781 Shares 6670 views

Jak zainstalować iTunes i rozpocząć korzystanie z programu: przewodnik dla „manekiny”

Co roku produkty Apple staje się coraz bardziej popularne. Konkretnie, iTunes został opracowany dla właścicieli technologii mody. Słyszeliśmy o nim wiele, ale w jaki sposób zainstalować i używać go później, niewiele wiemy.


Pierwszą rzeczą iTunes przyciąga uwagę – to stylowy i kolorowe, „pyszne” interfejs. Użyj to bardzo wygodne, ale według statystyk dla wszystkich użytkowników potrzebuje trochę czasu, aby przyzwyczaić się do programu. W rzeczywistości, iTunes – przeznaczony jest do współdzielenia plików między komputerem i iPod, iPhone i iPad. Ponadto program obsługuje funkcjonalność odtwarzacza multimedialnego.

Na początek przyjrzyjmy się w tym samym czasie, jak zainstalować iTunes. Przede wszystkim, chcesz, aby pobrać plik instalacyjny. Najlepiej jest wziąć go bezpośrednio z oficjalnej strony Apple – dzięki czemu są w 100% pewni skuteczności programu i system nie ulegnie ryzyko ataku wirusa. Można wybrać, aby otrzymywać najnowsze informacje i aktualności bezpośrednio do wiadomości e-mail. Pobieranie darmowe oprogramowanie.

Ponadto, postępując zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji, możemy wybrać gdzie i jak zainstalować iTunes. Najprawdopodobniej komputer poprosi o zgodę na zainstalowanie nowego oprogramowania. Krępuj się nie zgodzić – jeśli pobrany plik instalacyjny z oficjalnego źródła, nie stwarza żadnego zagrożenia.

W rzeczywistości, instalacja iTunes jest taka sama jak instalowania jakiegokolwiek innego oprogramowania. Zanim będzie można zacząć pracować z odtwarzacza multimedialnego, będzie trzeba także zgodzić się z warunkami umowy licencyjnej.

Innym popularnym pytanie: „W jaki sposób mogę zainstalować iTunes na wielu urządzeniach jednocześnie i zsynchronizować utworzonej biblioteki?” W rzeczywistości, aby zacząć go używać na wielu urządzeniach, istnieją pewne subtelności, które powinny być świadomy.

Więc przede wszystkim chcesz, przytrzymaj klawisz Shift, aby uruchomić program. System wyświetli komunikat z prośbą o wybranie istniejącej biblioteki lub utworzyć nową. musimy teraz jest opcją „Nowy”. Wtedy wszystko jest prosty: wymyślić nazwę i zapisać nowy plik w odpowiednim folderze. Po tym dodawanie interesujących nas są foldery i pliki utworzone w bibliotece. W przyszłości, aby przełączać się między różnymi bibliotekami multimediów może być taki sam sposób, w jaki kiedyś otworzyć iTunes, aby utworzyć nową. Mianowicie – otwarcie programu przytrzymując klawisz Shift. Jedyną różnicą jest to, że zamiast „Create” Przycisk ten należy nacisnąć kolejny „Wybierz”.

Wreszcie ostatni temat, który chcę podkreślić – instalowanie aplikacji za pośrednictwem iTunes. Prawdopodobnie dla właścicieli technologii Apple jest jednym z najbardziej palących problemów.

W rzeczywistości, wszystko jest znacznie prostsze niż się wydaje: koszty bezpośrednio wprowadzić numer karty kredytowej, która zostanie umorzone, a pieniądze wydane przez Ciebie w sklepie. Jednakże, jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy, nie można tego zrobić. Ogromna ilość gier i aplikacji w App Store, bezpłatnie można pobrać lub korzystać z wersji demo do przeglądu. Można zarejestrować kilka kont w razie potrzeby. Co to robi? Fakt, że niektóre pliki są dostępne, na przykład w Europie lub Ameryce, dla rosyjskich użytkowników mogą być zamknięte. Utworzyć dwa konta pozwoli rozwiązać ten problem łatwo i swobodnie pobierać muzykę, filmy i nagrania z całego świata.

Zorientowaliśmy się, jak zainstalować iTunes? Następnie witamy w świecie nieograniczonej zabawy i ciekawe!