664 Shares 5410 views

Konstrukcja i dane techniczne „Renault Sandero”

Francuski samochód „Renault” ma wiele modeli niedrogich maszyn, które są aktywnie nabytych zarówno we Francji, jak i za granicą dla niej. Niedawno firma zdecydowała się zadowolić swoim klientom nowe produkty pod nazwą „Renault Sandero Stepvey”. Charakterystyka techniczna hatchbacka ma wiele podobieństw z budżetu sedan modelu „Logan”, ale nadal projektować i wnętrze samochodu ma swoje własne cechy, które możemy teraz dyskutować.

wygląd

Główną różnicą od jego soplatformennika „Logan” – to bardziej gładkie linie nadwozia, atrakcyjne reflektory projektowe i wiele więcej innych oryginalnych rozwiązań stylistycznych. Z charakterystycznymi szczegółami nowego hatchbacka powinien również podkreślić multi- zderzak przedni z charakterystycznym kratki i przesadzone nadkola, które sprawiają, że samochód o krok bliżej do klasy biznes.

wnętrze

Wewnątrz kabiny francuski cud ma dużo bardziej użyteczne i piękne szczegóły, zamiast wnętrza „Logan”. Wśród nich warto zwrócić uwagę na obecność miękkiego plastiku w kabinie, co ma pozytywny wpływ na poziom hałasu maszyn, różnego rodzaju wkładek aluminium na konsoli środkowej, jak i nowych kanałach granicznych wykonane w kolorze szarym. Kierownica jest również zmieniła wygląd, a nawet zyskał regulację wysokości. Ale, niestety, będzie dostępny tylko w droższych modelach. Na tylnych drzwiach teraz są małe kieszenie na różne drobiazgi.

Dane techniczne „Renault Sandero”

Na rosyjskim rynku nowością będzie dostępny w trzech wersjach silników, które można uruchamiać na benzyny lub oleju napędowego. silnik benzynowy źródło ma moc 77 KM i o objętości roboczej 1.4 litra. Druga puszka silnika moc 90 KM w objętości 1,6 litra. I uzupełnia naszą gamę silników shestnadtsatiklapanny jednostki turbodiesel o mocy 102 KM i pojemności 1,6 litra. Mówi się, że taka różnorodność budżetu silniki „Wolverine” nawet nie marzył, ponieważ charakterystyka techniczna „Renault Sandero” pozwala klientom wybrać dokładnie to, czego potrzebują. I wszystkie urządzenia są wyposażone w manualną 5-biegowa. Górna listwa nie jest możliwe zainstalowanie 4 przekładnią automatyczną.

„Renault Sandero” 2013 – dane techniczne w dziedzinie dynamiki

Pomimo faktu, że hatchback posiada w swojej linii silników o mocy do 102 KM, cechy nowości prędkości nie będzie świecić, aby anulować działanie. Dane techniczne „Renault Sandero” ma następujące cechy: najsłabszy silnik może rozpędzić się do 100 km / h w zaledwie 13 sekund, a silnik 102 KM przyspiesza do 100 km / hw 10,5 sekundy. Nie jest to najlepszy wskaźnik dla nowoczesnych samochodów. Jak widać, dane techniczne „Renault Sandero” trochę wolniej niż produkty konkurencji.

cena

Koszt nowego hatchbacka 2013 wydany w Rosji waha się od 364 do 545 tysięcy rubli. Patrząc na takiej polityki cenowej można bezpiecznie obserwować co tam w „Renault Sandero Stepvey” specyfikacji w zakresie dynamiki.