790 Shares 9895 views

Wybierając najlepsze szaszłyki przepis ryb

Kto z nas nie lubi pachnące grilla w naturze? Z pewnością takie osoby prawie żaden. Ale czy to możliwe, aby w jakiś sposób urozmaicić zwykłe danie, nadać mu smak i świeży smak? Spróbuj ugotować szaszłyki ryb. Receptury dań są dość proste, ale wynik przekracza wszelkie oczekiwania. Istnieje kilka opcji do przygotowania kebaby ryb. Wystarczy tylko wybrać najbardziej odpowiedni.

Ryb kebaby z musztardą. pikantne danie

Wytwarza się dość duże pachwinowych 500-600 g ryb morskich, bit gorczycy (20 g), oleju roślinnego, tłuszczu (50 g), około 100 gramów cebuli, cytryn, ziół i przypraw. To danie jest niezwykły w swej prostocie i jeszcze oryginalności. Ten przepis szaszłyki ryb podoba i rodziny i przyjaciół, z którymi idziesz do relaksu w naturze.

Filet niezbędne tnie się na kawałki o grubości około 0,5 cm. Muszą posolić, posypać z sokiem z cytryny. Jedna strona z ryb smarować musztardą. Drugi posypać posiekaną cebulą i ziołami. Kawałki trzeba zwinąć w rulon i spiąć wykałaczkami. Potem starannie nawleczone na szaszłyków na przemian z boczkiem. Jeszcze tylko sól i pieprz, szczotka z odrobiną oleju. Narybek trzeba węgiel drzewny ogień. Służy z pierścieniami łuki i plasterkami cytryny. Takie oryginalne szaszłyki z ryb (zdjęcia, recepty doświadczonych kucharzy, a także ogromną ilość pozytywnych opinii jest niezbitym dowodem na to) z pewnością stanie się popularny w swojej rodzinie.

Danie z makreli

Do przygotowania tego oryginalnego kebab przyjąć jedną z najbardziej popularnych gatunków ryb. Makrela słynie soczystość, kruchość i dobrego tłuszczu. Dlatego też okaże się doskonałą grilla. Trzeba będzie 1,5 kg makrela, żarówki (3 sztuki), pół szklanki wytrawnego wina (najlepiej biały), roślinny olej, cytryna i pietruszka.

Ten przepis szaszłyki z ryb jest uważane za najbardziej prosty. Makrela nie trzeba długo marynować. Opłukać i osuszyć filety, cebulę pokroić w pierścienie. W przygotowanym naczyniu wymieszać wino, olej, sok z cytryny i posiekaną pietruszkę. Powstały marynata Włożyć kawałki filetów rybnych. Przykryć miskę i odstawić na około godzinę. Po 30 min, delikatnie obracać kawałki z drugiej strony, aby równomiernie makreli moczone w sosie. Nie ulega wątpliwości, że ten przepis szaszłyki ryb bierze swój cookbook prawowite miejsce jako ryba okazuje się być zaskakująco soczysty i ostry.

Kiedy upłynie czas wyznaczony, makrela musi być nawleczone na szaszłyki. Smażyć Szaszłyk może być taki sam jak zwykły – z mięsa. Że ryby nie staje się sucha, okresowo podlewania jej pozostałą marynatą. Jako danie powinny być podawane ryż i sałatkę z czerwonej papryki.

Trudno powiedzieć, co dokładnie szaszłyki przepis ryb gotować smaczne i ciekawe potrawy. Każdy z nich na swój sposób niezwykły. Jedną rzecz wiemy na pewno – Te przepisy są sprawdzone i już znalazł wiernej. Spróbuj szaszłyki rybne i Ty – będziesz prawdopodobnie chcesz ugotować danie, o którym mowa ponownie.