397 Shares 6759 views

Co do „iPhone”, aby przywrócić wszystkie ustawienia bez hasła?

Wiele osób używa smartfonów pod nazwą „iPhone”. Te produkty Apple zdobył serca klientów. Wielofunkcyjny inteligentny telefon zadowolony z ich pracy i możliwości. Czasem trzeba myśleć o tym, jak „iPhone”, aby przywrócić wszystkie ustawienia. Co to zajmie? Jakie cechy procesu każdy użytkownik powinien wiedzieć? Aby zrozumieć wyzwania stwarzane żadnych trudności. pewne kroki trzeba wykonać. Wszystkie z nich są bardzo proste i jasne. Nawet początkujący będą w stanie poradzić sobie z nimi.


szkolenie

W rzeczywistości, wszystko jest łatwiejsze niż się wydaje. Chodzi o to, że operacja resetowania musi być prowadzone według określonych algorytmów. Ale zaleca się wykonanie kopii zapasowej danych przed wykonaniem procesu. Pomoże to w razie potrzeby zwrócić informacji użytkownika, jak również wszystkie uprzednio wykazywanych ustawienia.

Tworzenie kopii może być wykonana za pomocą programu iTunes lub iCloud. W pierwszym przypadku jest to niezbędne do korzystania z komputera, który nie jest bardzo wygodne. W drugiej proponowanej przejdź do sekcji „Ustawienia” – „iCloud” i tam wybierz „Backup”.

Co będzie dalej? Jak zresetować „iPhone” przed sprzedażą? I jak pozbyć się wcześniej zapisanych danych? Przekłada pomysłów w praktyce jest oferowana przez kilka metod.

O metodach unieszkodliwiania

Co to jest? Możliwości nowoczesnych gadżetów nigdy nie przestaje zadziwiać. Dlatego większość funkcji można aktywować jeden za daleko. Co do „iPhone”, aby przywrócić wszystkie ustawienia?

Obecnie oferowane następujące sposoby rozwiązania tego problemu:

 • pracować z gadżetu (ważne jest, aby zapamiętać hasło z iPhone);
 • używać iTunes;
 • Realizacja twardy reset.

Ale jeśli chcesz się pozbyć stałej treści, będą musiały działać trochę inaczej. Nawiasem mówiąc, niektóre ustawienia muszą być usuwane ręcznie. Na przykład, dane w przeglądarce. To powinno być zapamiętane przez każdego właściciela iPhone. Zwłaszcza, jeśli smartfon będzie sprzedawany.

Usuń hasło

Początkowo, ważne jest, aby zrozumieć, jak to jest metoda stosowana przez większość użytkowników. Co do „iPhone”, aby przywrócić wszystkie ustawienia? Pierwszym i najczęstszym rada – jest użycie standardowych funkcji gadżetu. Aby go użyć, należy pamiętać lub znać hasło z iPhone. Albo będzie musiał wybrać każdą inną metodę resetowania.

Instrukcje dla realizacji procesu jest następujący:

 1. Włącz iPhone. Pamiętaj, aby czekać aż do całkowitego pobrania z urządzenia mobilnego. Jeśli telefon nie włącza się, resetowanie podobny sposób mogą być zapomniane.
 2. Idź do „Ustawienia” – „Ogólne”.
 3. Kliknij na pozycję „Reset”.
 4. Wybierz z menu „Reset ustawienia i zawartość.” Można kliknąć przycisk „Reset All Settings”. Następnie przechowywane dane pozostaną nienaruszone.
 5. Kliknij ponownie na "Reset All Settings". Aby potwierdzić operację, należy wprowadzić hasło dostępu do urządzenia mobilnego.

Od tej chwili, to jest jasne, jak to jest możliwe, aby zresetować ustawienia na „iPhone 4” lub każdy inny. Ale, jak już wspomniano, metoda ta ma zastosowanie jedynie w przypadku, gdy dana osoba ma hasło do urządzenia. Jeśli nie, to jest proszony zrobić inaczej.

przez iTunes

Na przykład za pomocą specjalistycznej aplikacji dla urządzeń mobilnych o nazwie iTunes. Ten program jest o wiele łatwiej pracować z smartphone firmy Apple. Najważniejsze – aby wiedzieć, jak się zachować w danej sprawie.

Jak zresetować „iPhone”, jeśli nie pamiętasz hasła? Aby to zrobić, należy:

 1. Pobrać i zainstalować na swoim komputerze najnowszą wersję programu iTunes. Ważne jest, aby upewnić się, że jest on zgodny z smartphone.
 2. Włącz iPhone i uruchomić na PC odpowiedniej aplikacji.
 3. Za pomocą specjalnego przewodu podłączyć gadżet do komputera. Poczekaj chwilę – urządzenie zostanie ustalona w iTunes.
 4. Naciśnij, aby wybrać program „General”.
 5. Wybierz „Przywracanie iPhone”.
 6. Potwierdzić działanie przy użyciu Apple ID.

Teraz możemy tylko czekać. Po około 15-20 minut, można użyć absolutnie czyste urządzenia. Od tej chwili, to jest jasne, w jaki sposób zresetować „iPhone” do fabryki bez hasła.

O Hard Reset

Wszelkie nowoczesny smartfon ma możliwość wymuszenia restartu i zresetować do ustawień fabrycznych. Zazwyczaj proces ten nazywa Hard Reset. Niektórzy uważają, że to właśnie ta opcja jest idealna do resetowania ustawień iPhone.

Niestety, nie jest to przypadek. Chodzi o to, że „twarda rezet” w tych gadżetów – to tylko sposób na ponowne uruchomienie telefonu. I nic więcej. Metoda nie pozwala szybko i łatwo przywrócić. Niemniej jednak ważne jest, aby wiedzieć, w jaki sposób, jeśli jest to konieczne, aby uzyskać urządzenie działa ponownie. Na przykład, jeśli podczas stosowania jednej z metod wymienionych wcześniej powstały resetowania rozłączenia.

Hard Reset na „iPhone” w następujący sposób:

 1. Jednocześnie nacisnąć i przytrzymać przycisk „Home” i „tryb uśpienia”.
 2. Release wspomniana kombinacja po pojawieniu się logo firmy Apple.
 3. Poczekaj, aż urządzenie zostanie zresetowane.

Zazwyczaj ta opcja pozwala na ponowne uruchomienie telefonu, ale ustawienie to nie resetuje. A reszta smartfonów za pomocą twardy reset jest oferowana „cofnąć” systemu operacyjnego. O tej funkcji należy pamiętać każdego użytkownika. W związku z tym „Trudno rezet” nie pomaga odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób „iPhone”, aby przywrócić wszystkie ustawienia.

przeglądarka Safari

Poniższa porada odnosi się tylko do przeglądarek. Najczęściej w ramach danego programu jest przeznaczona Safari. Chodzi o to, że przed sprzedażą telefonu zaleca się, aby pozbyć się danych i ustawień w przeglądarce.

Sprawiają, że proponuje się stosowanie standardowych funkcji urządzenia mobilnego. Jak mogę zresetować ustawienia na „iPhone” bez hasła w odniesieniu do przeglądarki?

Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

 1. Aktywować i poczekać na iPhone / iPad jest w pełni załadowany.
 2. Idź do „Ustawienia” – „Safari”.
 3. Wybierz funkcje, których potrzebujesz tam. Na przykład, "Clear History" lub "Dodatki" – "Dane strony" – "Delete All".
 4. Poczekaj, aż operacja jest zakończona.

W rzeczywistości, nie wszystko jest tak trudne, jak się wydaje. Podobnie zaleca się, aby działać w trakcie pracy z dowolnej przeglądarki w telefonie. Dopiero po wyzerowaniu Safari te podstawowe ustawienia pozostaną niezmienione.

Podsumowanie i wnioski

Jakie wyniki mogą być wniesione na podstawie analizy informacji wcześniej? Jeśli użytkownik uważa, jako „iPhone”, aby przywrócić wszystkie ustawienia, konieczne jest:

 • znać hasło iPhone;
 • mieć dostęp do iTunes;
 • zapomnieć o procesie zwanym Twardy Reset;
 • wykonać kopię zapasową danych, na wszelki wypadek.

W rzeczywistości, wszystko jest łatwiejsze niż się wydaje. Aby wyczyścić całą smartfon jest zalecany do zbadania wszystkich możliwych reset. Są w „Ustawienia” – „Ogólne” – „Reset”. Oferuje kompletne produkty do czyszczenia telefonu. Na przykład, aby przeprowadzić reset fabryczny, „Home”.