231 Shares 1132 views

Przepisz zamówić

Członkowie wielu miejscach często mają wspólne zainteresowania: oni szukają tej samej lub podobnej informacji w sieci. Na przykład może to być informacje lub dowody naukowe (medyczne, prawne, artykuły historyczne, i tak dalej).

W niektórych przypadkach, przepisywanie?

Dla wszystkich podobieństwa treści niemal wszystkich tekstów (za małymi wyjątkami procentowych) są unikatowe. To nie jest po prostu kopią siebie jako środek do tworzenia kopii zapasowych, nie dozwolonym przez wyszukiwarki. Nieunikalne teksty są bezużyteczne z punktu widzenia promocji, ponieważ nie wchodzą w najważniejszych wyszukiwarkach i nie zostaną podjęte, aby rozkręcić zasobów nowych użytkowników.

Jak są takie teksty – w podobny sposób, ale inny kształt? To przepisać na zamówienie. Nie we wszystkich przypadkach w odniesieniu do zawartości witryny wymaga copywriting, w niektórych przypadkach może być z powodzeniem zastąpione przez wysokiej jakości przepisywania. Jest to zupełnie normalne i skuteczne praktyki. Grzebanie z materiałem źródłowym przy zachowaniu pierwotnego znaczenia jest bardzo dobrym rozwiązaniem do tworzenia unikalnych materiałów internetowych dla witryn.

Najczęściej poddawane przepisać materiałów prasowych, informacyjnych, opisowy, rzadko – sprzedaży tekstów i obrazów. Główne zalety to przepisanie na zamówienie – jest znacznie niższa cena niż copywriting. Jakość materiałów jednocześnie bardzo wysoki, wyjątkowość nie cierpieć.

Przepisać na zamówienie: gdzie znaleźć dobrych wykonawców

Zamówienie możliwe przepisanie na rynkach copywriting, od freelancerów, specjalne agencje lub poszczególnych zasobów, oferując podobne usługi. Ich koszt waha się znacznie w zależności od wielu czynników. Im bardziej profesjonalnych i doświadczonych pisarzy są brane do wykonania, tym wyższe stawki są ustawione do pracy.

Zamówienie przepisać na zamówienie, na przykład, może być na miejscu – projekt jest z powodzeniem rozwija się w sieci od ponad dwóch lat, którego publiczność ponad milion czytelników tygodniowo.

Jaki rodzaj przepisywanie lepiej

Możliwe jest wykonywanie przepisywania przez maszyny: za pomocą specjalnych programów – synonymizer. zmienić ich treść, jakość którego wyjście jest dość niska. W takim przypadku, aby uzyskać odpowiedni materiał wiążący jest ręczne poprawek.

Taki sposób przepisywanie pod względem jakości nie można porównywać z ręcznego kopiowania tekstu, ale pozwala pracować znacznie szybciej. oprogramowanie do przetwarzania tekstów zwykle jest dozwolone wyłącznie za zgodą klienta i jest tańsza niż w podręczniku. Obecnie bardzo niewielu właścicieli witryn uciekają się do przepisywania maszynę, ponieważ wyszukiwarki na jakość tekstu jest dość wymagający, a teksty te nie mogą odzwierciedlać je. W tym przypadku istnieje ryzyko, aby uzyskać „czarny kod”.

Ile to przepisać?

Cena ustalana jest indywidualnie przez autora. Wymiany można znaleźć w ofercie w cenie 1-2 $ za tysiąc znaków, za autorytatywne stawek agencyjnych wyższe – około $ 6-10. Koszt usługi zależy nie tylko od profesjonalizmu artysty, ale także od charakteru i stopnia skomplikowania tekstu.

Wykonaj jakość przepisywanie nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Od artysty, nie wymaga mniej umiejętności, umiejętności, zdolność do wyrażania myśli i podawania materiału zgodnie z wymaganiami stylistycznych niż podczas wykonywania pełnego copywriting.

Przepisz prace na zlecenie obejmuje kilka odmian. Po pierwsze – jest źródłem jednego klienta, drugi – z wielu źródeł, informacje, które muszą być połączone i skompresowane do określonej kwoty, trzeci – bez władzy, kiedy zakłada się niezależny pisarz danych wyszukiwania na piśmie. Zazwyczaj koszt pracy, w zależności od typu różni się nieznacznie.