254 Shares 9894 views

Jak gotować grochówkę z wędzonych skrzydeł

Zupa na wodzie jak nie wszystkie, nawet jeśli jest to dieta i bardzo zdrowe danie. Zwłaszcza nie szanują te potrawy są ludzie, którzy są wykorzystywane do oceny obecności mięsa lunchu w nim. W jaki sposób można wybrać opcję do gustów wszystkich członków rodziny zostały uwzględnione? Można to zrobić, jeśli zupa kucharz na podstawie wędzone skrzydełka kurczaka. Odwraca się łagodny i obdarzony rodzaj pełnej mocny smak. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to pierwszy kurs w żaden sposób gorsze ugotowanych całych tuszek kurcząt. Co więcej, nie jest jeszcze znacząca zaleta – skrzydełka mogą działać i jako dekoracja gotowej zupy, jak wiele lubią gryźć kości podczas jedzenia.

Optymalnym rozwiązaniem

Dobrym rozwiązaniem jest grochówka z wędzonych skrzydeł. Ile czasu trzeba go ugotować? Jak stosuje się podstawę lub wędzone wędzone skrzydełka potrzeba nie więcej niż 20 minut. Ogromną zaletą jest fakt, że w bulionie, można dodać jakiekolwiek składniki – ziemniaki, różne warzywa i zboża i tak dalej.

grochówka z wędzonych skrzydeł jest szczególnie dobry w zimie, ponieważ jest obfite i ocieplenia. Gdy potrawa jest gotowana, powinny być podawane na stole z kwaśną śmietaną lub mały kawałek masła (nie rozprzestrzenił!) – to sprawi, że smak bardziej żywe i bogate. Grochówka z wędzone skrzydełka receptury zostały przedstawione w tym artykule, jest gotowane w bardzo prosty sposób, a więc zakłada istnienie zaledwie prostych produktów tanich. W tym przypadku jest to pierwsze danie jest również bardzo przydatny jako groszek zawiera dużo składników odżywczych. Po pierwsze, zawiera dużo wapnia, więc będzie mieć pozytywny wpływ na zęby, paznokcie i kości, i zostaną dostarczone z wycofaniem z organizmu szkodliwych związków. Jak wspomniano powyżej, ten rodzaj gorącej strączkowych ma efekt ocieplenia i może dać przedłużone uczucie sytości.

Jak gotować grochówkę z wędzonych skrzydeł?

Dla wielu gospodyń domowych zaletą będzie fakt, że groch ma niższe koszty w porównaniu do innych zbóż, a nawet makaronu. Ponadto, ma długą trwałość i doskonałą rozpadnie. Aby ugotować garnek zupy grochowej, trzeba bardzo niewiele.

składniki:

 • 3 litrów wody;
 • szklanych suche grochu;
 • 3-4 średni ziemniaków;
 • 3-4 wędzone skrzydełka;
 • jeden cebuli;
 • jeden z marchwi;
 • każdy mały wiązka zielona (np kolendra, pietruszka);
 • kilka plasterków chleba lub białego chleba;
 • trochę masła i / lub oleju roślinnego;
 • dowolne przyprawy i sól.

Sposób wytwarzania

Aby ugotować grochówkę z wędzonych skrzydeł szybko, a nie myśleć o czasie gotowania, wskazane jest, aby kupić podzielone grochu. Należy przemyto starannie, a następnie wypełnić czystą wodą i pozwala na jego stopiony przez 3-4 godzin. Po tym czasie, woda musi być odprowadzana, wymień go na siatkę i umieścić garnek na kuchence zawarte.

Bulion do różnych atrakcyjnych kolorach, błotniki trzeba umieścić tylko po ziemniaki będą gotowe. Wszystko to zajmie około 10-15 minut. W tym czasie trzeba przygotować się do pierwszego zazharku kursu, która jest dodawana wraz ze skrzydłami.

Cebula i marchew są rozdrobnione w postaci małych kostek i smażymy na niewielkiej ilości oleju (masła lub warzyw – wybór ten zależy od tego ile potrawy wysokokaloryczne chcesz gotować).

Miłym dodatkiem

Podczas gotowania można zrobić i wypełnić jaj cytrynę, które uczynią żywności smak bogatszy. Aby go przygotować, trzeba dwa jajka i sok z około pół cytryny. Jest dobrze wymieszać te składniki, lekko pobity i powoli wlać do zupy wrzenia. Wszelkie przyprawy (pieprz czarny i czerwony, pora i t. D.), jak i ziół (cilantro, pietruszka i m. N.) mogą być stosowane.

Grochówka z wędzonych skrzydeł jest szczególnie dobre z krakersy lub tosty. Aby je wziąć plasterki bochenek białego chleba, pokroić w dużą kostkę i spuścić na patelni lub w piekarniku. Po tym, danie jest gotowe do serwowania.

Przepis na Multivarki

Czy to możliwe, aby gotować grochówkę z wędzonych skrzydłami w multivarka? Oczywiście, jest to możliwe, a szkoda nie jest wymagane. Potrzebne będą następujące.

składniki:

 • 350 gramów wędzone skrzydła;
 • jeden z marchwi;
 • 4 ziemniaków;
 • opcjonalnie – wszelkie makarony;
 • jakieś zioła;
 • pieprz i sól.

Proces gotowania jest taka sama dla wszystkich modeli multivarok. skrzydełka z kurczaka najpierw musi być trochę smażyć w odpowiednim trybie, a następnie należy je umieścić pokroić w paski lub kostkę ziemniaki i posiekaną marchew. Wszystkie składniki muszą być napełnione wodą, po czym wszystkie pokrywy i przygotowuje się do trybu „zupy” lub „chłodzenie” w przybliżeniu półtorej godziny.

Jak aplikować

Gdy potrawa jest gotowa, jest on dodawany do świeżych zielonych. Jeśli chcesz dodać makaron, należy umieścić je w zupie na około 15 minut przed końcem gotowania. Podobnie, można dodać dowolną zad. Bez względu na to z jakich składników wolisz gotować grochówkę z wędzonych skrzydeł, krok po kroku receptury, dla których podano powyżej, okazuje się świetnie. Skrzydła można zorganizować na płytkach lub całkowicie odciąć się od nich mięso i dodać go do naczynia. Ponadto, możliwe jest, przy pomocy mieszarki do zupy i wprowadzenie go do grzanki.