421 Shares 7207 views

„Konopie” – smaczne sałatki i prosty

„Konopie” – sałatka, która zachwyci dowolnego członka rodziny lub gościa. Ta przekąska będzie zdobić świątecznym stole i sprawiają, że nadzwyczajne.

Sałatka „konopie”: przepis

Kucharz to danie może być na wiele sposobów. Uważamy za najbardziej prosty i skomplikowanej receptury.

Tak, aby „konopi” sałatkę z grzybami, musimy:

 • marchew bardzo duży – 3 sztuki;.
 • średnie ziemniaki – 3 sztuki;.
 • zielone jabłka z kwaśnych – 3 szt.;
 • jaja kurze duże – 4 szt.;
 • pieczarek ogórki lub gotowane – około 150 g;
 • lodówce pierś z kurczaka – 300 g;
 • obrane orzechy – około 10 sztuk,.
 • sól i wysokokaloryczne majonez – do własnych potrzeb;
 • Liście sałaty i oliwki – ozdobić przekąski.

składniki lecznicze

Jak szybko i łatwo zrobić przekąskę „Konopie”? Sałatki powinien zacząć przygotowania obróbki komponentów. Pokarmy, takie jak marchew, jajka i ziemniaki, trzeba ugotować, ostudzić i czyste. Po że trzeba trzeć na tarce dużych i rozłożone na inny Skeet.

Należy również oddzielnie gotowane kurczaka. Jest oczyszczony ze skóry i kości, a następnie pokroić w kostkę. Podobnie posiekane zielone jabłka (można po prostu wyciąć w postaci pęcherzyków).

Jeśli chodzi o orzechy, a następnie są one myte, smażone na patelni, a następnie sproszkowany przez moździerzu (często pozostawia do dekorowania potraw).

właściwa formacja

„Konopie” – sałatkę, do gotowania, który nie wymaga dużo czasu. Gdy wszystkie produkty będą przetwarzane, biorąc płaskim naczyniu, a następnie ustawić go tworząc pierścień. Rozprzestrzenił składniki po kolei. Są one następujące: marchew, jajka, gotowane ziemniaki, pierś z kurczaka, jabłka, pokrojone grzyby i posiekane orzechy. Wszystkie te warstwy są dokładnie smarowane z majonezem. Następnie ostrożnie pierścień czystości, zdobi sałaty, całe pieczarki, oliwki i orzechy włoskie.

Przed podaniem przekąskę koniecznie przechowywać w lodówce.

Mamy zrobić piękne sałatka „konopie pod śniegiem”

Najprostszym rozwiązaniem dla wytwarzania takich przekąsek został przedstawiony powyżej. Jeśli chcesz uzyskać prawdziwe „Pniak”, proponujemy użyć bardziej skomplikowanej receptury. Aby wdrożyć go, będziemy potrzebować:

 • marchew bardzo duży – 3 sztuki;.
 • średnie ziemniaki – 3 sztuki;.
 • jaja kurze duże – 4 szt.;
 • grzyby (grzyby marynowane) – około 250 g;
 • aromatyczne szynka – 150 g;
 • świeże zioła – do dekoracji przekąski;
 • sól i majonez – do własnych potrzeb;
 • ser twardy – 100 g;
 • cienkie naleśniki gotowe – według własnego uznania.

produkty treat

Sałatka „konopie” z grzybami daje bardzo piękne i niezwykłe. Przed jego formy, należy przygotować wszystkie składniki.

Podobnie jak w poprzednim przepisie warzywa gotuje przekąskę w słonej wodzie, a następnie ochłodzono, oczyszczone i pociera się dużą tarce. To samo odnosi się do jaj.

Również oddzielnie przetwarzane zapachową szynki. Został uwolniony z powłoki i pocięto na bardzo cienkie paski.

Jeśli chodzi o grzyby marynowane, niektóre z nich drobno posiekać nożem, a część pozostawić do dekoracji.

Jak wygenerować?

Sałatka „konopie” z pieczarkami powinno być tworzone bez gotowania. Aby to zrobić, należy używać tylko swoją wyobraźnię. W przeciwieństwie do poprzedniego przekąskę, nie jest to danie warstwy, w formie mieszanej. Aby to zrobić w głębokim spread talerz tarty gotowanej marchwi i ziemniaków, a także dodawać do nich pachnącą szynkę, jajka i Marynowane grzyby. Zaprawiony wystarczająca ilość składników majonezu, całkowicie uniemożliwić im, aż do grubości i o dużej lepkości masy. Jej starannie rozłożone na płaskiej płycie i ma kształt kikuta.

Pierwsze masowe sałatki aby rodzaju cylindra, a następnie przymocowane do niej „korzeni”.

Po utworzeniu obrazu „konopi”, przejdź do jego dekoracji.

proces dekoracji

Jak skorupy dla „konopi”, zdecydowaliśmy się wykorzystać cienkie naleśniki. Prostymi odcięcia ich masa rozłożona na sałatki mocno przycisnął do niej. Górną część „konopi” pozostaje otwarta. Rozprzestrzenił marynowane pieczarki, posypać grubo posiekany koperek.

Również grzyby można trzymać w innych, „konopi” miejsc, w tym w swych „korzeni”. To samo odnosi się do liści gałązek koperku i pietruszki. Wzdłuż krawędzi naczynia można umieścić sałatę.

Aby taka przekąska bardziej niż oryginał, zaleca się posypać startym żółtym serem. Będzie ona służyć jako swego rodzaju śniegu, dzięki czemu potrawa piękne i delikatne.

Jak aplikować do stołu?

Przed przedstawić Sałatka gości, powinno być przez jakiś czas zanurzyć się w komorze chłodziarki. Jednak zbyt długo przechowywać przekąski w zimnie nie jest konieczne. W przeciwnym razie, to straci swój atrakcyjny wygląd.

podsumować

„Konopie” – sałatkę, która jest idealnym miejscem na świątecznym stole. Ta niezwykła i bardzo smaczne danie z pewnością zaskoczy i zachwyci swoich gości.

Należy zauważyć, że nie tylko składniki wymienione powyżej mogą być wykorzystane do jego utworzenia. Na przykład, niektóre gospodynie są dodawane do niej wołowinę, ogórki, ser i inne składniki. Jednakże, jako nieodłączna część tej potrawy są grzyby. Mogą być stosowane w gotowane i smażone. Ale lepiej do dekoracji przekąska marynowane grzyby. Oni trzymają swój kształt dobrze, należy podać sałatkę specjalny piękno i oryginalność.

Jak na naleśniki, a następnie ich użyciu nie jest konieczne. Chociaż ta przekąska z nich będzie niezwykłym i bardzo piękne.