589 Shares 7493 views

Vic – jest to główny sposób promowania SEO

Jakościowa analiza terenu – pierwszy krok na drodze do udanej promocji. Szczególnie ważne jest, aby monitorować optymalizację SEO, to znaczy, jak zasób widzi wyszukiwarek Google i Yandex. Pozwoli to ustalić, jak szybko znajdzie i będzie znaleźć nawet potencjalnych odwiedzających.

Analizować działalność serwisu jest możliwe za pomocą określonych wskaźników. Z jednej strony, pokazują one programista, jak skuteczne jego życie, az drugiej – do określenia tego samego systemu, w jakiej kolejności na pozycjonowanie witryny i jaka jest jego znaczenie. Czy Google odpowiedzialny za tę funkcję algorytmu PageRank w Yandex samym indeksie jest ważony indeks powołując (VIC).

Niech nam w końcu, i starają się zrozumieć, że to wpływa i jak z niego korzystać, aby podnieść witryny w najpopularniejszych zapytań.

Trochę historii

Vic – nowoczesna koncepcja, która pojawiła się stosunkowo niedawno i nie jest używany przez wszystkich specjalistów. I na próżno, bo wpadł na skrajnej konieczności. Wcześniej, w pierwszych dniach wyszukiwarek takich jak Yandex, a nie było mowy o promowanie witryny jako poszukiwanie było proste, a wśród małej liczby stron łatwo było znaleźć informacje według słów kluczowych. Im większy internetowa stała, tym trudniej jest znaleźć żądany plik, ponieważ informacje te nie zostały zweryfikowane, niektóre nie odpowiadają przedmiotu, podczas gdy inne nie były wiarygodne.

Dlatego istnieje potrzeba niektórych filtrów, sortuje nieautorytatywnych stron i zwiększenia widoczności tych, które są bardziej zgodne z zapotrzebowaniem. Mówimy o rankingu i to jest bardzo ważne w promowaniu koncepcji SEO jako znaczenie.

Trafność strona

Definicja ta jest odpowiedzialna za umieszczeniem terenu w dużej hierarchii sieci World Wide Web. Jeśli witryna ma semantyczny rdzeń, pełnia piśmienny i unikalny tekst, pliki multimedialne, równomierne rozmieszczenie słów kluczowych w całej strukturze, rangi wyszukiwarki IT w pierwszych liniach zapytań. Jak go zdefiniować? Sum (upraszczając) główne wskaźniki znaczenie, a otrzymasz Vic witrynie:

  • gęstość słów kluczowych – mniej niż 5% z kluczami w tekście – system nie może rozpoznać stronę, a znacznie więcej niż 5% – do filtrowania to jak sztucznie stworzone.
  • Położenie przycisków w tekście – dają większe kluczowych wyników w pasku tytułowym i megategah, na początku tego artykułu, ale nie w pierwszym zdaniu.
  • Synonimy i formy słowne – im więcej materiału tekst dostosowane do przeciętnego użytkownika, tym bardziej prawdopodobne, że strona pojawi się w górnym zapytania.
  • Popularność i wiarygodność zasobu – im więcej gospodarze link do witryny, tym większa waga i cytat.

Wpływ na znaczenie vic

Oczywiście, vic witryna nie jest tak proste, miary, i to nie tylko składa się z sumy powyższych czynników. Nie zawsze strona, która otwiera temat najpełniejsze zapytanie ma wystarczającą ilość linków do innych zasobów i dostosowane do normalnych tekstach użytkowników, które wpadają w Najczęstsze zapytania Yandex i Google. To wszystko zależy również od miejsca, które, o której mowa, – czy ten zasób jest wystarczająco miarodajne? Vic bierze to pod uwagę i pomaga tworzyć tylko jakości masy referencyjnej, a nie tylko ilościowy.

indeks tematyczny i ważona

Przez liczbę słowa. Istnieją dwa rodzaje wskaźników cytowań. Indeks tematyczny – to liczba linków lub hostów skierowanymi do zasobu. To determinuje ciężar miejscu. Na indeks tematyczny nie wpływa linki do forów, blogów, darmowy hosting i innych zasobów, gdzie każdy może zamieścić informacje o swojej stronie. Nawiasem mówiąc, jeśli link jest dostępny na stronie internetowej dawcy (czyli podobny temat), to przyniesie Ci więcej niż pięć linków do zasobów inny kierunek.

CIT w dużej mierze decyduje o lokalizacji danej witryny w rankingu, więc eksperci nie często używać Vic. Jest to bardziej złożony wskaźnik jakości, który uwzględnia nie tylko liczbę masy referencyjnej, ale ciężar władzy powołując podstawy. Ponadto vic – bardziej dokładny współczynnik gdyż uwzględnia nie tylko jako miejsce waga CIT, a każda strona osobno.

Vic, którego definicja jest podobna do podobnych usług od Google – PageRank, bierze także pod uwagę tematykę wszystkich stron (im bliżej, tym większa na rysunku), udział każdego linku i więcej.

Jak określić ofiarę i wpływać na niego

Niestety, ze względu na częste sztucznego owinąć wskaźnik ten Yandex zamknął je od publicznego dostępu, a teraz spójrz na masę miejscu może być tylko jako całość, korzystając z tematyczny indeks cytowań do panelu webmasterów.

Pomimo tego, że ofiara – weź to pod uwagę, gdy ranking stron indeksu, tylko teraz nie widzę.

Jednakże, w celu zwiększenia swojego udziału z listy, aby dostać się w górę zapytań, należy najpierw zbudować masę jakość więzów na renomowanych witryn. I to może być dokonana jedynie przez odpowiednio napełniania unikalne, ciekawe, istotne i wiarygodne treści. Ci sukces promocja!