681 Shares 3031 views

Telefon „Arka”: opinie, opisy i dane techniczne. Telefon "Arc" Benefit opinii M5

Aby kupić smartfon w jednym z salonów komunikacji komórkowej lub sklepu technologii cyfrowej – nie powoduje żadnego zaskoczenia dla przeciętnego rosyjskiego. Istnieje wiele supermarketów, sklepów, salonów i usługi internetowe, które są chętnie oferują wybór z ogromną liczbą nowoczesnych urządzeń mobilnych na każdy gust, kolor i, co najważniejsze, portmonetka, od prostych i tanich telefonów przyciskowe dla drogich ultra-cienkie i super smartphone.


Na rynku panuje idealny gadżet Konkurencja: ogromną liczbę producentów, różne systemy operacyjne, kreatywne rozwiązania projektowe do niezliczonej ilości akcesoriów i komponentów. Oczywiście, to nie może nie zadowolić klienta, ponieważ im więcej opcji, tym większa szansa, aby wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz.

producent

Zanim kupisz smartfona, kupujący tendencję do patrzenia na dwóch wskaźników: cena i jakość. Kryteria te są zwykle połączone w jeden wskaźnik – producent. Tak, to jest prowadzony przez firmę, do której jeden lub drugi gadżet, wiele odnoszą wartość produktów oferowanych do niej i specyfikacji.

Jak już wspomniano powyżej, nie ma stałej liczby smartfonów producentów. Te rosyjskie i chińskie i koreańskie i amerykańskie, a nawet brytyjskie firmy. Najbardziej oczywiście polegać na Korei i Stanach Zjednoczonych, które są reprezentowane przez dwóch największych firm w tej chwili – Samsung i Apple, odpowiednio. Produkty tych gigantów w dziedzinie urządzeń mobilnych są maksymalne popularne na całym świecie. Ich jakość jest niezaprzeczalna, ale dla większości Rosjan kupować mniej lub bardziej przyzwoity smartphone z tych marek – jest to poważne marnotrawstwo zasobów. A jak wiadomo, wiele z nich nie jest tak dużo, jak chcielibyśmy.

chińskie smartfony

Teraz rosyjski rynek ma tendencję do chińskich firm. Oferują one komórkowe są znacznie tańsze, a wiele osób uważa, że jest to bardzo negatywny wpływ na jakość. Jest to częściowo prawda, ale to można powiedzieć, że nie wszyscy chińscy producenci. Na przykład, nie tak dawno temu w rosyjskim sklepy i kawiarnie były smartfony z firmy „ARC” (angielski -. ARK). Opuścił firmę na naszym rynku w 2013 roku. Jest to na pewno powiedzieć, że każdy może sobie pozwolić na zakup telefonu „Arka”. Opinie klientów pozwalają bezpiecznie powiedzieć, że chiński producent różni się od swoich konkurentów na lepsze pod względem ceny i jakości. Zapoznanie się z produktami tej firmy ściślejszego. Jaki jest telefon „Arka”? , Cena, funkcje dostępne dla turystów – wszyscy będą rozpatrywane przez nas dalej.

tożsamość marki

„ARC” Firma produkuje nie tylko smartfony, ale także innych gadżetów i akcesoriów. Jednak najbardziej popularne produkty są nadal komórkowych. Linijka smartfony „ARC” jest kilka urządzeń, które różnią się od siebie na zewnątrz konstrukcji, wydajności i kosztów. Najpopularniejsze przedstawiciele firmy "ARC" to smartphone "Arc Benefit 12", "Ark Benefit M5" i "Arc Benefit M7".

Recenzje przeważającej liczbie właścicieli urządzeń są zredukowane do faktu, że są one doskonałe możliwości stosunkiem ceny do jakości, w których jakość jest wyraźnie lepsza cena. Ostatnia opcja, nawiasem mówiąc, jest bardzo, bardzo atrakcyjny, od 2 do 10 tysięcy rubli, w zależności od zakupionego modelu i funkcji, które ma. Kupować smartfona, można mieć prawie każdy sklep technologię cyfrowego lub wnętrza komórek.

Telefon „Arc M5 Benefit”: opinie i specyfikacji klienta

Pierwszy model, który uważamy za ten konkretny telefon. Nie będziemy opisywać długo, od razu do sedna.

Smartfon posiada system operacyjny Android 4.4, dwa gniazda na karty SIM i 5-calowy wyświetlacz IPS typu. 8-megapikselowy aparat fotograficzny, z przodu jest również dostępna – istnieją już 1,3 megapiksela. Pamięć telefonu jest 4 GB, ale jest slot na karty SD i pamięci RAM wynosi 512 MB. Akumulator ma pojemność 2000 mA / h, co wystarczyłoby do 7 godzin lub 4-5 godzin rozmowy z aktywnym urządzeniem z wykorzystaniem internetu 3G (niestety, 4G nie wspierany).

Patrząc na te opcje, można by pomyśleć, że telefon będzie kosztować około 10-12 tysięcy rubli, od cech bardzo przyzwoity. Ale nie było. Jego cena wynosi około 5 do 6 tysięcy rubli, w zależności od miejsca sprzedaży. Oczywiście, te opcje są do zakupu telefonu „Arc M5 Benefit”. Opinii na temat tego urządzenia potwierdza te słowa: większość użytkowników zostały spełnione, a urządzenie nie ulegnie zmianie. Jest to nowszy model z „ARC”.

Telefon „Arc Benefit 12”: opinie i specyfikacji klienta

Zaczynamy z ostrzeżeniem: w sklepie, gdy zapytać o to, czy jest to telefon z tego modelu w sprzedaży, można odpowiedzieć, że ten smartfon nie dzieje. Fakt, że często nie jest napisane „12” w nazwie i „I2”. Należy o tym pamiętać.

Pomówmy o samym telefonie, „Arka”. opinie klientów dają nam pewność, że urządzenie jest na pewno warto kupić. Wielu powie, że wygląda o wiele droższy niż jego cena, która waha się od 4,5 do 6 tys.

A teraz o cechach. System operacyjny – Android 4.4, dwóch kart SIM, a także 4,7-calowy wyświetlacz IPS (dla porównania – rozdzielczość jak Samsung Galaxy SIII). 13 megapikseli kamera tylna, przednie – 5 megapikseli. Pamięć wewnętrzna – 8GB RAM – 1GB. Akumulator ma pojemność 2000 mA / h, co wystarcza do Internetu i gier przez 3-4 godzin. Ustawić więcej niż imponująca, a to jest po prostu coś dla ceny. Opinie o telefonie „Arc Benefit 12” świadomie dać mu taką pochwałę: Jest, za co kupić.

"Arc Benefit M7"

I wreszcie ostatnie urządzenie w linii „korzyść” z „ARC”, który będziemy uczyć – to telefon „Arc Benefit M7 opinie o tym, możemy również wziąć pod uwagę fakt ten jest głównym wyznacznikiem jakości …

Najpierw porozmawiajmy o opinię szczęśliwych posiadaczy urządzenia, ponieważ wszyscy będą kupować tylko przez telefon, „Arka”, którego opinie zostawiła go dobre wrażenie. Podsumowujący reakcje klientów, można powiedzieć, być może, jeden lepiej telefon, żaden z właścicieli „Ark Benefit M7” jeszcze nie widziałem. Cena – od 6 do 7 tysięcy rubli, jakość odpowiada cenie na wszystkich 200%. Za co go tak kocha?

To proste: najnowszy Android 5.1, 5,5-calowy, wsparcie dla 4G LTE, bateria 2400 mA / h. Co więcej musi być szczęśliwy, jeśli taki nowoczesny, duży smartfon może „latać” w szybkim dostępem do Internetu, podczas rozładowywania dość długa i bolesna? Dodatkowo telefon jest wyposażony w tylnych i przednich komór 8 i 2 megapikseli, odpowiednio, i pamięć 8 GB i operacyjne do 1 GB. Być może jest to najlepsze rozwiązanie z tych, które można kupić za pieniądze.

Co jeszcze można oczekiwać od „Arka”?

Chińska firma nie stoi w miejscu i spocząć na laurach to wyraźnie nie zamierza. Nie tak dawno temu, okna salonów i sklepów, nowa gama modeli – „Łuk Impulse”. Telefony są znacznie droższe (oczywiście skala pozostałych członków „Arki”) – 8 do 10 tysięcy rubli. Brand new design, szeroki i kolorowy wyświetlacz, 4G LTE i imponująca ilość pamięci – to wszystko czeka na ciebie, jeśli zakup nowego telefonu, „Arka”. Recenzje pierwszych klientów w większości pozytywne, a wątpię, że będą one tak popularne jak uważaliśmy model nie jest konieczne.