354 Shares 9065 views

Website Promotion Artykuły

SEO optymalizacja eksperci często korzystają z tej metody promocji i uważają, że jedną z najbardziej produktywny w promocji zasobów informacyjnych – miejsc z przydatnych informacji dla ludzi, a nie stworzone właśnie przez wzgląd na wyciskania pieniędzy z sieci, aby płacić za kliknięcia.


Mechanizm promocji witryn artykułami jest umieszczenie artykułów na innych witrynach promowane obiektowi i załączników w nich od jednego do trzech „ubrane” w anchor text linków prowadzących do witryny.

Dlaczego stron artykuł promować tak popularne?
Ponieważ ten rodzaj promocji pomaga uzyskać obu rodzajów ruchu przychodzącego do witryny – a ruchu z wyszukiwarki zasobu, który publikuje artykuł.

Po pierwsze. Wyszukiwarki miłości linków z artykułów zamieszczonych w zasobach tematycznych i, oczywiście, jest brana pod uwagę, gdy ranking witryny.

Po drugie. Link do artykułu tematycznego w popularnym zasobów doprowadzi do odwiedzających witrynę tak długo jak licznik nie przechylił szalę, t. E. Na zawsze.

Na jakich warunkach są umieszczone artykuł?
Najczęściej, wyrób może być umieszczony za pieniądze lub w zamian za artykule opublikowanym na swojej stronie. W sieci istnieją również środki, które akceptują artykuły za darmo, ale trzeba być ostrożnym – sprawdzić, w jakim stopniu będą pomocne w promowaniu takich miejsc.

Jeżeli wykonanie tych miejscach, takich jak TCI i PR, będzie poniżej swój sposób, to nie ma sensu, aby dać ten artykuł zasobów. Również na wolnych miejsc zaakceptować artykuły mogą być zakaz indeksowania linków przez wyszukiwarki.

. Oznacza to, że aby uzyskać wynik artykułów promocyjnych w całość powinna mieć kilka elementów:
1. Twój artykuł powinien być w temacie i odpowiednio zoptymalizowany;
2. Należy pisać artykuły tylko na sprawdzonych środków.

Jedną ważną cechą tekstu promocyjnego strona
W swoim ruchu na szczyty wyników wyszukiwania poprzez umieszczenie tekstu, trzeba będzie wiele artykułów. Para w takich ilościach, że nie są one na życie samego zapisu. Kiedy wystąpi ten problem, trzeba pomocy.

Zadbaj o wszystkich trzech składników wydając minimum czasu, nerwów i złożone w wyznaczonym budżecie na promocję można korzystając z usług jednej z wymian umieszczonych artykułów.

Wymiany te pozwalają web-master nazywany jest „wolną rękę” i zwolnić więcej czasu, aby zająć się innymi kwestiami dotyczącymi swojej stronie, ale będzie to warte swojej ceny.

Promocja witryny Artykuły – kosztowna sprawa, ale bardzo skuteczne. Wielu SEO użyć tej metody promowania witryn.