703 Shares 4723 views

Smartphone Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos: przegląd, specyfikacje

Przedmiotem dzisiejszego przeglądu będzie Samsung GT S6802 Galaxy Ace Duos, którego oprogramowanie sprzętowe jest dostępne na oficjalnej stronie producenta południowokoreańskiego producenta. Ogólnie rzecz biorąc, linie produktów Samsung są reprezentowane przez liczne modele smartfonów o niemal identycznych nazwach. Czasami nie jest jasne, w jaki sposób specjaliści są tak sprytnie zorientowani na ogromną liczbę urządzeń, a poza niebieską może dać charakterystykę tego lub tego urządzenia.

W rzeczywistości wcześniej, jak było. Narodził się koreański koreański o nazwie Galaxy Ace. Następnie, a następnie model z dodatkiem Plus. Linia uzupełniła Galaxy Ace 2. Cóż, dzisiaj porozmawiamy o urządzeniu, którego pełne imię to Samsung GT S6802 Galaxy Ace Duos.

Zawartość opakowania

Przede wszystkim porozmawiamy o pakiecie Samsung GT S6802 Galaxy Ace Duos. Co możemy znaleźć wewnątrz opakowania? Okazuje się, oczywiście, przede wszystkim smartfonem. Bateria zostanie do niej dołączona, kabel adaptera z gniazda MicroUSB do USB. Musimy zsynchronizować nasze urządzenie z laptopem lub komputerem osobistym. Logiczną kontynuacją jest ładowarka i przewodowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy o uśrednionej jakości. Całość kompozycji kończy się krótką instrukcją użytkownika i kartą gwarancyjną.

Przed przystąpieniem do analizy projektu. Krótki opis

Wystarczy spojrzeć na nazwę produktu – to jest Samsung GT S6802 Galaxy Ace Duos – aby zrozumieć, że urządzenie obsługuje funkcję korzystania z dwóch kart SIM. Naprawianie sprzętu, szczerze mówiąc, nie jest najlepsze. Wszystko pozostało praktycznie niezmienione. Chodzi o 512 MB pamięci RAM, z których część jest pobierana przez system operacyjny Androida. Ponadto urządzenie ma procesor pracujący z prędkością zegara 834 megaherc. Przekątna ekranu wynosi 3,5 cala. Obraz podany jest w rozdzielczości HVGA.

Projekt

Samsung GT S6802 Galaxy Ace Duos nie wyróżnia się na tle swoich konkurentów z oryginalnym wzorem. Jest to jednak nietypowe dla twórczości południowokoreańskiego producenta. Ponownie obliczyć urządzenia, których konstrukcja została zainwestowana dusza, można dosłownie na palcach. Ale nie zapominajmy, że nawet z takimi typami smartfony firmy mają neutralny (neutralny) wygląd, który ukrywa uniwersalność aplikacji.

Odnosi się to do płci. Calm, możesz to tak nazwać, wyglądem. W reszcie jest to kawałek zwykłego tworzywa sztucznego, który nie jest wypełniony najsilniejszym żelazem i wygładził naroża. Przy okazji, oto ostatni parametr, a raczej pewien trend koreańskiej firmy. Takie rozwiązanie projektowe zostało zastosowane w wielu modelach, które niedawno przeszły na rynek smartfonów.

Wymiary

Wymiary Samsung Galaxy Ace Duos GT S6802, których cena wynosi około dziesięciu tysięcy rubli, we wszystkich trzech płaszczyznach. Na wysokości wynoszą 112,7 i szerokości 61,5 milimetra. W tym przypadku grubość urządzenia nie przekracza 11,5 mm, a masa wynosi 122 gramów. W rezultacie otrzymujemy dość wygodne urządzenie. Średnie wymiary, a nie wiele. Urządzenie nie jest małe lub ogromne. Ogólnie, jak mówią, złote znaczenie.

Zbudować jakość

W tym parametrze do telefonu trudno będzie naruszyć. Samsung Galaxy Ace Duos GT S6802 jest zmontowany, którego cena w sklepach komórkowych wynosi dziesięć tysięcy rubli, z duszą. Żadnych luzów, nie piszczy, nie doszło w okresie próbnym. Już w tym, iw zgromadzeniu ich twórczości koreańskiego producenta, przykro nam z powodu tego wyrazu, pies jadł.

Ogólnie rzecz biorąc

Bardziej niż cokolwiek szczegółowo mówić o wyglądzie urządzenia nie działa. Zdemontowaliśmy już mniej lub bardziej istotne parametry. Powiedzmy, że telefony Samsung są dostarczane na rynek urządzeń przenośnych głównie w dwóch kolorach. Ma kolor biały i czarny. To samo odnosi się do tematu naszego przeglądu dzisiaj. Po bokach wzdłuż obwodu znajduje się srebrna krawędź. Odgrywa rolę czysto dekoracyjną, ale nie wchodzi w zakres kontroli, podobnie jak w przypadku smartphone tajwańskiego producenta HTC.

Panel przedni

Telefony Samsung, podobnie jak wszystkie zwykłe urządzenia, mają głośnik standardowy, umieszczony na górze przodu, tuż nad ekranem. Zabezpieczono go srebrzystymi oczkami. Jednak większość ekspertów wyraziła opinię, że nie ma już dla niego ochrony, aniżeli automat w kosmosie. Tak więc siatka srebrna, podobnie jak frędzle, biegnie wzdłuż obwodu sprawy, odgrywa wyłącznie rolę dekoracyjną. Producent nie zwrócił uwagi na ten element, więc będziemy tylko mogli odgadnąć prawdziwą funkcję sieci.

Poniżej, pod ekranem znajduje się klucz, który pozwala nam przejść na pulpit urządzenia. Smartfon "Galaxy" jest wyposażony w dwa elementy sterujące czujników, które go otaczają. Na razie porozmawiajmy o kluczu "Dom". Należy zauważyć, że jest on wykonany z metalu, nie pali się źle, ma mały udar. Jeśli użytkownik zaciśni ten element i utrzyma go przez kilka sekund, pojawi się menu, które pokazuje, które aplikacje są aktualnie otwarte w telefonie.

Prawa krawędź

Tutaj możesz znaleźć przycisk, który jest odpowiedzialny za włączanie i wyłączanie telefonu. Umożliwia także blokowanie lub odblokowywanie urządzenia. "Galaxy" nie ma już sterowników, które znajdą się po tej stronie. Nawiasem mówiąc, kształt klucza jest nie tylko wybrany, ale bardzo wygodny w obsłudze. To, co jest odczuwalne podczas kontaktu dotykowego.

Panel tylny

Samsung Galaxy Ace Duos GT S6802, którego właściwości podano w artykule, jest wykonany z tworzywa sztucznego. Jest błyszczący. W związku z tym powinniśmy spodziewać się konsekwencji. Wśród nich – niewystarczająca wiarygodność retencji. Zdarza się, że telefon zaczyna ślizgać się w dłoni w najbardziej niewłaściwym momencie. Jest to dodatkowe ryzyko wyzysku.

Wcześniej zostało powiedziane, że telefon jest dostępny do zakupu w kolorze białym. Zauważ, że taka decyzja jest uzasadniona względami praktycznymi. Są to odciski palców. Rzeczywiście, na białym plastiku są one zauważalne gorsze niż na czarno. Być może dlatego projektanci postanowili wykorzystać ten ruch. Tak, a zadrapania na białym plastiku nie są tak straszne, jak w przypadku innych kolorów. Ogólnie kolor nie jest wybierany przypadkowo.

Telefon Samsung Galaxy Ace Duo GT S6802 posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli, która znajduje się w środku tylnego panelu. Głośnikiem dźwięku urządzenia jest nieco z boku, po prawej stronie. Na górnym końcu znajduje się niewielka depresja. Może się wydawać zupełnie logiczne pytanie. Odpowiemy na to, że wgłębienie ma pokrywę tylnej pokrywy, jeśli to konieczne i zdjąć ją.

Po zdejmowaniu panelu można znaleźć baterię urządzenia, a także gniazda, do których należy włożyć karty SIM. Do zainstalowania karty pamięci microSD znajduje się złącze. Aby zainstalować napęd zewnętrzny, nie musisz wyjmować baterii. Czasami jest to wygodne i nie można tego pominąć.

Wnioski i opinie

Co powiedzą nam komentarze użytkowników, którzy kupili ten model telefonu? Najpierw zidentyfikuj zalety urządzenia. Jak wielokrotnie wspomniano, głośnik ma dużą głośność, jest wystarczająca ilość dźwięku. Dlatego problemy z rozmowami nie powinny powstać. I jakość komunikacji może nie tylko proszę. Wibracja również nie pozwala przegapić połączenia nawet w hałaśliwym otoczeniu. Dzwonek jest również doskonale słyszalny. Plus w skarbonku urządzenia.

Na rynku smartfonów urządzenie jest dostępne na dziesięć tysięcy rubli. Za te pieniądze, między innymi, oferuje nam funkcję korzystania z dwóch kart SIM, średniego sprzętu farszu. Cóż, przejdźmy teraz do niedociągnięć.

Wśród nich cały ten sam sprzęt. Jeśli wziąć modele, które są w tym samym przedziale cenowym, znajdziemy wiele urządzeń o wyższej wydajności. Uchybienia urządzenia można nagrywać i monitorować. Jakość renderingu kolorystycznego i obraz wyjściowy jest tak, że słabym kociem. W naturalnym świetle coś, co odczytywać z ekranu staje się ogólnie niemożliwe. W przypadku funkcji multimedialnych nie można się specjalnie schwytać, wszystko odbywa się zgodnie ze standardowym schematem.

Ogólnie rzecz biorąc, model wydaje się być dobry, ale nie jest to najlepsza opcja. Nabywca najprawdopodobniej nawet nie zwraca uwagi na tę szarą (lub bardziej dokładnie mówiąc białą) myszkę. Urządzenia tego samego poziomu, również wyposażone w funkcję pracy z dwiema kartami SIM, są oferowane nam przez producenta Fly, ale są dwa razy tańsze. Więc co wybierają użytkownicy, jak myślisz?