689 Shares 4471 views

„BRAVIS” (telefon): recenzje, opisy, specyfikacje i modele

Telefony na rynku istnieje tak wiele marek, które czasami nie mają czasu, by śledzić ich aktualizacji. Raczej było kiedyś tak, że nie mamy czasu, aby śledzić których modele i jakie mogą pochwalić. Dziś nikt nie robi, ponieważ ciągłe uwalnianie nowych urządzeń oraz rozwój modeli biorących udział w kilkudziesięciu firm. Nic dziwnego, że są stale „wrzucony” w sprzedaży tych smartfonów, które większość z nas nawet nie słyszał. Dlaczego, nawet imiona niektórych producentów nieznanych do nas!


W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam ciekawe telefonów deweloperskich. Ta firma BRAVIS, które od kilku lat na ukraińskim rynku elektroniki. Oprócz pracy z klientami, kolega firma jest także zaangażowana w eksporcie produktów elektronicznych, w tym w Rosji.

pozycjonowanie marki

Wszystkie najlepsze marki w świecie elektroniki, niestety, już pracują w innych krajach. Jeśli chodzi o smartfony, to jest, na przykład, czy koreański Samsung i Apple US lub chińskiego Xiaomi i Meizu. Rosyjskich i ukraińskich producentów zaawansowanych technologicznie produktów, które nie są z tego powodu, że kosztować firmę w tym segmencie opisanego powyżej jest po prostu niemożliwe (biorąc pod uwagę technologię i możliwości podmiotów działających w Europie Wschodniej). Dlatego firmy z regionu często poszukują w niskim segmencie cenowym, gdzie można uzyskać pewne zapotrzebowanie rodaków, którzy preferują urządzenia te droższe.

W rezultacie, „BRAVIS” telefony firmowe (opinie o nich, mamy również stosowany do wytwarzania materiału do artykułów) cieszą się dużą popularnością wśród nabywców poszukujących niedrogie i niezawodne w codziennej eksploatacji maszyny. Zatem w tym obszarze, a ta firma działa.

model

W tym artykule opiszemy szczegółowo wszystkie urządzenia sprzedawane pod marką BRAVIS. Wskazać ich właściwości, koszty i wady i zalety w stosunku do innych telefonów. W międzyczasie krótko wspomnieć, że wszystkie modele można podzielić na dwie grupy – przyciskiem i dotyku. Oczywiście, różnica tutaj jest jasne według sposobu odbierania informacji od użytkownika, a także rodzaju nadwozia. Szanse telefony z różnych grup różnią się także, co powinno być brane pod uwagę, jeśli wybierzesz tani ale niezawodne i funkcjonalne urządzenie.

Na przykład, sądząc po opiniach, czasami bardziej opłaca się kupić telefon jest dotykowy typu, który ma minimalną cenę, ale, na przykład, posiada szereg funkcji smartphone, który oferuje system operacyjny Android. Inna sytuacja – gdy użytkownik potrzebuje tak proste jak „cegła” dla połączeń. Potrzeby i tych, i inne produkty są w stanie sprostać „BRAVIS”.

Telefon, których opinie są różne, można bezpiecznie nazywa popularny gadżet. A są to urządzenia, które opisujemy poniżej. Niektóre z nich zostały już wycofane z rynku, a drugi tylko trafił do sprzedaży, ale wszystkie z tych urządzeń są prawdziwe: są one używane przez konsumentów i opuścić swoje pozytywne opinie (w większości).

Aby rozpocząć bardziej dokładne informacje na temat kosztów produkcji.

ceny

Każdy sprzedawany „BRAVIS” telefonu (takich jak opinie potwierdzi tego), sprzedawane nie więcej niż 100 $. Jest to zaskakujące, ponieważ jeszcze wiele noname-produkty z Chin są oferowane po wyższej cenie. Choć formalnie ich parametrów technicznych na poziomie wyższym niż posiadana przez model ukraińskiego dewelopera znacznie stabilność i jakość tych urządzeń, a także ostatecznego poziomu wsparcia, zorganizowano wiele gorzej. Jednocześnie BRAVIS prowadzi centra obsługi ponad sześćdziesiąt.

Smartfony

Tak, najlepiej jest wprowadzić czytelnika do produktów spółki może być osiągnięty przez cechy każdego z modeli w składzie. Dlatego dalej uwaga zostanie przedstawiony do smartfonu z firmy. Wystarczy pamiętać, że ich właściwości są o rząd wielkości niższe niż te, które zajmują pozycję lidera pod względem sprzedaży. Niemniej jednak, urządzenia te cieszą się dużą popularnością.

BRAVIS Omega

Rozpoczynamy serię opinii interesujących okazów – oczywistym kandydatem do tytułu „flagowego” wśród ukraińskich komórkowych produkcji – Omega modelu. Urządzenie jest wyposażone w doskonałe w porównaniu do innych wersji: ma wyświetlacz pięć cali, który wykorzystuje technologię IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. „Serce” aktów smartphone jako procesorze MediaTek MT6582 – popularny chip, który jest używany w gadżety budżetowych. To jest promowana przez „BRAVIS” Recenzje telefonu jako jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie w całym zakresie, ponieważ ma aparat vosmimegapikselnaya do robienia zdjęć o odpowiedniej jakości w każdych warunkach.

Wadą smartfonów opinii nazywają to pojemność akumulatora. Te cechy techniczne ogłoszonego 2000 mAh – bateria jest wystarczająco objętości (biorąc pod uwagę możliwości devaysa) wynosi nie więcej niż jeden dzień pracy. Więc bez dalszego przenośna ładowarka nie może zrobić.

Ale koszt telefonu jest tylko 100 dolarów, nie może cieszyć urządzeń budżetowych poszukiwacze.

Moc BRAVIS

Następnym w kolejce do mini-przeglądu aktów telefonów „BRAVIS Power”. Recenzje nazywają go najdroższym modelem, który wykracza poza naszą granicę stu dolarów. Jednakże, ta zmiana jest przestarzała. Istnieją pogłoski, że firma jest gotowa do wymiany urządzenia.

Funkcje to mówią same za siebie: akumulator na 4500 mAh, który potrwa do 1,5-2 dni od operacji. Ponadto można zauważyć silne matrycę w konfiguracji (rozmiar 13) komorę i megapikselowy kolorowy obraz (IPS technologii i rozmiar obrazu 1280 x 720 pikseli).

Charakteryzując telefon „BRAVIS wierzyć” sugerują, że małe wady urządzenia, zbyt. Na przykład, byliśmy w stanie zauważyć tendencję: kupujący napisać, że w ciągu kilku miesięcy pracy łamie stabilność działania gadżetu. Musimy ponownie uruchomić urządzenie, a w niektórych przypadkach nawet zresetować go do ustawień fabrycznych.

BRAVIS Następna

Stosunkowo niedrogie, można zadzwonić z telefonu „BRAVIS Dalej”. Opinii na temat tego urządzenia pokazują jego „skromność”: rozdzielczość ekranu 480 do 854 punktów wyraźne potwierdzenie tego. Oprócz twórców wyświetlaczy i zapisywane w pamięci RAM, 512 MB wyposażając urządzenie moduł. Ale w praktyce użytkownik ma dobre wsparcie dla dwóch kart SIM.

Z baterią i tu pojawiają się problemy – jego pojemność wynosi tylko 1700 mAh, który nie jest wystarczająco nawet dla dniu pełnym pracy.

BRAVIS Trend

Innym ważnym gadżet – smartphone do trendu, a także, oczywiście, sprzedawane pod marką „BRAVIS”. Telefon, których opinie są pokazane poniżej, łączy w sobie nie tylko dostępność charakterystycznej linii wszystkie urządzenia, ale także zdolności adaptacyjnych. Przynajmniej to może być oceniana w oparciu o pięć-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, 5-megapikselowy aparat fotograficzny, CPU częstotliwości 1,3 GHz. To połączenie bardzo typowy dla urządzeń zdolnych do wspierania pracy w większości gier zaprezentowanych w katalogu Google. No, oczywiście, w codziennych działaniach telefonie pokazuje stabilność.

BRAVIS Solo

Mniej technicznie, ale także wystarczająco jakościowo gromadzone mogą wywołać inną aparaturę. Jest to wersja „Solo”, przedstawiony w niższym segmencie cenowym. Urządzenie ma niewielkie przewidywalne właściwości: wyświetlacz, który występuje w innych wersjach (854 x 480 pikseli), 512 MB RAM, 2 MP aparatu. Oczywiście, z punktu widzenia rozrywki, to urządzenie nie będzie najlepszym wyborem ze względu na niską wydajność. Jednak informacje zwrotne od tych, którzy używają ich w codziennym życiu, dowód jego trwałości i wysokiej jakości pracy.

Podobne parametry ma innego urządzenia – „BRAVIS jazz” – Telephone, przeglądy, które są niemal identyczne do tych, które pozostały na temat modelu Solo. Ludzie na dodatniej stronie charakteryzuje się wzorem, w dogodnej postaci obudowy, a także, oczywiście, dopuszczalne kosztów. Biorąc pod uwagę cenę smartphone, pozostałe drobne problemy, takie jak zboża na ekranie lub małą ilością pamięci RAM wydaje się po prostu nieistotne. Można to wytłumaczyć taki popyt na smartphone opisaną BRAVIS. Recenzje udowodnić – w ukraińskich sklepach te modele kupić setki użytkowników.

telefony

Poza czujnikiem urządzenia, które mogą być sklasyfikowane jako smartfony z powodu ich rozszerzonej funkcjonalności, lista modeli BRAVIS mają również prosty telefonów klawiszowych (które już wspomnieliśmy). Są one przede wszystkim są popytu wśród osób starszych, jak również tych, którzy potrzebują telefonu tylko do wykonywania połączeń. Reprezentujemy dwie z najbardziej popularnych modeli, określając również opinie o BRAVIS.

Telefony komórkowe „BRAVIS”, które opiszemy tutaj znowu, są przygotowane do sprzedaży w chwili pisania tego tekstu, nie wszystkie – z modeli wykonanych z produkcji. Jej miejsce w linii zajmowanej przez innego telefonu.

BRAVIS Pronto

Zacznijmy od tego, że bardziej szczegółowo opisać telefon „BRAVIS pronto”. Recenzje nim przedstawione w bardzo pozytywnym świetle – ludzie są szczęśliwi, aby dokonać zakupu tego urządzenia. Oczywiście, model wyposażony jest w minimalnym zestawem funkcji, więc zbyt wymagający nikt się do niej odnosi. Jednak to nie koliduje z telefonem być wygodne, niezawodne i bardzo ładny pomocnik w codziennych czynnościach.

Istnieją, oczywiście, informacje o niektórych niedociągnięć – skrzypienia klawiaturze lub drobnym drukiem – ale minusy są raczej jako idealny produkt nigdy nie będzie czyjeś indywidualne zachcianki (w pewnym stopniu). Ale w pozostałej części urządzenia jest naprawdę doskonała. Jego zakup w tym dzieci w szkole, kierując się tym, że „nie jest to szkoda.”

klasyczna BRAVIS

Analogiem wyżej opisanym „Pronto” – to telefon „BRAVIS Classic”. Recenzje tego modelu są bardzo podobne do tych, które opisaliśmy powyżej. Różnica między telefonami polega tylko na tym, że „klasyczny” jest bardziej reprezentatywna niż „Pronto”, ponieważ ma ścisły projekt z prostymi krawędziami i nieco bardziej zaawansowanych funkcji. Koszt gadżetu jest również nieco wyższy – około 25 dolarów. Jest on dostępny w handlu i nadal być produkowane.

odkrycia

Co można powiedzieć o telefonach komórkowych „BRAVIS”? Sprzężenie zwrotne daliśmy powyżej niektórych z tych modeli, najlepiej jest opisać, jakie są. Reakcje nabywców powiedzieć przede wszystkim, dostępność urządzeń. W związku z tym, oczywiście, programiści dokonaniu wyboru segmentu prawo do konkurowania dla droższych klas, gdzie istnieją poważne firmy, to jest po prostu niemożliwe (albo bardzo trudne). Robi tak wielu rosyjskich producentów urządzeń mobilnych.

Drugi punkt – stabilność. Tak, urządzenie opracowane przez firmę „BRAVIS” naprawdę nie mają najbardziej zaawansowane funkcje, a ponadto nie może pochwalić się znaczącymi postaciami w kwestii wydajności. Ale są one zaprojektowane z naciskiem na stabilnej pracy. Jest to ważne, jeśli chcesz korzystać z urządzenia, a nie jako centrum rozrywki, jak i devaysa do wykonywania połączeń telefonicznych. Dlatego gadżety System jest w pełni zoptymalizowany dla bezawaryjnej pracy urządzenia i uznania regularnych zadań.

Wreszcie trzeci ważny czynnik – praktyczność. Wszystkie urządzenia są na rynku z obsługą dwóch kart SIM. Oznacza to, że nabywca daje możliwość jednoczesnej pracy z dwoma Starter Pack, korzystając z usług komunikacji i, powiedzmy, do mobilnego Internetu. Albo może to być po prostu różnych operatorów w celu zmniejszenia kosztów połączeń i wiadomości. A wszystko to – na tak przystępnej cenie!