763 Shares 5237 views

Paszteciki z mięsem mielonym: ogromny wybór receptur

Nadzienie jest unikalnym półprodukt, który może stanowić podstawę każdej potrawy. Wyrób posiada szereg opcji, jak można gotować bardzo smaczne placki z mielonym mięsem, a także proste.

Przed zbadaniem konkretnych receptur , jak gotować klopsiki z mięsa mielonego, trzeba zatrzymać się trochę na jego zasad gotowania.

Po pierwsze, zaleca się zrobić mieszankę mięsa wołowego, dodając zawsze trochę świni, który da specjalny bogactwo.

Po drugie, wypychania „lubi” mleko, więc ugniata a także ciasta. Konsystencja naczynia powinny obrócić tak, aby farsz nie przykleja się do rąk.

Po trzecie, po półprodukt jest zaangażowany, konieczne jest, aby zostawić go na chwilę, aby upewnić się, że jest to trochę „obecny”.

Teraz jesteś gotowy.

Paszteciki z mięsem mielonym „serdecznym”. Mielonego mięsa w tym naczyniu, to jest pożądane aby brać mieszaninę wołowinę i wieprzowinę, przy przewadze tych ostatnich. Teraz na natłuszczonej blasze do ciasta umieścić mięsa mielonego. Na każdym kole umieścić cebula, pomidory i pieczarki. Teraz posypać każdą bitochek shabby parmezanem. Pieczone danie, jak zwykle.

Paszteciki z mięsem mielonym „z serem”. Jest to bardzo nietypowe danie. Farsz będzie pasował prawie każdy: wieprzowina, wołowina lub kurczaka. Możliwe warianty i mieszane. Teraz przygotowuje się skrzepu mieszaniny twarogu, bitą jaj zgnieciony czosnek i dużej ilości zieleni. Teraz przygotowuje się kulki mięsne, a każdy umieszczony wewnątrz farszu. Powstałe placki smaży się na obu stronach. Następnie trzeba wstawić do piekarnika i piec, dodając do dna patelni trochę wody.

Klopsiki z kurczaka „Baby”. Ze względu mielonego z kurczaka mogą być gotowane bardzo delikatne i smaczne danie, które jest bardzo przyjemne dla dzieci. Aby to zrobić, trzeba będzie wyciąć ananasów w puszkach i wymieszać je z noszenia RAW. Teraz zrobić małe kształcie pasztecików i umieścić wewnątrz farszu. Danie najlepiej jest upiec w piekarniku, ale z odrobiną wody na dnie.

mięsne kulki z kurczaka z grzybami. Do tego dania jest zalecane, aby dodać trochę mielonego mięsa wieprzowego, aby uczynić go bardziej pożywne i satysfakcjonujące. Zaleca smażyć grzyby z posiekaną cebulą i czosnkiem, w końcu, dodać śmietanę i parować je. Obecnie zaleca się zrobić całkiem duże kulki mięsne, umieszczając je w farszem z grzybów. Kolejne paszteciki zanurzone w ubite jajko, a następnie bułce tartej. Smażone klopsiki na średnim ogniu do miękkości.

Klopsiki z indyka „Original” można przygotować szybko, ale wykorzystać je dobrze, nawet na zimno. Dla większości smaczne dodatków postać wykonania smażona warzywa – czerwona papryka, pomidory i cebula. Ale to trzeba osiągnąć, aby odparować nadmiar płynu. Z wypełnieniem w żadnym wypadku nie powinien spuścić sok. Teraz leżał płasko na klopsiki pieczenia i uczynić z nich małe zagłębienia. Będą oni musieli ponownie wypełnić niewielką ilość warzyw, trochę soli i delikatnie wlać całe jajko, sól. Piec w niskiej temperaturze (poniżej 180 °) do punktu, w którym jaja był biały i klopsy powinien płynąć tylko klarowny sok.

Paszteciki z mięsem mielonym „Chupa Chups”. Do ich przygotowania potrzeba żadnego farszu, ale od tej potrawy, głównie dzieci, zaleca się kurczaka. Teraz bardzo dobrze bić w blenderze, dodając trochę cebuli, czosnku, nasączone biały miękisz i jajko. mogą być dodawane dla nadawania żądanego koloru i smaku i różnych warzyw w farsz – papryka i marchew. Teraz z nim trzeba zrobić małe kulki, zgasić lub upiec je. Przed zastosowaniem każdego naporu w małych szaszłyków. Lizak gotowy.

Cieszyć się posiłkiem!