859 Shares 3499 views

„Nokia 2600”: cechy i właściwości

Co można powiedzieć o telefon komórkowy fińskiego producenta, który nosi nazwę „Nokia 2600”? Z jednej strony możemy zauważyć wysoki poziom funkcjonalności. Dodatkowym czynnikiem, który ma potencjalny nabywca, aby zapewnić, że zakup telefonu jest rzeczywiście jego koszt. Na ogół, ponieważ zwykle nie jest bez wad. A teraz porozmawiamy o tym.


Utrata ocenie ze względu na reorientacji

Fiński producent w tym czasie (było to w konstrukcji tej jednostki) postanowił bardziej skupić się na rynkach wschodzących niż w już opracowane. Inaczej wytłumaczyć taką amplitudę w funkcjonalności i innych wskaźników technicznych byłoby trudne. Więc telefon „Nokia 2600” ma naprawdę przestarzały wyświetlacz. Dla modelu niskich kosztach to jest, oczywiście, wygląda mniej reguł, ale wciąż pamiętam, że były wyjątki. Niemniej jednak, w tym przypadku, fiński producent nie przeszkadzało. Aktywni użytkownicy Internetu z pewnością smucić przeglądarkę. Ogólnie rzecz biorąc, można stwierdzić, że urządzenie pod nazwą „Nokia 2600 Classic” producent postanowił przedstawić jedynie jako „dialer”. Hipoteza ta potwierdza licznik czasu rozmowy, która w tym modelu pracuje nawet podczas rozmowy.

"Nokia 2600". funkcje telefonu

Urządzenie zostało przypisane do segmentu na niskim poziomie, co można łatwo potwierdzone wartość. Pierwszy model został wydany w drugim kwartale 2004 roku. Mają konkurencyjne biura i urządzeń. Najbliższa z nich – „Siemens C62” i „Motorola S380”. Jeśli mówimy o standardzie komunikacyjnym, to GSM. Działanie akumulatora litowo-jonowego jest obliczana na zbiorniku równym 820 mA na godzinę. Producent terminowe zapewnił publiczność, że ze względu na takie cechy telefon będzie w stanie wytrzymać w trybie czuwania do 250 godzin, aw trybie ciągłym, połączeń głosowych – 3,5 godziny. Uchwała, zgodnie z oczekiwaniami, to 128 x 128 pikseli. W tym przypadku ekran jest umieszczony pięć linii tekstu. Kolory poziomie 4096 odcieni. Jeśli wymiary liniowe od 45,9 107,6 20,3 maszyny milimetrów do masy równej 94,5 gramów.

typ telefonu i jego standardy

Przedstawił on klasyczny współczynnik kształtu, który jest powszechnie określany jako krótko i jasno. Jest to nic innego jak zwykły batonika. Jak wspomniano prawie na początku tego artykułu, że telefon należy do segmentu budżetowego na rynku urządzeń mobilnych. Ponownie, że dzięki zastosowaniu zespołu GSM pracuje w sieciach komórkowych drugiej generacji, przy częstotliwościach od 900 do 1800 MHz. Pomówmy o wyświetlaczu.

pokaz

Matryca ekran jest wykonany z wykorzystaniem technologii STN. Podczas gdy rozdzielczość ekranu wynosi zaledwie 128 x 128 pikseli, umieszczony jest pięć linii tekstu. Wcześniej wspomnieliśmy, że odwzorowanie kolorów wyświetlacza obsługuje wyświetlanie trochę ponad cztery tysiące kolorów. Teraz pomówmy o źródle życia baterii.

bateria

W modelu dotyczy urządzenia rodzaju litowo-jonowego. Jeśli mówimy o modelu to BL-5C. Pojemność akumulatora wynosi 820 Miliamper godzin. Nie raz przeprowadzono badania, które wykazały, że parametry deklarowane przez producenta, nie pokrywa się z rzeczywistymi wynikami. Niemniej jednak, są one zbliżone do nich. Stwierdzono, że przez ciągłe rozmowy „Nokia 2600” stoi tylko 2,5 zamiast 3,5 godziny w trybie czuwania – 225 250 obiecanych godzin.

Pamięć i możliwości

Wielkość wbudowanej pamięci wynosi cztery megabajty. Możliwość podłączenia za pomocą standardu WAP jest obecny, ale przeglądarka niestety nie jest to przewidziane. Książka telefoniczna może pomieścić do dwustu nazwisk. Pamięć w zaproszeniach pokazać maksymalnie dziesięć połączeń nieodebranych, 10 otrzymały taką samą liczbę wychodzących. Można utworzyć (maksimum) sześć list dystrybucyjnych, z których każdy ma możliwość dodawania do dziesięciu rozmówców. Obsługuje wysyłanie wiadomości tekstowych. W tym przypadku metody wprowadzania pozwala aktywować tak zwane „inteligentne wpisywanie”, który przez długi czas, zwykliśmy nazywać krótki i prosty – T9. Pamięć telefonu może pomieścić do sześciu kilkunastu komunikatów i mogą być ze sobą połączone na granicy do 918 znaków. Dziesięć predefiniowane szablony, Licznik SMS, czat, podpisy – wszystkie one stanowią podstawę pracy tego modelu telefonu komórkowego.