602 Shares 1466 views

Mitsubishi L200: strojenie za zły stan dróg

Zakup samochodu, kierowca dostaje samochód z podstawowych funkcji i ujednoliconym wzorem. W celu poprawy parametrów, aby wygląd wyjątkowy, niezapomniany, właścicieli samochodów uciekają się do strojenia – model wyrafinowania do konkretnych potrzeb.

Mitsubishi L200: strojenie

L200 pickup należy do klasy pojazdów, co pozwala przewozić znaczne ilości ładunku na drodze. Pasażerowie jednocześnie nie ogranicza się w zaciszu ekskluzywny samochód.

Mitsubishi L200 – idealnym modelem do podróży, aktywnego spędzania wolnego czasu, podróże do kraju, rolników, myśliwych, wędkarzy. Gravel Road, grunt prolesok, doły i dziury nie są przeszkodą dla pickup terenu. Ale specyfikacje fabryczne nadal nie pozwalają na zaufanie do pokonania obszar, gdzie nie ma dróg. Wspinać się po oblodzonych lub mokre powierzchnie pod górę, przejechać przez łąkę do stawu, aby przezwyciężyć podmokłych, zaleca się zrobić w Mitsubishi L200 tuningu off-road.

unikalny wygląd

Pickup jest już z linii montażowej ma atrakcyjny, nieco brutalny design. W sporcie opływowy kształt, nowoczesne optyka, fantazyjne koła są zmuszeni zwrócić uwagę na potężny wóz. Czułem się moc, bezpieczeństwo, zdolność do pokonywania wszelkich przeszkód. Jednak ten samochód, podobnie jak wszystkich swoich braci. Jedyna różnica w kolorze i drobnych elementów właściwych dla rodzaju sprzętu.

Mitsubishi L200 samochód strojenie staną się bardziej żywy, stylowy i niezapomniany. Jak dokładnie, to zależy wyłącznie od wyobraźni i pragnień właściciela. Specjalna Kung LED optyka, okiennice i pokrywy, progi i zderzaki, relingi dachowe i deflektory dają modelu produkcji indywidualny wizerunek. Sprawiają, że samochód bezpieczniejsze i bardziej funkcjonalne. Dodatkowo chronić się samochodów i pasażerów przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi. Trend w modzie – korpus z włókna węglowego wklejanie, airbrush i 3D-film.

Że melodia w pierwszej kolejności

Zdecydowanie „dwusetna” pick-up jest dobrym modelem. Mówiąc o nim i naprawami i właścicieli. Jednak istnieją pewne elementy i mechanizmy, które należy poprawić. Dla Mitsubishi L200 strojenie to nie tylko we wnętrzu wyrafinowania i ciała. Wiele irytujące nadmiar hałasu w kabinie, surowa zawieszenie. Zabezpieczenie podwozia fabryka nie spełnia wymogów niniejszego SUV. Mrozy pickup mogą wystąpić problemy z uruchomieniem słynnego „jakości” paliwa krajowym. Nie tyle prześwit. Parametry te mogą być korygowane za pomocą ulepszeń.

Dla l200 strojenia – nie tylko zabawa czy chwilowa moda mijania. Na przykład, wojskowych plandekach ciężarówek ochrony narażonych części przetwornika ciała z opadów, pyłu, zimnego (nieogrzewana), Kung przed intruzami. Nie pozwolą zagubiony bagaż przy potrząsaniu. Zmiana sylwetki samochodu, poprawiając aerodynamikę. Zderzaki montowane z tyłu, pozwala bezpiecznie zamocować ogólnych obciążeń. Musujące chrom, dają pewien urok grubsza odbioru.

„Kengooryatniki” użyte służyć do ochrony kaptur z kolizji z kangura. Wynaleziony w Australii, teraz są popularnym elementem SUV na całym świecie. Chronią one nie tylko na zwierzętach, ale na krzaku, zwisające gałęzie, kolizji z innymi obiektami podczas jazdy off-road. Aby pomóc w „kengooryatniki” – wzmocnione zderzaki.

Jeśli trzeba przenieść regularnie brnął ych rzek i innych zbiorników wodnych, zaleca się zainstalowanie fajki. To urządzenie dostarcza powietrze do silnika przez przewód, nawet jeżeli jednostka napędowa poniżej poziomu wody.

Mitsubishi L200: regulacji zawieszenia

Podwozie jest uważany za najbardziej problematyczna część samochodu. Pęknięcie tylnych resorów, dziwne chrupnięcie w shruzah, amortyzatory potekshie może nieprzyjemnie zaskoczyć kierowcę. Zawieszenie strojenie wymaga wymiany advance niezaufanych witryn na nowych jednostkach innych producentów, które są zgodne z modelem L200.

Specjalistyczne zestawy podnoszenia Mitsubishi pozwoli na zwiększenie rozliczeń, poprawa pojazdu cross-użytkową. wiosna w zestawie i amortyzatory trwałe, niezawodne personelu. Również dla ekspanderów strojenie l200 zawieszenia obejmuje instalację nadkola. W efekcie kierowca może wybrać szersze koła. W trudnych warunkach drogowych zwiększa przepuszczalność.

Istnieje kilka sposobów, aby podnieść samochód na drodze. 10, 20, 30 cm? I może być wyższa! 35-37-calowe koła zamieni zwykły pickupa w Monster Trucks. Jednak modernizacja cena będzie znaczna. Taki wysoki podnośnik jest sprzeczne z zasadami eksploatacji na drogach publicznych. Z pewnością każdy inspektor policji drogowej uzna to za swój obowiązek, aby spowolnić maszynę cud prób. Poza tym, strojenie (części i robocizna) może kosztować więcej niż 5000 euro. Ponadto pogorszyć obsługę i komfort, stracą gwarancję.

ochrona podłogi

Przezwyciężaniu nierównego terenu, drogi brudu z głębokich dziur, dużych przeszkód, samochód będzie nieuchronnie dno. Pomaga uniknąć awarii ulepszone zabezpieczenie skrzynek transferowych, biegi, mieszkań i innych kosztownych składników. Ważnym elementem jest również progi wzmocnienie strojenie. Na drogach, nie cierpią mniej niż w dolnej części samochodu.

strojenie wnętrze

Jeśli strojenia L200 dogłębnej, zdjęcia aktualizowane Mitsubishi niesamowite. Ale oprócz poprawy wyglądu i specyfikacji, nie zapomnij, aby zwiększyć komfort pasażerów i kierowcy. Od hałasu w kabinie pozwoli zaoszczędzić dodatkową izolację wibracji i hałasu. Filtr kabinowy absorbują kurz i zapachy.

Nowa tapicerka nie jest najważniejsza, ale przyjemna zmiana samochodu. Cyfrowy tuner TV radia z nawigacją, potężne głośniki – niekończące się możliwości tuningu.