611 Shares 6303 views

Dlaczego Promocja internetowa „utknęły”?

„Pereperchili” wnioski o miejscu
Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, indeksowanie stron. Skopiuj i wklej go w polu wyszukiwania Google i Yandex. Jeśli wyszukiwarka nie „widzi” strony, nie jest powodem do radości. Tak, to byłoby pessimizatsii ekstradycja, zamiast poważnych sankcji, z których bardzo trudno się wydostać. Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że strony optymalizacji wyszukiwarek spowalniane przez perespama dowolnej ich ponownej optymalizacji zawartości.
Skłamię, co do zasady, charakteryzujący się upadkiem pozycjach po aktualizacji tekstu. Najmniejsza zmiana form słownych zwraca stronę do swoich dawnych pozycji w SERP. Powiedzmy, zastąpienie oryginalnego „promocja” na „stronie internetowej promocji” i wniosków pośrednich. Najciekawszą rzeczą, która może „prosest” tylko jeden wniosek. Wszyscy inni pozostają na swoich miejscach. W tym przypadku należy sprawdzić tekst, aby przespać. Jest to bardzo przydatna rookee.ru serwis. Sprawdzanie z niego jasno pokazuje nadmiar lub niedobór kluczowych żądań. Możliwe jest wystarczająco zmniejszyć liczbę bezpośrednich wjazdów, zachowując starą promowaną przez gęstość słów.
Ponowną optymalizację treści lub nienaturalny
Strona jest również w poszukiwaniach, ale na nim zwisa grupę zapytaniami. Często powiązanych zapytań rozpoznaje zupełnie inną stronę. Po prostu poprzez zastąpienie końcówki nie są już wystarczająco. Być może trzeba przepisać jakość lub nawet pisząc artykuł od zera. Potrzebujesz dobrego tekstu reklamowego, z wystąpień słowa takie jak „kup”, „Gdzie kupić”, „sprzedać”. Liczba przejść dla mniejszym zapotrzebowaniem częstotliwości znacząco wzrośnie.
Idealnie, rozwój terenów przewiduje dystrybucji treści w sekcji jeszcze na etapie projektowania. Oznacza to, że w ramach każdej z usług, każda grupa produktów jest alokowana własną stronę. W praktyce wszystko jest inaczej. Po pierwsze, zrobić „szkielet” – standardowy puste od głównej, na odcinku produkty, na stronie kontaktowej. Po podpisaniu aktu przyjmowania i przekazywania miejscu sporządzonego i zatwierdzonego listę żądań. I tylko wtedy optymalizator wpakować kluczowych żądań do najbardziej odpowiednich stron, lub tworzyć nowe. Wynik może być zupełnie różne wnioski na tej samej stronie. Ale jeśli specjalista pracuje w starym stylu, a zabrany przez silne tagów em, kary za ponowną optymalizację witryny pod warunkiem.
Jak uniknąć filtrów i będzie leżeć na ich ponownej optymalizacji?
Płatny do treści najwięcej uwagi. Nie kopiowanie: fraza więcej niż trzy słowa w wierszu, zapożyczone z czyjejś strony jest uważana za plagiat. Każdy artykuł powinien mieć pomysł. Tekst składa się z „woda” jest rozpoznawany przez wyszukiwarki nienaturalnych. Konieczne jest dostosowanie gęstości kluczowych pozycji, koncentrując się na konkurentów. Usuń promowanej pytania, jeśli istnieje zbyt wiele tytułów i podtytułów. Jeśli traci sens, konieczne jest zastąpienie ich synonimy.
Nawiasem mówiąc, ponowna optymalizacja może być, nawet jeśli całkowita gęstość słów kluczowych jest optymalne zapytania. Proste zwroty są zbyt często używane. Aby wydostać się z filtra jest wystarczająca do „rozcieńczyć” na wniosek jakiegokolwiek wyrazu. Na przykład, zamiast „promocja stron” write „promocja promocja i strony internetowej.” Tag silny, em, b, i w tekście powinna wynosić co najmniej – jeden lub dwa na stronę. Lepsze i odmawiają w ogóle od nich. Teraz prześledzić wyraźną tendencję do podejścia tekst ożywioną rozmowę.
Wreszcie, należy sprawdzić wszystkie teksty w umiejętności. Pozwoli to zwiększyć wiarygodność witryny jako osób wchodzących na stronę, oraz w wyszukiwarkach. Co do zasady, takiej prostej czynności, które jest w stanie wykonać nawet neprodvinutye użytkownika, wystarczy, aby przywrócić teren do najwyższych pozycjach.
Przy kopiowaniu materiału obowiązkowy aktywny link do artykułu.