130 Shares 1184 views

BMW X6 M: elegancki i śmiały „bawarski” Podziw

Gdy M-wersja BMW X5 i X6 pojazdów po raz pierwszy pojawił się na rynku w 2009 roku, przyszli razem z nietypowych elementów modelu danych. Używali silnikach z turbodoładowaniem, mieli napęd na cztery koła, a co najważniejsze – są one klasyfikowane jako SUV. Od tamtej pory, BMW skasowane wszystkie pomysły, co powinno lub nie powinno być w wersji samochodu M. Z tego powodu nowa M3 i M4 używany bez żadnych problemów silników z turbodoładowaniem – a także dziedziczone modelu M5 i M6. napęd na cztery koła jest również dostępna w M6. A dziś ponad 20 tys off-road M-Series broić poprzek połacie świata. Teraz zaczyna się druga runda wersji SUV M opartej na X5 i X6, które zachowują tradycyjny krzywych dane eleganckie samochody, ale w tym samym czasie przekształcić je w sporcie. Wiele osób uważa, że jest to cios dla zdrowego rozsądku, ale BMW jest to jak uderzenie w konwencji, potwierdzając jego słowa X6 sprzedaży od 2008 roku, co było już 250 tysięcy egzemplarzy. Zatem, przegląd nowej wersji samochodu nie będą brane pod uwagę koncepcję – tylko jej efekt.

wygląd

Kiedy widzisz szereg nowych serii X6 M w pobliżu centrum serwisowego, to jest mało prawdopodobne, będziesz mógł od razu zobaczyć różnice zewnętrzne od swojego poprzednika. BMW X6 M 2015 jest dłuższy o 1,8 cala, jego szerokość i wysokość są praktycznie identyczne jak w poprzedniej wersji, a napędza samochód na tej samej 115,5 cali rozstaw osi. Najbardziej znaczące różnice są zewnętrzne podnoszone tylne skrzydła, jak również koła 21-calowe (zamiast 20-calowe, które były wcześniej). Koła te są specyficzne dla wersji M, a także specjalny przedni zderzak z ogromnymi wlotami powietrza, w odróżnieniu od reszty tylny zderzak z dyfuzorem i podwójną rurą wydechową. Innym Warto zauważyć boczne wloty powietrza w przednich błotnikach oraz tylny spojler niezwykłego.

wnętrze

Wewnątrz wpływ serii M jest wzmocniona przez specjalne siedzenia sportowe, grona miary i kierownicy. Wykończenie wykonany na wysokim poziomie i zawiera elementy skóry i zamszu, jest klasyczna. Niektóre wersje wyposażone są również w pełni skórzane-uporządkowane miejsca, elementy z włókna węglowego i wysokim oparciem siedzenia. Generalnie, materiały i wykonanie wnętrza jest w pełni zgodne z klasą, do której należy urządzenie – luksusowy SUV. A jego cena jest odpowiednia – od 103050 dolarów.

parametry techniczne

Natychmiast należy powiedzieć, że sprzęt techniczny drugiej generacji BMW X6 M odszedł również daleko od oryginału. Silnik i skrzynia biegów zostały zmodernizowane, ale sam silnik pozostał w tym samym miejscu, w tej samej konfiguracji, jak poprzednio. Osiem silnik 4,4-litrowy dwie turbiny, jak i kolektor spalin. Warto również zauważyć, że zaktualizowana wersja silnika dla drugiej generacji pojazdów z zastosowaniem specjalnej technologii zmienia Valvetronic zmiennych faz rozrządu. BMW urzędnicy mówią, że takie podejście pozwoliło nam poprawić pewne cechy, w szczególności w celu zwiększenia szybkości reakcji. Uaktualniony silnik pozwala zostawić nawet X6 xDrive50i, którego silnik był w stanie wyprodukować 445 koni mechanicznych. Nowa wersja indeksu może osiągnąć 567 koni mechanicznych. Ale to nie przeszkadza fakt, że Porsche ogłosił wydanie samochodu wyposażonego w silnik zdolny do jeszcze bardziej imponujące wyniki – 570 i 577 KM. Ale konieczne jest, aby zrozumieć, że dla tej kategorii odbiorców dodatkową parę koni mechanicznych – to nie powód do chwalenia się. Ponadto, nowa wersja jest dużo szybsza od zera do 100 kilometrów na godzinę – w zaledwie 4 sekundy (4,5 sekundy w porównaniu z poprzednią wersją). Ale wtedy Porsche szczyci się imponującą wydajność – 3,8 sekundy. Warto również zauważyć, że Porsche produkuje 176 mil na godzinę, podczas gdy nowe BMW X6 M jest zdolny tylko 155 mil na godzinę. Ale znowu – jeśli chcesz osiągnąć niesamowitą szybkość i siłę w minimalnej ilości czasu, a najbardziej martwi cię, wybrali niewłaściwy segment.

transmisja

Zamiast sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów, która jest obecna w tym modelu przed, kierowcy są obecnie dostępne osiem-biegowa skrzynia biegów. Ten system transmisji zapewnia płynne przejście w ruchu, jak również przyspieszenie przesunięcie czasowe, które mogą być skonfigurowane oddzielnie. Układ wydechowy jest wyposażony w zawór przelewowy nie jest zbyt głośno, może to być również zadowolony. Kombinacja wszystkich wyżej wymienionych, w tym wszystkich funkcji silnika i skrzyni biegów, wytwarza około 20 procent zużycia paliwa, choć najprawdopodobniej jest to również mało troski o tych, którzy mogą sobie pozwolić na taki samochód.

elektronika

Jedną z najistotniejszych zmian w nowej wersji w stosunku do poprzedniego jest przejście do systemu e-opieki w zarządzaniu, który jest teraz wyposażona w trybach własności Comfort, Sport i Sport +. Zarząd nie jest już zbyt ciasno nawet w trybie Sport +, jak to było wcześniej – opór kierownicy jest teraz bardziej niż naturalne i naturalne. Po prostu nie oczekiwać pełnej poczucie drogi, która jest tak kochany przez wielu fanów samochodów i wycieczek.

autobus

Migracja z poprzedniej wersji do nowej opony stał się również bardzo ważną rolę w poprawie jakości jazdy. Znacznie zmniejszyła się sztywność, co powoduje dyskomfort wcześniej. Teraz proces ten stał się znacznie bardziej miękka i przyjemna, chociaż BMW X6 M jest nadal czasami produkuje twarde, ostre ruchy, ale poprawa w porównaniu do tego, co było wcześniej, zauważalne bardzo zauważalne.