332 Shares 8001 views

Promocja internetowa / Blog

Blog stworzony, a czytelnicy nie są przestrzegane? Naturalnie, ponieważ wzrost napływu użytkowników potrzeba do tego bloga jak reklamować! Dobrym sposobem na promowanie swojej rejestracji to portal do artykułu katalogów.


Sposób ten jest korzystny ze względu na fakt, że:
Link do bloga zostaną umieszczone w środku tekstu, zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Yandex, w tym samym lub Google. Oczywiście, gdy ten artykuł został napisany poprawnie, z właściwych słów kluczowych z odpowiednich ustępów rasstonovki, i tak dalej ..

a href = "http://seo-ng.net/seo-statiy/more/chto-takoe-seo-statja-i-kak-pravilno-ejo-napisat.html" target = "_ blank"> wysoka jakość artykuł dostarczy dodatkowy napływ nowych użytkowników, recenzje produktów i komentarze na swoim blogu to dobry wpływ na dalszą promocję.

Poprawnie napisane unikalizirovannaya, artykuł ma kilka zapytań o niskiej częstotliwości, istotne tematy. Najlepiej jest przeznaczyć im specjalną czcionką (silny przejdź b).

Nie zapomnij o poddziałów (H1-H3), w tym kluczowych dla promocji.

Link do bloga powinna być promowana na temat tego artykułu.

W artykule jest napisane. Gdzie wysłać go teraz?

Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl pierwsze – to, oczywiście, Internet-forum. Powinien pasować do tematu notatki lub możliwym wysokim ryzykiem dla zbanowany na tym forum delegowania spamu. Jak zawsze, patrzymy na forum miał dobre osiągi TIC Yandex i PR Google, która zapewnia przepływ tych wskaźników i ciebie. Duża liczba turystów przebywających na forum internetowej – to jest konieczne. Dlaczego umieścić materiały w których nikt nie czyta?

Dalsze istnieją specjalne wymiana na sprzedaż / zakup terenów dla artykułów na stronach internetowych.

Trzecie miejsce jedzie do miejsc, które pozwalają dodawać artykułów zwolnionych środowiska w domu. To jest inny web-zasobów, czasopisma, różnych miejscach, gdzie użytkownicy komunikują.

A ostatnie – promocja witryny, Internet-tereny do budowy stosunków społecznych między ludźmi. Umieść artykuł na portalach społecznościowych (VKontakte, Facebook, itd.), Który odwiedził codziennie przez miliony ludzi. Jeśli artykuł jest ciekawy, niektórzy czytelnicy na pewno odwiedzić witrynę!

Bardzo ważnym punktem – nie pisać notatkę odjechać na giełdach, witryn reklam lub programów społecznych w ich portalu. Boty do plagiatu może być karane przez obniżenie swojego bloga w wynikach wyszukiwania lub wyeliminować je z poszukiwań. Ponieważ niektóre z tych stron lub całej strony jest całkowicie stracił z procesu automatycznego przeszukiwacza stron w witrynie poszukiwanie robot – indeksowania.

Szczególną uwagę należy zwrócić na wskaźnikach stron internetowych, na których chcesz umieścić swój artykuł. Przede wszystkim – to TIC oraz strony PR, liczba stron indeksowanych w wyszukiwarkach Yandex i Google, zasoby obecności, Umieszczenie reklamy na stronie dawcy, etc.

Jak powiedziałem przed wprowadzeniem wyrobu do umieszczenia powinien być całkowicie wyjątkowy. Jeśli jesteś zły „własne pióro,” konieczne jest, aby zwrócić się do specjalistów. Powinny one wyglądać w wyspecjalizowanych rynków dla sprzedaży treści, takich jak :. Etxt, advego itd. Nie można zrobić, aby ceny, określić liczbę znaków, a termin dostawy przedmiotu zamówienia. Jest to bardzo wygodne i nie zajmuje dużo czasu.

Przy wyborze należy zwrócić szczególną uwagę wykonawczy kiedy został nagrany, spojrzeć na jego reputacji w systemie, ile pozytywnych i negatywnych opinii, doświadczeń. Po tych wszystkich manipulacji – upewnić się znaleźć sprawców, które będą spełniać swoje zamówienie na czas i z wysokim procentem wyjątkowości.

Ci sukces promocja