekoracji sałatki;
 • majonez średnia zawartość tłuszczu – według uznania.

Przetwarzanie głównych składników:

Sałatka „gniazdo kuropatwy”, przepis, którego uważamy w tym artykule polega na wykorzystaniu dowolnego produktu mięsnego. Aby zaoszczędzić czas, zdecydowaliśmy się kupić wędzonego kurczaka pierś. Powinny one zostać zwolnione z kości i skóry, a następnie pokroić w cienkie paski. Następnie wymagana również posiekać marynowane grzyby i domowe marynaty.

Aby sałatkowy „gniazdo Grouse” receptury, która wymaga twórczej wyobraźni, było bardziej aromatyczne i smaczne, trzeba patelni lekko podsmażyć cebulę, drobno posiekane nożem. Należy również trzeć na tarce czosnek i gotować jajka na twardo 3 piskląt.

Aby sałatkowy „gniazdo kuropatwy”, którego przepis jest na tyle prosta, jest w pełni zgodna z jego nazwy, konieczne jest, aby kulki jadalne, które symulują prawdziwe jaja ptaków. Aby to zrobić, w małej misce wymieszać wymaganą żółtko jajka, tarty ser, podobnie przetworzony posiekane świeże zioła, czosnek i majonez. W wyniku zmieszania wszystkich składników powinien być wytworzony dostatecznie gęstej pasty, z której możliwe jest w prosty sposób formowania kulek.

kursy formacyjne

Gdy wszystkie produkty zostały przetworzone, należy natychmiast rozpocząć tworząc „gniazdo”. W tym celu, dolna płyta jest konieczne, aby rozłożyć liście kapusty, a następnie rozprowadzać je na następujących warstw:

 1. wędzona pierś z kurczaka (niektóre z majonezem);
 2. marynowane grzyby (nie promazyvat);
 3. pieczonej cebuli (płaszcz);
 4. tartego na grubej Tarka białek jaj (powłoki);
 5. dom ogórek kiszony (nie promazyvat);
 6. startego twardego sera (wlać majonez).

Również sałatki „gniazdo głuszców” polega na wykorzystaniu frytki. To musi być miłe położyć na wierzchu serem, a górna miejsce 3 koreański kapusta liści i koraliki wykonane wcześniej z pachnącego szlamu.

Czy wszystkie powyższe kroki w ścisłej kolejności, a na pewno się smaczne i pożywne sałatki „gniazdo głuszca”. kapusta receptury przedstawiono powyżej, mogą być nieco zmodyfikowane. Na przykład, zamiast liści roślinnych, można użyć zwykłych zielone liście sałaty.