271 Shares 4139 views

Alkoholowych „Mojito”: klasyczny kubański koktajl przepis

Wielu z tych, którzy piją alkohol wolą wymieszać go w koktajlach, niż otrzymują w najczystszej postaci. Poprawia to oryginalny smak napoju i jego siła maleje. Zgadzam się, wódka, nawet zmieszany z prostego „Coca-Cola”, aby pić dużo bardziej przyjemne i łatwiejsze niż w czystej postaci. Jest to szczególnie ważne dla kobiet, które nie mogą pić napoje o wysokiej zawartości alkoholu. Alkoholik „Mojito”, to przepis , który znajdziecie w tym artykule, jest doskonałej smaku świeżej mięty, bardzo słodki dodając syrop cukrowy, a prawdziwa kubański rum, na przykład, „Bacardi”, nadaje mu piękny zamek. Ten koktajl – jeden z ulubionych prętów Letnia plaża i partii, więc nie będzie przykro, jeśli starają się gotować w domu alkoholu „Mojito”.

koktajl przepis: najważniejsze, odpowiednio mieszać składniki

Napój ten, stworzony w Hawanie na Kubie, był jednym z ulubionych w Ernesta Hemingwaya. Nawiasem mówiąc, w kawiarni „Bodegvita del Medio” – jest miejscem, gdzie mieszany „Mojito” po raz pierwszy – nadal działa. Jeśli planujesz podróż do stolicy cygar i rumu, można bezpiecznie doprowadzić tę małą restaurację w przewodniku do niezapomnianych miejsc. A dla tych, którzy po prostu chcą gotować klasyczną alkoholowych „Mojito”, to przepis ze wszystkimi szczegółami. Przyjmować jedną porcję:

 • 50 ml Kuby rum typu light "Bacardi";
 • limonki;
 • 7-8 liści mięty;
 • łyżeczki cukru;
 • wody gazowanej (Schweppes, ikonki lub różne, a biały).

Aby rozpocząć, rozpuszczenie cukru w soku z limonki i wlać do wysokiej szkła. Mięta pamiętać rączki lub zmielić w moździerzu, dodać wapna. Wlać pół szklanki pokruszonego lodu, wlać rum i uzupełnić do góry z wody gazowanej lub „Obrazki”. Nawiasem mówiąc, jeśli dodać ostatni koktajl, konieczne jest, aby umieścić cukier mniej t. Aby. Soda jest już dość słodkie. Oczywiście, to mieszanka istnieją inne opcje do gotowania. Aby dowiedzieć się, jak mieszać berry alkoholowych „Mojito”, którego receptura jest tylko nieznacznie zmieniły się w porównaniu z klasycznym, czytaj dalej w tym artykule. Szczególnie podoba mu damy, i będzie doskonałym orzeźwiający drink na letnie przyjęcie w upalny dzień. Dla niego, można podjąć żadnych owoców (truskawki, maliny, wiśnie), sen się trochę i dodać fakt, że szczególnie jak ty.

Koktajl „Mojito alkoholikiem”. Przepis z jagód lub owoców

Aby zmieszać ten piękny i smaczny napój, trzeba będzie:

 • kilka gałązek mięty (będzie wystarczający do podjęcia 2-3);
 • 1 średnia wapno;
 • łyżeczki brązowy cukier trzcinowy;
 • 3-4 truskawki;
 • 50 ml Milano (światło);
 • 20 ml syropu truskawki lub likieru;
 • klub soda.

Po pierwsze, wyciąć kilka plasterków wapna w ręce i wycisnąć sok, który jest niezbędny, aby wypełnić cukier trzcinowy. Po praniu i czyszczeniu truskawki, jagody dzielą każdy na kilka kawałków i umieścić w wysokich szkła. W tej samej pojemności trzeba wlać sok z limonki i cukier. Przed umieszczeniem miętę, dobrze pamiętam dłonie lub tłuczka – tak będzie dostarczać olej i otrzymano żądany smak napoju. Prawie gotowy – nie dodać rum, pokruszony lód (do połowy lub jednej trzeciej filiżanki) i wlać do góry z wody gazowanej. Rezultatem jest świeże i smaczne koktajl. Nie jest to łatwy przepis? „Alkohol Mojito” może być wykonane nie tylko z truskawek, malin, ale także dodać 10 (jagody), Czereśnia (jedna trzecia kubek bez pestek), wiśni lub puree niesłodzone owoców. Twórcza wyobraźnia i stosując podstawową recepturę, na każdej imprezie można służyć różne koktajle.