217 Shares 6860 views

Jak kupować linki: trochę teorii

Jeśli zdecydujesz się promować swoją stronę siebie, wtedy prędzej czy później mają do czynienia z zakupem linki. promocja zasobów jest możliwe przy pomocy odwiecznych powiązań i tymczasowe.


Zakup wiecznych linki

Wieczne linki kupisz pozornie na zawsze. Ale tu pojęcie „na zawsze” – jest dość względne, ponieważ kupiłem link będzie żyć tylko do momentu, gdy nie jest zasobem, z którego je nabył.

Średnio wieczne powiązań około 9 miesięcy. Niestety, pod koniec tego okresu, około 30% miejsc, które ich usług, są filtrowane przez wyszukiwarki. Po tym wszystkim, webmaster może zapomnieć o przedłużeniu hosting lub domenę, a projekty są blokowane. Oczywiście, znikają i linki związane z tymi zasobami.

Przed bardziej szczegółowym rozważeniu tematu „jak kupować linki”, trochę głębiej w teorii. Główną zaletą wiecznego odsyłającego wynika, że, w przeciwieństwie do czasu, wyglądają bardziej naturalnie. linki tymczasowe będą wyświetlane przez bloki przy użyciu skryptu, a nie być zawsze wyświetlane podczas ładowania stron. Efekt ten nazywany jest „migające” linki. W prostych słowach, bot wyszukiwarki podczas pierwszej wizyty na stronie zobaczyć link i następnym razem to już nie jest wykrywany.

Migające linków jako narzędzie promocyjne jest bardzo szkodliwe. Po tym wszystkim, pokazują wyszukiwarek, które zostały zakupione. Odwieczne linki nie znikają i są zawsze tam, gdzie je umieścić webmastera.

Wieczne linki dać większą wagę do zasobu w porównaniu z czasem. Ponadto ważną zaletą jest ich lokalizacja. Są one umieszczone albo w „ciele” dokumentu, lub w treści projektu.


Jak kupić linki

Dla tych celów, nie są wieczne wymiany linków. Rozważmy podstawowe.

GoGetLinks – jeden z najwyższej jakości i najbardziej popularnych na świecie. Na giełdzie jest ponad 30 tysięcy projektów wysokiej rozdzielczości.. Uzyskać niezbędne linki będzie łatwe, ponieważ są one podzielone na kategorie. Koszt wiecznych linków waha się od 2 do 7 dolarów. Istnieje wiele droższe, ale to niepotrzebne wydatki. Webmasterzy polecić tę wymianę na promocję w Yandex.

Rotapost – nie mniej znany wymiany odnośnik. Ceny są tu niższe niż w GoGetLinks zresztą przyjęte nowe miejsca. Liczba miejsc na pewno docenią. Ta wymiana webmasterów zalecany do promocji w Google.

Miralinks – Wymiana artykułów z obecności odwiecznych powiązań (w przypadku promocji unikalnym miejscu zawartości). Przede wszystkim, trzeba napisać dobry artykuł, włóż do niej maksymalnie trzy linki projektu i wysłać żądanie dla wybranego zasobu. Następnie moderator sprawdzi i opublikować go, jeśli mu się podoba. Dlatego, aby zrozumieć w jaki sposób kupić linki i płacąc 5-7 dolarów, masz felietonu o maksymalnie trzy linki do swojego projektu.

Pr.Sape – jeden z największych w sieci. Kupowanie linków w Sape ma szereg zalet :. 400 tysięcy zasobów w bazie danych, możliwe jest zautomatyzowanie pracy (trzeba ustawić filtry za pomocą parametrów tiki, Pr, poziom domena zagnieżdżenia stron, itd.), System trwa „zero” zasobów.

No i tu dochodzimy do końca. Mamy nadzieję, że ten artykuł będzie interesujące dla użytkowników, którzy zdecydowali się nauczyć ogólne informacje jak kupić linki.