185 Shares 9430 views

Unikalne treści na stronie: A czy chcesz?

Jeśli chodzi o promowanie stron internetowych w wyszukiwarkach wszystkich walczących ze sobą zaczynają mówić o dominacji unikalną treścią. Ale pozwól mi zapytać, w jaki sposób można uzyskać unikalne treści na swojej stronie internetowej na tematy techniczne? Czy prawa fizyki, które są już zawarte w podręcznikach. Są to warunki techniczne, definicje, które są zarejestrowane w słownikach technicznych. A przy tym wszystkim I, który jest gotowy do prowadzenia własnego bloga. Okazuje się, że gdybym nie urodził się na początku lat 80-tych, a przed pierwszym rekordzie na swojej stronie internetowej prawa Newtona, I że nie świecą?
W przypadku witryn z wiadomościami zawsze mieć możliwość porozmawiania o nowościach w ich własnych słów. To jest prawda i jak powiedział i unikalne treści do jego zasobu warunkiem. O sztuce przekształcania myśli innych na własną rękę nie ma wystarczająco dużo materiału w sieci, które są szczegółowo badane możliwość przepisywania tekstów i zasady, aby zapewnić przyjazną wyszukiwarkom relacje.
Ale co sprawia, że witryny z zagadnień technicznych? Przedstawić złotą zasadę mechaniki własnymi słowami – jest, jak to było, że tak powiem na miękkie, głupie. Albo na przykład uwzględniać internetowych sklepów sprzedających sprzęt gospodarstwa domowego. Wszystkie one są jak zawartość bliźniaki. Nie jest możliwe opisanie odkurzacza 100 razy inny lovami za które wyróżniać. No, oczywiście, można popadać w skrajności i ponapridumyvali różne dziwne nazwy dla typowych urządzeń gospodarstwa domowego. Ale wtedy bardziej prawdopodobne kupujący będą uciekać od ciebie jak wariat.
Pozostaje rozsądny wniosek, że unikalne treści dla strony z motywów artystycznych – jest niezachwiana podstawą podstaw. Ale dla techników i sprzedawców tego kryterium jest raczej życzeniem niż wymóg.
Co zatem wyróżniać. Opcje wystarczy.

  1. Geolokalizacja. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą śrubokręty tylko w swojej dziedzinie, to wystarczy, aby wyjaśnić tę kwestię, wyszukiwarek i dźwięk bezpośrednio na stronie.
  2. Łatwa nawigacja. Jeśli dana osoba jest wygodny warto korzystać z zasobów, to nie jest jeszcze czas, to wraca, to z pewnością zostanie zauważone i docenione przez wyszukiwarki.
  3. Kontakt z nami. Jeśli zasób jest wystarczająco interesująca, użytkownicy będą bardziej skłonni do ich opinii na jej temat. Przy okazji nie zapomnij dać im taką możliwość. I to jest również pewne kryteria jakości.
  4. Word of mouth. Odniesienie zasobów w sieciach społecznościowych i forach Oczywiście łatwo podrobione, ale gwiazdy pop Istnieje powszechne wyrażenie „lepiej jest mówić źle niż milczenie.” Jeśli spojrzymy na muzyce pop, skandale i rozmowy są często jedyną rzeczą, która odróżnia od siebie blondyna.
  5. Wyjątkowa usługa. Wszelkiego rodzaju kalkulatorów kredytowych, które pozwolą odwiedzającym forum dokonać prostego obliczenia jest korzystny dla tej strony tłumu bliźniaków. Wdrożenie jest proste – wspaniały efekt.

ustawić opcje promocyjne. Unikalne treści na stronie jest ładny, ale nie ma potrzeby rozwodzić się nad nim. W końcu wszyscy jesteśmy z Tobą tylko w gazecie SERP o tej samej treści w różnych miejscach. Sam autor, i karmione dużo zasobów do niego. Czasami wydaje się, że wystarczy skopiować materiały ze środków zagranicznych do wydawania im piękniejsze i dostać się na górę wyszukiwarek. Ale taka optymalizacja byłoby naruszeniem praw autorskich, prawda?