653 Shares 5173 views

Optymalizacja, obserwacje i wnioski Freshman

Po raz pierwszy w moim życiu, z wyjątkiem „kolegów”, pobieranie muzyki i filmów. Mam w coś poważniejszego. i to jest artykułów seo optymalizacja.

Czas nie stoi w miejscu. Reklama w Internecie idzie, konieczne było stworzenie strony internetowej.
Jako nowicjusz w wszystko, ale społecznego. Sieci, musiałem nauczyć się wszystkiego. Począwszy od Xcel, Word, Paint. Jednym z nich był na tyle – będzie straszyć każdy przegrany. Ale nie jestem łatwo przestraszyć. Oto moje wnioski doświadczenia i obserwacje, które mam nadzieję pomogą Ci nie uczynić moje błędy.

Wybrałem pierwszy dostępny szablon przeszukiwania i zaskakująco szybkie i łatwe, że to nakalyakal. Rada nie jest w pośpiechu, aby uruchomić projekt, pereprobuyte kilka gospodarzem i nie spiesz się do przodu, pozostawiając że albo, dla dalszego udoskonalenia. Następnie zgubić w ogóle, i będzie musiał przeglądać i edytować wszystkie naraz.
Szablon powinien być wybrany jeden, który nie wiele, ponieważ witryna nie zrobić dla siebie! Sieć powinna być postrzegana w takich projektach. Nie zachęcam do kopiowania, ale uczyć się z doświadczeń wszystko to jest warte. Ponadto, jest to przydatne do badania doświadczeń innych na forum.
Pierwszym problemem, wstawanie przed sobą – to skąd wziąć treści? Jeśli obraz mniej lub bardziej wyraźne, a następnie z tekstami rury. Wtedy wiesz, że muszą być oryginalne i dlatego nie powinno być nadergat treści kogoś innego, albo wykluczyć z wyszukiwania. Yandex jest ścisłe w tej sprawie. Najlepiej napisać sam program Mikrosoft Słowo pomoże z gramatyki i interpunkcji. Kolejne teksty muszą być czytelne, tzn stylistycznie i odpowiednio urządzone.
Ale jeśli nie można zrobić artykuły jakości zapisu, można użyć rewrite, przedstawiając artykuł obcego.
Ale z kilku próbach ty – dobrze udało. Na miejscu jest już prawie gotowy. Chciałbym zobaczyć go jak najszybciej w wyszukiwaniu. Ale tak, tut- coś ty i będą rozczarowani.
Twoje teksty – oczywiście dobre. Jesteś tak dużo pracy, nerwów i cierpliwości spędził wszystkie te Wordy i Xceli. I okazuje się, wszystko trzeba go przerobić. Można nawet powiedzieć, nieznacznie pogorszyć.
Po czym wszystkie teksty muszą cieszyć się nie tylko czytelników, ale również roboty. W przeciwnym razie, jaki jest sens piękna prezentacji i dokładności aforyzmów? Jeśli nikt nie widzi.
Bo promocja jest nazywany „optymalizacja” To poszukiwanie optimum między wyrobem i piękno jego przydatności dla robotów indeksujących. Aw przeciwnym kierunku jest prawdą, że nie ma sensu, z faktu, że Twoja strona będzie w zasięgu wzroku, ale nikt nie chce tam pozostać długo.
Wcześniej problem ten jest rozwiązany łatwo, część tekstów pisanych specjalnie dla robotów, w tym samym kolorze jak tło. Ludzie nie widzieli te teksty, a ich nie drażnić.
Teraz większość robotów nauczyli się rozpoznawać te sztuczki i ukarać zbyt przebiegły optymalizacją. Musimy przenieść wiele mózgów do navstavlyat w tekście, jak wiele słów kluczowych, jak to możliwe, ale jeszcze nie używając synonimów. Spróbuj z tak niskim stopniem wolności nie iskaverkat tekstu. Moje serce krwawi, gdy trzeba pisać, zamiast „mistrz wie, co robić”, „Master of remontu i dekoracji mieszkań, wie, co robić.” Ale społeczność internetowa na takie znane i nie jest już chory.
Idealnie, jest to sprzeczność między rymu i sensu. Ale nie było – Puszkin. Być może nie są tak utalentowani copywriterów, którzy mogą stworzyć komunikat, który był równie dobry dla ludzi i dla wyszukiwarek.
Teraz już rozumiem, jak cenne dobry artykuł!
pielęgnować swoją pracę i swoje odkrycia. A tydzień – dwa, stoi na miejscu. Choć Yandex nie indeksować go. Po indeksowania prawa autorskie będą widoczne. Teraz możesz publikować katalog wspieranie promocji witryny.
Podczas publikowania do indeksacji artykułu można ukraść i publikowania, a ty jako początkujący, podejrzenie o plagiat. I jak pisałem wyżej, Yandex surowo ukarana za plagiat.
W następnym artykule opiszę ich próby do postępu i jakie są pułapki my (niedoświadczony) spodziewa się po drodze!
Bądź ostrożny, a co najważniejsze nie spieszyć. Wszystkie takie same, wyszukiwarki naprawdę nie sprzyjają nowych witryn.
Dobrze, że to wszystko, co chciałem powiedzieć. Nie jest jasne, poprosić Yandex!