105 Shares 5458 views

Zniżki dla zapalonych kupujących – oznaczenie rozmiaru dla podstawowych elementów garderoby

Kto nie lubi chodzić do sklepów? Oczywiście, pod warunkiem, że wszystko jest w porządku z finansów i czasu wolnego. Zakupy można nawet w leczeniu depresji. W sklepie, zwłaszcza w garderobie, czujemy się inne bardziej modne, piękne, udane. Realia współczesnego życia zmuszeni są zrezygnować z zakupów w tradycyjnym sensie. A ponieważ sklepy są coraz popularniejsze na kanapie, internetowy rozkazy bez okuć. To miejsce, gdzie oznaczenie rozmiaru przydać.


Najprostszym sposobem

Zakupione w sklepach internetowych nie tylko wygodne, ale również tanie. Choć zawsze istnieje ryzyko miss z wielkością. Okazuje się, że prawidłowe oznaczenie rozmiaru – jest gwarantem udanego zakupu. Liczy się to, co powoduje, że można się spodziewać. Najprostszym sposobem na zakup towarów, które nie wymagają starannego montażu. Dla przykładu, akcesoria (barrettes, obręcze do włosów, guma lub torebki) może być wybrany bez żadnego ryzyka. W przypadku doboru odpowiednich pasów dwóch pomiarów, które można określić zdalnie. Jest to długość i szerokość. Pierwsza opcja jest bardziej istotne, gdyż determinuje funkcjonalność paska. Drugim parametrem jest funkcja czysto estetyczna trzeba szeroki lub wąski pasek.

Szyk i połysk

Jest to kategoria akcesoriów, który nadal wymaga pomiarów. Oczywiście, biżuteria i biżuteria. Byłoby bardzo rozczarowujące, aby pierścień, który nie pasował na palec, lub odwrotnie, luzem. Ale różne sklepy mają oznaczenie ich wielkości. Najprostszym sposobem, aby kupić biżuterię z jednym rozmiarze, co sugeruje możliwość „dostosowania” go do parametrów. Ozdoby te będą kosztować mniej, a za grę. Naprawdę dobrą rzeczą jest, aby w jego wielkości. Tak więc, jeśli wybrać pierścionek, ważne jest, aby zmierzyć jego średnicę wewnętrzną, która jest określona w milimetrach. W naszym kraju oznaczenie rozmiaru pierścionki okres od 16 mm do 25 mm.

Ale niektóre sklepy są wymienione zupełnie różne postacie. Na przykład, w Stanach Zjednoczonych najmniejszej wielkości pierścienia – 5,5. A we Włoszech – 11. Jak tu pomiaru?

W rzeczywistości, wszystko jest proste: w opcjach nas są w calach i calach – 2,54 cm jest nie popełnić błąd, trzeba więcej i zmierzyć zasięg palec, który jest również podane w milimetrach .. I na podstawie tego pomiaru można łatwo obliczyć włoskiej, jak również rozmiary hiszpańskich i szwajcarskich. Dość tej liczby należy odjąć 40.

Może być określona przez proste obliczenie amerykańskim rozmiarze: rosyjski wartość pomnożona przez współczynnik 1,2 i odliczyć 13,8. Z niemieckich sklepów będzie łatwiej: mają oznaczenie rozmiaru jest taki sam jak domowy.

wybierając ubrania

Jeśli kupisz ubranie, należy najpierw zmierzyć własne parametry. Zmierz swój wzrost bez butów, opierając się o pionową ścianę. Kontrole Obwód klatki piersiowej powinna wynosić wybitnych punktów, a talia – w najwęższej części. Hip środki niezbędne do punktów najbardziej oddalonych. centymetrem nie powinien uciskać ciało. Otrzymana liczba jest lepiej zaokrąglona w wielkim stylu, szczególnie jeśli chodzi o sklepach zagranicznych. zaleca się, aby podjąć istniejący parę zmierzyć długość spodni, który pasuje dobrze na ciebie. Pas z pomiarów nie brać pod uwagę.

Przy zakupie koszulki lub svitshotov Szczególne znaczenie ma szerokość barków. Ważne jest, aby pamiętać, że w sklepach azjatyckich jest rzadkością, aby znaleźć produkt, który odpowiada wielkości europejskim. Zatem polegać na wyznaczeniu wielkości liter będzie nieuzasadnione. rozmiar ubrania XS – nadaje się do delikatnych dziewcząt rosyjski rozmiar 42; S – do 44-tej wielkości; M – do 46.; L – 50.; XL – do 54 TH. Ale w tym samym czasie ubrania na azjatyckich stronach bardzo malomerit.

Na piękne panie

W celu dokładnego nie być uwięziony, konieczne jest, aby sprawdzić rozmiar notacji produkt z pomiarami, wyprodukowany miarką. Należy zacząć wzrastać jako wielkość każdej jednostce odpowiada luki w tego wskaźnika. Na przykład, kobiety z XS-S może mieć przeciętną wysokość 170 cm. Następnie do szczeliny od M dodać odpowiednie XL 6 cm, to znaczy średnią wysokość 176 cm. Wielkość od trzech do XXL XXXXL średniej wysokości 182 cm.

Jeśli wysokość jest poza zakresem szablonu, a następnie pozostałe parametry mogą się nieco różnić. Ale tu pojawia się problem, jak na świecie producentów odzieży nadal prowadzony przez dostosowywanie istniejących norm. Tak więc, na przykład 42-gauge obwód piersi wynosi maksymalnie 81 cm. Wzór 90 w klatkę piersiową i udo nie są połączone z pasa 60 cm. Pas jest więc około 71 cm, to jest 46 minut rozdzielczości.

Dla silnego połowie

A jakie jest oznaczenie rozmiarów odzieży dla mężczyzn? Standardy zaproponowano dla nich rośnie od 170 cm do 188 cm. Na poniższych facetów i powyżej mają kupić ubrania na zamówienie. Wielkość mniej niż 46. dla mężczyzn określone standardy. Talia mężczyzn do 120 cm, a obwód piersi. – 145 cm do odzieży całości lub zbyt wysokich mężczyzn jest duże, do 6XL, gdzie w klatce piersiowej i talii są pod 172 * 147. Jeśli planujesz zakupić większą część podwozia męskiej garderoby, czyli dżinsy, upewnij się zmierzyć inseam. ważne jest, aby nie pomylić podczas zakupów w sklepach w Wielkiej Brytanii i Europie, jak również wymiary różnią się o około rząd wielkości. Na przykład, rozmiar 44. Europejska odpowiada 34th Amerykanina.

I w końcu

Mówiąc o wyznaczeniu rozmiarów ubrań, warto wspomnieć niuanse wyborze butów. W Rosji, rozmiar buta jest uważany za długość stopy. Najprostszym sposobem, aby skorzystać z wkładek do butów. Pamiętaj, że pomiary wskazane w Stich, a dwie trzecie centymetra. W Anglii, wymiary podane w calach zresztą uważany za najmniejszy rozmiar noworodka nogami – 4 cali. Nie zapominaj o tym, że w procesie doboru butów ważną rolę pełnią stopy. W każdym razie, pół centymetra należy pozostawić w rezerwie, ponieważ stopy mogą puchnąć. Ciasne buty mogą przynieść „Bonus” w formie modzele, otarcia i pęcherze.